Şimdi Ara

MSI GE620DX-800-801-802-822XTR KULLANICILAR KULUBÜ (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.370
Cevap
6
Favori
53.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR ARAŞTIRDIM AMA BULAMADIM FORUMA DA BAKTIM BELKİDE GÖREMEDİM. SORUN, FİLM İZLERKEN (VİDEO VS). ARAÇ ÇUBUĞU KAYBOLMUYOR. KAYBEDEMEDİM. NETTEN FİLM İZLERKEN ÖZELLİKLE ARAÇ ÇUBUĞU FOTOĞRAFTAKİ GİBİ DURUYOR. NASIL TAM EKRAN OLUCAK ÖZELLİKLERİ BAYAĞI BİR KURCALADIM AMA BULAMADIM. SİNİR ETTİ :) BİLEN VARSA YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM. TEŞEKKÜRLER.

MSI GE620DX-800-801-802-822XTR KULLANICILAR KULUBÜ
  • Jon Snow mu o

Tarayıcı ayarlarınızda problem firefox kullanın zaten Chrome da neymiş
  • Tüm konuyu okudum. Ben de bu notebook'u almayı düşünüyorum. Fan sesi dışında pek bir problemi yok gibi. Fiyat ile kıyaslamak yapmak gerek. Bu fiyata alınabilecek nadir ürünlerden biri. Birazdan sipariş vereceğim.
  • merhaba, ben oyun oynarken cihazı fişe takıp s bardan yıldız tuşuna basarak game moda alıyorum. Daha yüksek performans nasıl alırım? ekran kartının frekanslarını azda olsa yükselten bir arkadaş vardı bulamadım postunu, ben nasıl sağlıklı olarak overclock yaparabilirim gt635i? msi'on offical bir programı varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batistuta

merhaba, ben oyun oynarken cihazı fişe takıp s bardan yıldız tuşuna basarak game moda alıyorum. Daha yüksek performans nasıl alırım? ekran kartının frekanslarını azda olsa yükselten bir arkadaş vardı bulamadım postunu, ben nasıl sağlıklı olarak overclock yaparabilirim gt635i? msi'on offical bir programı varmı?

MSI afterburner var onunla bir miktar overclock yap.Ama ben bu programı kullanırken laptopun alt kapağını açıp sogutucunun üstüne koyuyorum.
  • Haydi hayırlı olsun.. * 635M Driver *

>http://www.geforce.com/drivers/results/45152

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oricalcus -- 22 Mayıs 2012; 20:24:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyprosoft

Jon Snow mu o

onunla alakası yok kardeş mozilla da da aynı durum var bence bilgisayardan bir ayarı var ama bulamadım ben :s
  • quote:

Orijinalden alıntı: o.kosmaz

quote:

Jon Snow mu o

onunla alakası yok kardeş mozilla da da aynı durum var bence bilgisayardan bir ayarı var ama bulamadım ben :s

Bunu cihaza bağlamak doğru değil. Olay işletim sisteminiz ile ilişkilidir. Fakat muhtemelen de browserdan kaynaklanıyordur. Başka markaları da denedim başarılı olamadım vs diyorsanız. Muhtemelen yüklediğiniz bir program vs buna neden oluyordur.

• quote:

Orijinalden alıntı: oricalcus

Haydi hayırlı olsun.. * 635M Driver *

>http://www.geforce.com/drivers/results/45152

Bu çok iyi oldu işte yaa. Hele şükür diyorum. Ancak verdiğin 32BIT'lik versiyonu. İşletim sistemleri 64Bit olanlar yanılıpta bunu indirmesin. Download Driver adımından uygun driveri dilediğiniz lisanı vs seçerek indirin. Hepimize hayırlısı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Elaman
    Bu çok iyi oldu işte yaa. Hele şükür diyorum. Ancak verdiğin 32BIT'lik versiyonu. İşletim sistemleri 64Bit olanlar yanılıpta bunu indirmesin. Download Driver adımından uygun driveri dilediğiniz lisanı vs seçerek indirin. Hepimize hayırlısı olsun

İlginç, linke tıkladığımda 64 Bit versiyonu çıkıyor.
  • sürücünün geldiği çok iyi oldu :)
  • http://eu.battle.net/d3/en/calculator/wizard#bcYkTh!YVW!ZbbZbZ

37 lvl oldum 2 gündür oynuyorum zaten en iyi aoe böyle yapıyorum. Bosslarda degisikliğe gidiyorum elbette ama genel olarak en iyi aoe dps'i böyle yapıyorum . Diamond skin pek kullanmıyorum açıkcası addlerden kacmaya pek etkisi olmuyor dondurdugum zaman co-op oyunlarda diger takım arkadaslarım icinde daha faydalı olduğunu düsünüyorum frost nova'nın. Yinede eleştirilere açığım düzeltmelerinizi deneyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: oricalcus

quote:

İlginç, linke tıkladığımda 64 Bit versiyonu çıkıyor.

Sanırım haklısın. Belki opera benim son indirmelerimden kalan çerezlerden etkilenmiştir. Opera nasılsa 32BIT'e yönleniyor IE ve Chrome sa 64BIT'e. İndirecek olanlar yine de check etsin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: o.kosmaz

quote:

Jon Snow mu o

Bunu cihaza bağlamak doğru değil. Olay işletim sisteminiz ile ilişkilidir. Fakat muhtemelen de browserdan kaynaklanıyordur. Başka markaları da denedim başarılı olamadım vs diyorsanız. Muhtemelen yüklediğiniz bir program vs buna neden oluyordur.

Doğrudur kardeşim de bulamadım sorunu. Format attım bilgisayara eksiksiz herşeyini yükledim. Öyle gereksiz hiçbirşey de yüklemedim. Daha önce yoktu böyle bir sorun anlamadım. :s

• Arkadaşlar makinede 8 çekirdekli işlemci var ve müthiş bir güç var ama bunu kullanacak yazılım yok. En basiti internete çıktığımız tarayıcıların bile umrumda değil bu güç. Çoklu çekirdek gücünü verimli şekilde kullanabilen, günlük işlerimizde bize yardımdı olabilecek önereceğiniz yazılımlar var mı? Mesela ben teracopy programını önerebilirim.
  • Arkadaşlar 822 kullanıcısıyım. Öncelikle ısınma soran arkadaşların içi rahat olsun. Normal kullanımda asla öyle bir sorun yok. Soğuk hava üflüyor fanlar. Ama oyun oynarken tabii ki ısınıyor. Sol elinizi koyduğunuz, yön tuşları vs. ısınıyor. BU dizüstü bilgisayarlarda oldukça normal.

Benim sormak istediğim, bazı arkadaşlar cpu'yu %80'e ayarlamaktan filan bahsetmiş, bunu nasıl yapıyorsunuz? Ben kutudan çıkan s-bar yazılımını kurmadım. Onunla mı alakalı? BF3'te fps düşüklükleri vs. yaşıyorum. Bunla ilgili olabilir diye düşündüm. Oyun modu vs. yok bende çünkü.
  • normal kullanımda tabiki anlaşılmaz ama bir video çeviri yaparken ancak bunu anlayabilırsiniz . Örn: xilisoft aimersoft ultra vs video converterlar tam güçte çalışır . Tamamen yapımcıların elinde olan bir şey işlemci optimizasyon konusunda ufak bir araştırma yapıyorum . Ashampo core tuner bu konuda en çok dikkatimı çeken program . Bakalım ne çıkacak . Unutmadan ekleyeyim . Tera copy parçalı dosyaları taşımada fast copy kadar başarılı değil. Sırasıyla fastcopy>teracopy>window şeklinde bir sıralama vardı bir resimde ve test ettim fast copy gerçekten uzun süre yazma okuma değerlerini korudu şaşırttı beni gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dady123

Arkadaşlar 822 kullanıcısıyım. Öncelikle ısınma soran arkadaşların içi rahat olsun. Normal kullanımda asla öyle bir sorun yok. Soğuk hava üflüyor fanlar. Ama oyun oynarken tabii ki ısınıyor. Sol elinizi koyduğunuz, yön tuşları vs. ısınıyor. BU dizüstü bilgisayarlarda oldukça normal.

Benim sormak istediğim, bazı arkadaşlar cpu'yu %80'e ayarlamaktan filan bahsetmiş, bunu nasıl yapıyorsunuz? Ben kutudan çıkan s-bar yazılımını kurmadım. Onunla mı alakalı? BF3'te fps düşüklükleri vs. yaşıyorum. Bunla ilgili olabilir diye düşündüm. Oyun modu vs. yok bende çünkü.

saatin ordan güç seçeneklerini açın . Yüksek performans-güç ayarlarını değiştir-gelişmiş seçenekler- işlemci güç yönetimi- max işlemciyi minimum işlemciyi artık ordan deneyerek ayarlarsınız . S-barı kurmanızı tavsiye ederim. Aksi takdire ne cinema modunu ne dvd rw ı kullanamayacaksınız :) ani fps düşüşü için .sistem yapılandırmasında bir hizmet vardı hatırlayamadım tam . Bir kaç sayfa geriye doğru msconfig diye taratın sayfalarda, ulaşırsınız .

• Cpu'yu ayarladım dediğiniz yerden %80'e teşekkürler. Merak ettiğim BF3'ü benle aynı bilg(822-i5-6gb-635M) ile oynayan arkadaşlar hangi grafik ayarlarında takılmadan oynayabiliyorlar?

Ek olarak bilgisayarın ses çıkışı biraz düşük mü? Hoparlörlerden bahsetmiyorum, ondan çok memnunum ancak kulaklık taktığımda ses oldukça az geliyor önceki bilgisayarlarıma göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dady123 -- 23 Mayıs 2012; 0:41:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dady123

Cpu'yu ayarladım dediğiniz yerden %80'e teşekkürler. Merak ettiğim BF3'ü benle aynı bilg(822-i5-6gb-635M) ile oynayan arkadaşlar hangi grafik ayarlarında takılmadan oynayabiliyorlar?

Ek olarak bilgisayarın ses çıkışı biraz düşük mü? Hoparlörlerden bahsetmiyorum, ondan çok memnunum ancak kulaklık taktığımda ses oldukça az geliyor önceki bilgisayarlarıma göre.

kulaklıktan kaynaklanıyor olabilir.ben arkadasımdan kaliteli bi kulaklık aldım sesi sonuna kadar açınca dısardan cok rahatlıkla herseyi duyabiliyorum kulağıma takmadan.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.