Şimdi Ara

***<< HTC ONE S >>*** 4.3'- 8 MP - 1080p - sAMOLED - Snapdragon S4 - (ANA KONU) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.937
Cevap
24
Favori
172.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cihazın video çekimi güzel, paylaşım için teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: This is it

şu site güvenlimidir acaba ? fikri olan varmı ?

http://kilifsepeti.com/urun-kategori/htc/one-s-kilif

http://www.mobilcadde.com/htc-sensation-kapakli-deri-kilif-2674
    Orayı bilmem de arkadaşım bu siteden sensationına kılıf almıştı iyi yani

• quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

cihazın video çekimi güzel, paylaşım için teşekkürler...

Son iki haftadir sisli bir hava var . Dogrudan gunes isigi gelmiyo nerdeyse , gunesli bi zamanda cekilse daha iyi olabilir bence .
  • quote:

Orijinalden alıntı: xVyper

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-htc-one-s-siyah-sifir-garantili-kayitli-taksitli-magza-1250-tl-84949328/detay

Buradan alısveris yapan oldumu güvenilirmi direk yarın gidip alıcam yada netten sipariş veririm.

arkadaslar one s almayı düsünüyorum bu satıcı hakkında bilgisi olan varmı yada sizce sorun cıkarmı düsüncelerini ögrenmek istiyorum

• Arkadaşlar merhaba; htc one s siyah renk sahibi olup kaplama sorunu yaşamayan var mı acaba? bende one s almayı düşünüyorum ama bu kafamda soru işareti.... bu dilden dile dolaşan kaplama sorunu gerçek mi? ayrıca one s, one x kadar kaliteli malzemeye sahip mi?
  • Bu konu hakkında konuşmak için biraz erken ama ben 3. gündeyim herhangibir boya dökülmesi yok telefonumda çok şükür.Kaplama sorunu olduğu bir gerçek htc de bunu kabullendi zaten.
  • türkiye nezaman geliceği konusunda bilgisi olan varmı ??
  • video örneğinde az da olsa frame atlamaları mevcut.
  • Hocam bilgi için çok sağol. umarım sorunsuz devam eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: akgulcemal

Bu konu hakkında konuşmak için biraz erken ama ben 3. gündeyim herhangibir boya dökülmesi yok telefonumda çok şükür.Kaplama sorunu olduğu bir gerçek htc de bunu kabullendi zaten.

Hocam bilgi için çok sağol. umarım sorunsuz devam eder
  • @elenor57 ; Umarım :)

@couldi ; Evet atlamalar belli oluyor , kusursuz bir video çekimi değil.Ama ileride güncellemelerle düzeltileceğine inanıyorum.
  • One s de radyo olayı yok sanırım ben radyo dinleme olayını seviyorum . bunu belki internet üzerinden çözebiliriz lakin bu sefer faturaya yansıyacaktır . bu olayı çözen varmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: adroit

One s de radyo olayı yok sanırım ben radyo dinleme olayını seviyorum . bunu belki internet üzerinden çözebiliriz lakin bu sefer faturaya yansıyacaktır . bu olayı çözen varmı acaba

internetten çözmene gerek yok çünkü fm radyo mevcut.
  • quote:

@couldi ; Evet atlamalar belli oluyor , kusursuz bir video çekimi değil.Ama ileride güncellemelerle düzeltileceğine inanıyorum.

bence de çözülecektir 1 ya da 2 güncellemeyle. one x'te de az da olsa var. her güncellemede daha iyi oluyor.
  • Arkadaşlar cihazın sesi ne durumda ? aranızda hem sensation xe hem one s kullananlar olduysa karşılaştırabilir misiniz ? hem kulaklık hem hoparlör olarak ..
  • Bu gidişle telefon mayıs'ın sonlarında gelcek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: couldi

quote:

bence de çözülecektir 1 ya da 2 güncellemeyle. one x'te de az da olsa var. her güncellemede daha iyi oluyor.

Ben cihazlarımda custom rom kullanmayı seven birisiyim.Desire z mi aldığımdan beri miui rom ile kullandım sense sürümüne göre çok daha hızlı çalışıyordu.Şuanda stabil bir miui romu çıksa one s için hiç beklemem , kamera takılmaları gibi yazılımsal sorunların çözülmesi kolay sadece biraz zaman lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: This is it

quote:

Batarya konusu beni de tatmin edecek gibi , bir günü rahat geçireyim yeter zaten . Led ışığı konusunda katılıyorum resmen mikron büyüklüğünde bir ışık. Led bildirim konusunda heralde hiçbir telefon nexus one a gelemez.

nexus u bilmiyorum ama bir önceki telefonum xperia s in led bildirimleri bir harikaydı aşık olmuştum. yanlış olmasın ama 8-10 civarı renk seçeneği ve her renge farklı bir görev atanabiliyordu. örneğin cevapsız arama kırmızı, mesaj yeşil, whatsapp beyaz vs.. vs.. ve led bildirimleri müthiş canlıydı.

xperia s te led birimleri nasıl renk atayabiliyoruz. marketten ayrı bir program mı yüklüyoruz. yoksa kendi ayarlarında var mı? xperia s kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: msqonn

xperia s te led birimleri nasıl renk atayabiliyoruz. marketten ayrı bir program mı yüklüyoruz. yoksa kendi ayarlarında var mı? xperia s kullanıyorum

tam olarak hangi yolu kullandığımı şuanda hatırlayamıyorum ama sanırım şöyleydi. örneğin whatsapp ın ayarlarına girdiğinizde ordan led bilirimlerinden istediginiz rengi seçiyosunuz. aynı şey mesajlar içinde geçerli olması lazım. ben herhangi bir program yüklememiştim. yaptıgım yolu hatırlamıyorum tam olarak ama yapılıyor :) biraz kurcalarsanız bulursunuz sanırım. yada ayarlardan led biridimleri ni kurcalayın.
  • Bu arada telefonun ust kismini yani htc logosunun ustundeki delikli kismi cebime sokarken kot pantolonun citcitina surtturerek 4 defa siddetli sekilde cizdim. Fakat elimle ovaladigimda hicbirsey kalmiyor kasa cok saglam cizikler kendiliginden yok oluyor adeta bu ozel kasayi bir kez daha takdir ettim. Siyah olan dokulme problemi yasayan kasayi kullaniyorum sorunsuz bir sekilde...
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.