Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (2638. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
70.298
Cevap
511
Favori
4.415.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26362637263826392640
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kışlık set için, yazık günah bu jantlara kıyılır mı ? Zilyon tane replika var piyasada

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcanerg

quote:

Orijinalden alıntı: jonywayt

quote:

Orijinalden alıntı: mcanerg

quote:

Orijinalden alıntı: jonywayt

Arkadaşlar, bugun başıma bir olay geldi. Bagajı actım doşemenin altındaki bolmeyi açtıgımda bölmenin su aldıgımı gordum ama doşemede su yok , geri kalan ne varsa ıslanmış. Daha önce başına gelen var mı?

Bence normal bir durum değil, ben sağanak yağış altında selden geçtim bildiğin dereyi arabayla geçtim diyebilirim, o halde bile araç su almadı

İşin ilginç yanı kumaşta su yok. Yağmura fazla yakalanmadım. Kesin biryerden su girdi.

Kagıtlar vardı su
    Yangjn sondurucusunun koruyucusu su
    Haydar vardı o bile beredeyse full su

Anlamadım gitti

Kaldıki aracın motordan sonraki en sıcak yeri

o zaman alttan almıştır lifte kaldırıp bakmak lazım, son zamanlarda arabanın altını vurma gibi durum oluştu mu

Oda yok malesef. Yarın üstten ışık tutup bakacam alttan. Belki bişi gözükür . Gerçi oralarda enerji donuşum ünitesi var.

Ustten ıslanma imkanı yok. Orjinal kumaş kapak var uzerine bagaj havuzu var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bahsettigim serit fotodaki gibi, cember kismi koruyir. Borusandaki kaliteli plastikti (tek kullanimlikmis cikarsa veya kirilirsa yenisini almak gerekiyormus) internette kaucuk bant bulabiledim sadece.. bir de metalik jantlara pek girmiyor ama siyahta guzel oluyor.

BMW 3 serisi (F30)

• jonywayt J kullanıcısına yanıt
    Arka tampondan kazaniz var miydi hic?

Hocam ben bu forumda ayni sorunu yasayan birinin yazisini okudugumu hatirliyorum sanki. Sizinki de ayni seyden kaynaklaniyordur diyemem ama yanlis hatirlamiyorsam o arkadasin alt kisimlarinda bi yerde catlak vardi oradan geliyormus.

Gerci bu catlaktan su girdigi gibi disari cikmasi lazim malum yer cekimi. Ama yanal bi noktadan catlak olmasi lazim demek ki iceride biriksin. Arka lastiklerin camurluga spreyledigi suyun bir kismi camurlugun ic-yan duvarinda bulunan bir catlaktan ya da delikten bagajin alt kismina giriyor olabilir diye dusunuyorum yani illaki yuksek bir su gecisi yapmis olmaniza gerek yok, lastikler zaten camurlugun icine yeterince su puskurturler, ozellikle kis lastigiyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigtiger1

Arka tampondan kazaniz var miydi hic?

Sıfır kaza

• quote:

Orijinalden alıntı: yankımido

Hocam ben bu forumda ayni sorunu yasayan birinin yazisini okudugumu hatirliyorum sanki. Sizinki de ayni seyden kaynaklaniyordur diyemem ama yanlis hatirlamiyorsam o arkadasin alt kisimlarinda bi yerde catlak vardi oradan geliyormus.

Gerci bu catlaktan su girdigi gibi disari cikmasi lazim malum yer cekimi. Ama yanal bi noktadan catlak olmasi lazim demek ki iceride biriksin. Arka lastiklerin camurluga spreyledigi suyun bir kismi camurlugun ic-yan duvarinda bulunan bir catlaktan ya da delikten bagajin alt kismina giriyor olabilir diye dusunuyorum yani illaki yuksek bir su gecisi yapmis olmaniza gerek yok, lastikler zaten camurlugun icine yeterince su puskurturler, ozellikle kis lastigiyse

Ortada gol şeklinde bir su yok. Islanan eşyalar var. Döşeme kuru yanı ustu kur ama içerdekiler ıslak . Kripto odası gibi :p

Sherlocku cagiralim

• Teşekkür ederim

• Arkadaşlar merhaba bişey sormak istiyorum. Biliyorsunuz Ki araç anahtarsız çalışmıyor. Anahtar aracın içinde veya yakın olması gerek. Aracı çalıştırdık ve çalışır durumda (anahtarı yanımıza alarak) araçtan uzaklaştık veya aracı biri çaldı. Anahtar bizde. Bu durumdan sonra ne oluyor 😊

• myname21 M kullanıcısına yanıt
    araci stop edene kadar istediği yere gidebilir.stop edince tekrar calismaz. Ilginc ama gercek.

• İlginc bile degil çok saçma. Amaç ne onu anlamadım. Bugün aracımı stop etmeyi unutmuşum kapıları kitledim gittim. 20 dakika sonra geldim araç çalışıyordu. 😊

kışın iyi oluyor. arabayı çalıştırıyorum sonra kitleyip eve çıkıyorum 5 dakika bu arada da araba ısınıyor :) sıcak sıcak bınıyorum. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulosele

Arkadaşlar; silecekleri yenilemek istiyorum, orijinal silecekler SWF marka, ancak bu markayı internette bulamadım, sizin önerdiğiniz bir marka(Bosch, RBW,vs...) ve satın alabileceğim bir yer ya da internet sitesi var mı?

swf valeo nun ürünü, 119284 ürün kodu biizm sileceklerin.istanbul topkapıdan bempar dan alabilirsiniz
    sileceksepeti.com diye bi yer var, oradan bosch marka da alabilirsiniz. bosch daki tek sorun sileceğin ucundan suyu serpmesi.sırf bu yüzden 3 gün sonra çöpe attım

• exenjiu kullanıcısına yanıt
    O yonden iyi ama benim açımdan pek iyi olmadı 😊 Bu arada Sivas'ta yaşıyorum arabayı ısıtmak Bile sıkıntı burda webosto oluyor orijinalden taktıran veya araştıran oldu mu

• quote:

Orijinalden alıntı: helpgod

araci stop edene kadar istediği yere gidebilir.stop edince tekrar calismaz. Ilginc ama gercek.

Selamlar,

Benim bildiğim araba anahtardan belli bir mesafe uzaklaştığı zaman motor stop ediyor ve araç içinde anahtar yok diye uyarı veriyor.
    Yani öyle anahtar yokken arabayı alıp uzağa gidemezler.
    Bence bu anahtarsiz calisma olayi calinma riskine karsi riskli, ben bir iki dakikaligina arabadan ineceksem, mesela firina girip cikicam ekmek almak icin. Motoru kapatmiyorum, anahtari yanima alip arabayi kilitliyorum, hoop bi hirsiz cami patlatip ya da bi sekilde kilit mekanizmasini acip koltuga oturuyor, sonra depo bitene kadar ozgur sekilde surebilir arabayi, muhtemelen bi garaja sokup parcalarlar araci. Bu sebeple genellikle boyle ufak in-bin yapacaksam da motoru kapatiyorum.

Bu konuda en mukemmeli 5 serisi. Saniyorum onlarda motor calisirken anahtar algilanmiyorsa arac vitese gecmiyor ya da iste yani yurumuyor arac. İllaki anahtar olmasi lazim. Keske bizde de boyle olsaydi.

• Oz80 O kullanıcısına yanıt
    Maalesef motor calisir vaziyetteyken anahtar algilanmasa bile arac benzin bitene kadar ya da bir kez motor kapatilincaya kadar calisiyor.

• Siyah koltuklar için sportif görünen koltuk kılıfı arıyorum önerisi olan var mı acaba beyler ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Oz80

quote:

Orijinalden alıntı: helpgod

Selamlar,

Benim bildiğim araba anahtardan belli bir mesafe uzaklaştığı zaman motor stop ediyor ve araç içinde anahtar yok diye uyarı veriyor.
    Yani öyle anahtar yokken arabayı alıp uzağa gidemezler.

start stobu devre disi bırakırsanız yakit bitene kadar anahtarsiz gezebilirsiniz.Buyrun bu konuda yapılmış bir video.
    https://youtu.be/2OhRs_moiKI

• 
Sayfa: önceki 26362637263826392640
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.