Şimdi Ara

Ekonomik Faturasız Türk Telekom Tarifeleri [ANA KONU] (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.388
Cevap
23
Favori
252.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tarife işte sadece abone alımına kapanabilir. Seç full 2gb tarifesi woops üyesi olduğunda 23 tl yapıyorlar taahhütle taahhütsüz 28tl fiyatı. Kampanya sadece abone alımına açık süresidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Halen vazgeçemedim bu tarifeden. Sınırsız interneti aratmayacak bol internetli 4.5G tarifesi önerecek var mı?

valla hocam deli gibi sınırsız internet tarifesi ariyorum, yerinde olsam hiç tarifemi değiştirmezdim.

Vazgeçemedim zaten hocam. Üniversite hayatımda az filmler indirmedim bu tarife ile. 1 kuruş bile fazla fatura gelmedi. Sınırsız internet buyuk nimet valla bulursan kaçırma.

Turkcell'de filan vardı sanırım sınırsız internetli paket. Biraz pahalıydı ama. Birde 96kbps'ye düşüyordu hız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    mobilvizyon doneminde cok ekmegini yedik, 15-20mbit full sinirsiz internetle neler neler yapmadik, eve net bile baglatmamistim :) garibim atrix cayir cayir yanardi modem gibi kullanilip 24 saat sarjda durmaktan. aah ah eski gunler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 26 Nisan 2016; 10:11:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suicide

mobilvizyon doneminde cok ekmegini yedik, 15-20mbit full sinirsiz internetle neler neler yapmadik, eve net bile baglatmamistim :) garibim atrix cayir cayir yanardi modem gibi kullanilip 24 saat sarjda durmaktan. aah ah eski gunler.

Valla eski günlere döndürdün hocam :) internet saglayicilarinin paketlerinden o kadar uzaktim ki fiber net ve adsl farkını bile bilmiyordum. Sayısız internet download manager listeleri, torrent listeleri :) 2 gb internet bittiginde hemen hız düşmezdi. Bazen 2 saatte düşerdi bazen 5 saatte. Bilerek gece yarısı internet paketini sıfırlar hemde listeyi hazırlardım kota bitince sabaha kadar sömürürdüm:) belki bir gecede 15 20 gb indirdigim oluyordu :) avea nın çok ekmegini yedik minnet duygusundan ötürüde bırakmam sanki :) bu arada siz hala bu tarifedemisiniz?

yok, yasadigim yer itibari ile ilcenin hemen her yerinden ceken bir wireless agi kurdum kendime, ilceden ciktigimda da 2gb vodafone var yetiyor bana hayli hayli. en son avea indirimde vermemisti 50 kusur lira diyince kizdim degistirdim :)

• Bu ay bir anda güncel faturam arttı. Acaba tarifenin fiyatını mı yükselttiler? Sizde durum nedir?

Güncel kullanımına baksana orada tutar olarak yazar varsa birşey

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Güncel kullanımına baksana orada tutar olarak yazar varsa birşey

Fatura detaylarında sadece ücretli kullanımları gösteri işaretliyorum hiç bir şey yok. Kafalarına göre arttırmışlar

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Ya tarife ücreti arttı yada ekstra bişi var 10 unda kesiliyorsa bakarsın çıkınca fatura yapacak pek bişi yok şuan

Bende sıkıntı yok güncel d aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: LiFi

Son Güncelleme : 12/06/2016

FATURASIZ PAKETLER (TARİFELER)

+ Bahar Fırsatı 3GB

Cepten 3 GB İnternet + her yöne 750 dakika + her yöne 1000 sms yeni gelene 19 TL, mevcut aboneye 25 TL.

Geçiş için BAHAR3GB yazıp 5555'e sms göndermek gerekiyor.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/bahar-firsati-3gb.aspx

+ Bahar Fırsatı 4GB

Cepten 4 GB İnternet + her yöne 750 dakika + her yöne 1000 sms yeni gelene 25 TL, mevcut aboneye 29 TL.

Geçiş için BAHAR4GB yazıp 5555'e sms göndermek gerekiyor.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/bahar-firsati-4gb.aspx

+ Bol ve Hızlı 5GB Paketi

Cepten 5 GB İnternet + her yöne 750 dakika + her yöne 1000 sms yeni gelene ve mevcut aboneye 35 TL.

Geçiş için BOLHIZLI5GB yazıp 5555'e sms göndermek gerekiyor.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/bol-ve-hizli-5gb-paketi.aspx

+ Yeni Yıl 6 GB Paketi

Cepten 6 GB İnternet + her yöne 1000 dakika + her yöne 1000 sms yeni gelene ve mevcut aboneye 39 TL.

Geçiş için YENIYIL6GB yazıp 5555'e sms göndermek gerekiyor.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/bol-ve-hizli-5gb-paketi.aspx

+ 10 Numara Paket

Cepten 10 GB İnternet + her yöne 600 dakika + her yöne 1000 sms yeni gelene ve mevcut aboneye 45 TL.

Geçiş için 10NUMARA yazıp 5555'e sms göndermek gerekiyor.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/10-numara-paket.aspx
    Konunun ilk mesajı güncellenmiştir. Abone alımına açık güncel ve ekonomik faturasız tarifeler eklenmiştir ve bundan sonra düzenli olarak güncellenecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19
    Hocam guncelleme tarihini ilk mesaja yazsan daha iyi olur gibi :)

Tabi hemen ekliyorum.
  • suicide kullanıcısına yanıt
    İşi bilene eski günler devam ediyor hala

• Mike.xxlarge M kullanıcısına yanıt
    Zamanında bende ondaydım kurtuldun bide seç bağlan paketi var 17 tlye 2gb sonrası 96 devam ediyor

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Hayrini gorun ne diyelim

• Türk Telekomun sitesinden daha anlaşılır olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonsuzartıbir

Türk Telekomun sitesinden daha anlaşılır olmuş.

Teşekkür ederim, amaç o zaten.

Sıralama en iyi fiyata en çok içerik sağlayan paketlere göre yapıldı. Arada başka paketlerde var ancak avantajlı olmadığı için onları eklemedim. En avantajlı olanları ve en çok içeriğe sahip olanları fiyatına göre sıraladım. Geçiş yapmayı düşünenler resmi sitede kaybolmadan bu şekilde kolayca aradığı tarifeyi seçebilir.

Pakete geçişler kapandığında ana sayfayı da düzenleyeceğim, böylece geçiş yapmak isteyenler o anda hangi paketlerden yararlanıp yararlanamadığı ve yararlanırsa hangilerinden yararlanabileceklerini rahatça görebilecekler.

• LTE hocam,mesleğiniz ne?Burada insanlara çok faydalı oluyorsunuz.

Allah razı olsun sizden.

• quote:

Orijinalden alıntı: smithwill

LTE hocam,mesleğiniz ne?Burada insanlara çok faydalı oluyorsunuz.

Allah razı olsun sizden.

Allah hepimizden razı olsun. Teşekkür ederim.

Telekomünikasyon sektöründeyim. Firmalara alt yapı desteği sağlıyorum, aynı zamanda eğitim çalışmalarıyla ilgileniyorum. Ana işim olmasa da yazılım ile de uğraşıyorum.
  • Faturalı tarife isteyenler içinde paylaşayım.

Fırsat 8GB Tarifesi (1000 Dakika + 1000 SMS + 8 GB Internet) 29 TL (Yeni Gelene)

Fırsat 8GB Tarifesi ile tam 8GB Cepten İnternet, Her Yöne 1000 DK ve Her Yöne 1000 SMS sadece 29 TL!

Yeni gelen müşteriler faydalanabilmektedir. Bu teklif numara taşıma ve yeni hat tesisi yapan tüm abonelerin kullanımına açıktır. Numara taşıma yapanların veya yeni hat alanların işlem sırasında Türk Telekom bayilerine Fırsat 8GB Tarifesine geçiş yapmak istediğini belirtmesi ve hat aktif olduktan sonra 1 hafta içinde 444 1 444 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak 12 ay taahhüt vermesi gerekmektedir. Hat aktif olduktan sonra 1 hafta içinde SOZ yazıp 5555'e SMS gönderilerek de taahhüt verilebilir.

12 ay taahhüt istenecektir ve 12 ay boyunca fiyat sabit kalacaktır. 12 ay taahhüt verilmediği taktirde fiyat aylık 39 TL'dir.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/firsat-8-gb-tarifesi.aspx

• https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/internet/Sayfalar/ek-internet-paketleri.aspx

Sayfadaki faturasız paketlere ek
    "3 günlük 2gb internet paketi"
    hangi paketlerle alınabiliyor?

MHye sorsam geçiştirirler muhtemelen. Yardımlarınız için çok teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.