Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5911. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 59095910591159125913
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tlgrn

quote:

Orijinalden alıntı: tlgrn

Ustatlar disardayim ps4 almak uzereyim slim olmayan eski model. Bunda hdmi 1.4 var 2 nin altinda hdr destegi olsa ne olur deniyordu en son.. 2.0 a kablo alinca hdr etkin hale geliypr mu cihazda. Deneyen var mi

Guncel

etkin hale getirmek için tv den bi ayar yapmaya gerek var mı? samsung 55js8500
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraky

dualshock 4 v1 180tlye pahalı mı sizce?

N11 e bakıyorsanız orada ki çoğu kol sahte,piyasa dan anormal şekilde ucuz olan oyunlar ise ikinci el jelatinle kaplayıp sıfır diye satıyorlar.Dikkatli olun.
  • E.R.W. kullanıcısına yanıt
    Hocam ben Nba 2k17 almayı düşünüyorum n11'den. Fiyatı 162 lira. Fatura yokmuş. Sizce güvenilir mi? Spotçu fiyatı 175 falan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O baktığınızda büyük ihtimalle spotcudur.Kutunun üzerinde güvenlik şeridinin olup olmadığını sorun.
  • E.R.W. kullanıcısına yanıt
    Güvenlik şeridi çoğunda yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: E.R.W.

quote:

Orijinalden alıntı: buraky

dualshock 4 v1 180tlye pahalı mı sizce?

N11 e bakıyorsanız orada ki çoğu kol sahte,piyasa dan anormal şekilde ucuz olan oyunlar ise ikinci el jelatinle kaplayıp sıfır diye satıyorlar.Dikkatli olun.

migrosta görmüştüm.
  • buraky B kullanıcısına yanıt
    Migrosta ds4 kol 180 tl şu an. Orjinal tabii ki

• 4.5 güncellemesi ile hardiskten film oynatabilecek miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: my1863

4.5 güncellemesi ile hardiskten film oynatabilecek miyiz?

Şu an storedan medya oynatıcı yı indirerek oynatabiliyorsun zaten,ntfs formatı desteklenmiyor,exfat olmalı hdd.
  • PS3 zamanından tadı damağımda kalan oyunlar var. Devamı çıkmadı bu oyunların? Mesela Fight Night yada Blur bunlar neden çıkmadı PS4'e?
  • Beyler nihayet bende paraya kıydım ve PS4 Slim aldım. Çok uzun vakit aldı bunu yapmam ama. İnşallah pişman olmam veya ettirmezler. PS4 Pro almayı düşünmüş olsam da, ağırlığı,4k tv'm olmaması ve fiyatı nedeniyle vazgeçtim. Umarım zorla aldırtmak için uğraştırmazlar da ne halleri varsa görsünler.
  • Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın

• aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Herkeze iyi akşamlar ps 4 umu yeni aldım. Bu akşam 14 günlük deneme olayını aktif ettim. Bişey sormak istiyorum. Fifa 17 deluxe sürüm ile standart sürüm arasında ne fark var acaba? Deluxe 88 tl standart 62 tl fiyatlar da uygun mu? Yeni olduğum için size sorularim saçma veya basit gelebilir şimdiden özür dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iserhattan -- 22 Şubat 2017; 23:50:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iserhattan

Herkeze iyi akşamlar ps 4 umu yeni aldım. Bu akşam 14 günlük deneme olayını aktif ettim. Bişey sormak istiyorum. Fifa 17 deluxe sürüm ile standart sürüm arasında ne fark var acaba? Deluxe 88 tl standart 62 tl fiyatlar da uygun mu? Yeni olduğum için size sorularim saçma veya basit gelebilir şimdiden özür dilerim

s.a. kardeşim. FİFA yı bilmemde 14 günlük denemeyi keşke aktif etmeseydin. çünkü bu ayın 26 sına kadar online oynamak bedava. 4 gün kazancın olurdu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.turkanoglu

quote:

Herkeze iyi akşamlar ps 4 umu yeni aldım. Bu akşam 14 günlük deneme olayını aktif ettim. Bişey sormak istiyorum. Fifa 17 deluxe sürüm ile standart sürüm arasında ne fark var acaba? Deluxe 88 tl standart 62 tl fiyatlar da uygun mu? Yeni olduğum için size sorularim saçma veya basit gelebilir şimdiden özür dilerim

s.a. kardeşim. FİFA yı bilmemde 14 günlük denemeyi keşke aktif etmeseydin. çünkü bu ayın 26 sına kadar online oynamak bedava. 4 gün kazancın olurdu :)

onu aktif etmezse extra plus indiriminden yararlanamıyor ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 23 Şubat 2017; 9:30:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

quote:

Orijinalden alıntı: a.turkanoglu

quote:

onu aktif etmezse extra plus indiriminden yararlanamıyor ama

hımm evet oyun alacak değilmi. o nu düşünemedim ;)
  • İlginiz için teşekkür ederim. Peki bu paketlerdeki fark hakkında bilginiz varmı? PES 17 mi FİFA17 mi diye sorsam
  • Arkadaşlar yaklaşık bir aylık PS4 pro kullancısıyım. İlk konsolum olduğu için bir çok konuya yabancıyım.
    1)PSN den aldığımız dijital oyunlar diyelim ki PS5 çıkınca da kullanılabilecek mi?
    2)Yine aynı oyunları diyelim ki başka hesaba aktarabiliyormuyuz? Daha doğrusu bunu şunun için sordum. PSN e üye olurken öylesine bir isim aldım. Sonradan öğrendim ki çevrimiçi kimlik değiştirilemiyormuş :) Bende oyunlarımı başka bir psn hesabıma aktarabilirmiyim bunu merak ediyorum.

Bu arada bu zamana kadar konsola geçmediğim için çok pişmanım. Aldığım için de çok memnunum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korsan.Kedi -- 23 Şubat 2017; 16:59:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daltin

Arkadaşlar yaklaşık bir aylık PS4 pro kullancısıyım. İlk konsolum olduğu için bir çok konuya yabancıyım.
    1)PSN den aldığımız dijital oyunlar diyelim ki PS5 çıkınca da kullanılabilecek mi?
    2)Yine aynı oyunları diyelim ki başka hesaba aktarabiliyormuyuz? Daha doğrusu bunu şunun için sordum. PSN e üye olurken öylesine bir isim aldım. Sonradan öğrendim ki çevrimiçi kimlik değiştirilemiyormuş :) Bende oyunlarımı başka bir psn hesabıma aktarabilirmiyim bunu merak ediyorum.

Bu arada bu zamana kadar konsola geçmediğim için çok pişmanım. Aldığım için de çok memnunum :)

1. sony malesef uzun zamandır geriye uyumluluk olayına destek vermiyo, dolayısıyla tahminim ps5te de bu şekilde olacaktır ve ps5te ps4 oyunlarını oynayamayacağız.

2. oyunları başka bir hesaba aktaramazsın ama şunu yapabilirsin. yeni bi tane psn hesabı aç istediğin nickname ile daha sonra hem bu hesabı hemde eski hesabını ayarlardan ana hesap olarak etkinleştir. bu şekilde eski ehsabındaki oyunları ps4ündeki bütün hesaplara paylaşıma açmış olacaksın ve yeni hesabından oyunu sorunsuz oynayabilecek ve trophy kazanabileceksin.
  • 
Sayfa: önceki 59095910591159125913
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.