Şimdi Ara

Logitech K400 klavye video inceleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
4
Favori
42.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bunu samsun 40es 7000 tvmdekullanmak icin bugunaldim ama cok agir calisiyor algilamiyor donma yapiyor ki pillerinide yeniledim yine ayni.
    Bunun hizli calisip algilamasi icin bi ayari falan varmidir,neyapmam lazim.
    Yardimlariniz icin simdiden tskrlr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baska bir sitede tv nin guncellendiginde sorunun cozuldugubu okudum. Ve tv mi guncelledim gercekten klavye ve mausu supper calisiyor arkadaslar.
    Sizlerinde anlattigim sorununuzvarsa tv nize guncelleme yapin sorun cozulecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asil_ercan17

Arkadaslar ben buklavyeyi Samsung 40 es 7000 tvmde kullanmak icin aldim ama iyi calismiyor tutukluk yapiyor gec algiliyor ki abimle beraber aldik onunkide ayni. Pillerini duracel 1,5 volt taktim yine ayni. Yani cok agir calisip algiliuor.
    Bunun hizlannadi icin ayari varmi veya neyapmam lazim. Yardimlariniz icin simdiden tskrlr.

aynen cok agır çalışıyor.ben pil markalarının hepsini denedim fayda yok.
  • merhabalar

bu ürünü samsung 55d7000 smart tv de kullanmak için almayı düşünüyorum. acaba daha önceden bunu deneyen var mı aranızda?
    eğer tecrübe edenler varsa yorumlarınızı yazarsanız çok sevinirim.

Teşekkürler.
  • Selam

Ben bu ürünü LG Smart Tv de kullanmak için aldım ve gayet güzel kullanıyorum. Özellikle zaten touchpadi tek başına yeterli sayılır televizyon için Magic kumanda da var ama bunun gibi olmuyor.

Televizyonumda yavaş çalıştı diyen arkadaşlar normal pc de denesinler. Eğer pc de takılmıyorsa zaten sorun televizyonun algılamasıyla alakalıdır.

Bende de televizyonda sıkıntılar var tabi yok değil. Mesela özel karakterleri basamıyorum :)

Ama klavyedeki ses açma kapama tuşları falan full fonksiyon çalışıyor :)

Bir de yazı yazacağım zaman ilk tuşladığım harfi kabul etmiyor ama bunların televizyon ile alakalı olduğunu düşünüyorum çünkü pc ile kullanırken aynı sıkıntıları yapmıyor.
  • arkdaşlar ben bunu samsung 40es 7000 imde kullaniyorum.ilk aldiğimda bayaa sorunlu idi am tv mi güncelledikten sonra hiç sorun kalmadi ve ben çook memnunum sizlerede tavsiye ederim.a
  • bence akillica bi tasarim... ( herkese hitap etmez elbette , ama ii fikir bence)

logitech yapmis yapacagini yine...
  • herkese merhaba,
    samsung 55d7000 marka tv için aldım ama çalıştıramadım. yardımcı olabilecek olan varsa çok memnun olurum.
    teşekkürler şimdiden.
  • bende yaklaşık 1 hafta önce novabazar.com dan aldım hem çok uygun fiyattı hemde aynı gün kargoya verildi. üründen çok memnun kaldım herkese tavsiye ediyorum. Bu ürün sayesinde bilgisayardan biraz daha uzak duruyorum logitech her zaman tevsiye edebileceğim bir marka haline geldi artık. kullanımıda çok rahat.
  • kardeşim ben beğendim walla fiyat bellimi acaba ??
  • FORUMA ÖZEL PAKET

İSTEYENLER PM DEN İRTİBAT KURABİLİRLER

Logitech K400 klavye video inceleme
  • yeni nesil smart tvler için biçilmiş kaftan geçen edindim birtane 10 numara 5 yıldız
  • samsung 55d7000 3d led tv için ürün çalışmıyor bilgilerinize.
  • ben aldığımda fiyatı 75 tl civarındaydı üründen çok memnunum
  • Merhaba dostlar dün bir tech magazasından Sharp 46" inc LE830E AQUOS NET + (Net-TV için) LOGITECH K400 TOUCH UNIFYING WIRELESS KEYBOARD aldım fakat Bağlantı kuramadım tahminimce sharp le 830 logitech k400 desteklemiyormu acaba bilen arkadaslar bilgi verirse sevinirim aslında mükkemmel birsey olacaktı teşekkürler
  • sony tvme taktım usb aygıtı desteklemiyor dedı acaba aradaki uzatıcı aparatsız kullandığım için olabilir mi?
    tvlerinde kullanan arkadaşlar yanıt gonderırseniz sevınırım. teşekkürler.
  • Arkadaslar bende de ayni cihaz var. Ben gayet memnunum.

Sizlere sormak istedigim su,

Bu klavyenin usb vericisini laptopa taktim, ama ben ayni vericiden wd tv live hub a da takmak istiyorum.
    Hangi cihaz aciksa tek klavye ile onu kumanda etmek istiyorum.

Oncelikle bu mumkunmudur ?

Sayet mumkunse ayni vericiyi nasil bulabilirim en ucuz cozum olarak.

Git bir klavye daha al demeyin sakin cok komik olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzyco

quote:

Orijinalden alıntı: veliveliveli

kullanan arkadaşlar toucpad'i hakkında yorum yapabilirler mi acaba? duyarlığı nasıl? tuşları falan? genel olarak laptoptaki toucpadlerle benziyor mu yoksa daha iyi ya da kötü mü? bilgi verebilen olursa sevinirim, ona göre almayı düşünüyorum.

Laptop touchpad'lerinden daha kaliteli. Scroll ozelligi var, 2 parmakla. Ancak vertical scrolling var, horizontal scrolling yok. CTRL + scrolling yaptiginda zoom ozelligi var ki bence buyuk bir arti. Cunku ben de bu urunu kullanan diger arkadaslar gibi uzaktan kullanim icin aldim. Ekrandaki bazi kucuk karakterleri goremedigimde zooming yapip bakiyorum. Tap clicking'i disable edebiliyorsun o ozelligi istemiyorsan, benim icin buyuk arti bu. Yine Setpoint yazilimi tarafindan destekleniyor, kendi ayarlamalarini yapabiliyorsun.

En sevdigim yani yatakta film izlerken kullanmak. Touchpad bu yuzden yapilmis zaten. Zira mouse aramak cok gicik birsey. Ayrica unifying ozelligi de var.

Boyutunu oldukca kucuk tutmalarini da anlayabiliyorum. Cunku uzaktan erisim icin tasarlanmis, word veya excel dokumani hazirlamak icin degil, bence.. Fakat, kucuk parmaklilar zaten oldukca rahat eder, ve ergonomik bir klavyeyle yapabileceklerini ve hatta fazlasini yapabilirler bu klavyeyle ;)

Kalitesiz malzeme kullanildigini soyleyen arkadaslara katilmiyorum maalesef.

mouse ile ilgili bir sürü terimz yazdın scrolling gibi şimdi bunları nasıl öğrenebilirm k400 alıcam da lg 32ls570s için...saygılaırmla

• quote:

Orijinalden alıntı: sinanhakki

sony tvme taktım usb aygıtı desteklemiyor dedı acaba aradaki uzatıcı aparatsız kullandığım için olabilir mi?
    tvlerinde kullanan arkadaşlar yanıt gonderırseniz sevınırım. teşekkürler.

arkadaslar sizce SonY tvmde neden calismiyordur?
    Konuya aciklik getirebilecek bir kardesimiz varmi?
  • Logitech'in K serisi modellerindeki tuşlarını hiç beğenmiyorum. Tuşun ortasına basmadıgın sürece güzel feedback sağlamıyor ve tuşlarda takılma meydana geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.