Şimdi Ara

Sony Tablet ve Xperia Tablet Kullanıcıları Kulübü (202 üye) (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.455
Cevap
41
Favori
191.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bazı oyunları oynarken ekran gidiyor renkler bırbırıne karısıyor bazende beklemedeyken titreme oluyor bu sorun neden kaynaklanıyor olabılır aaba yardımcı olursanız sevıjnırım simdiden tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada cevap yazacak kımse yok galıba

• quote:

Orijinalden alıntı: w4rsoul

Arkadaslar bazı oyunları oynarken ekran gidiyor renkler bırbırıne karısıyor bazende beklemedeyken titreme oluyor bu sorun neden kaynaklanıyor olabılır aaba yardımcı olursanız sevıjnırım simdiden tesekkurler

Ekran uyumsuzlugundan,kaynaklanabilir bir de bir romu uzun süre kullanıyorsanızda kararsızlık olabilir bu sebepten fabrika ayarına döndürmenizi tavsiye ederim

• arkadaşlar tablet z almayı dusunuyorum. tek dusuncem wifi modelını alırsam otg ıle 3g modem baglayıp nete baglanma sansım varmı?
  • tableyi kapatip + tusuna bastim oradan sifirladim tableti ama ayni sorun devam ediyor maalesef

• Tabletimin şarj aletinin ucu kırıldı internette 149 Tl den aşagı fiyat yok daha ucuza bulabilecegim bir yer varmı arkadaşlar ?
  • quote:

Tabletimin şarj aletinin ucu kırıldı internette 149 Tl den aşagı fiyat yok daha ucuza bulabilecegim bir yer varmı arkadaşlar ?

Yurtdışından getirebilirsiniz ebay dealextreme alibaba vb sitelerde muadil ürün çok

• quote:

Orijinalden alıntı: utkubulutsimsek

quote:

Tabletimin şarj aletinin ucu kırıldı internette 149 Tl den aşagı fiyat yok daha ucuza bulabilecegim bir yer varmı arkadaşlar ?

Yurtdışından getirebilirsiniz ebay dealextreme alibaba vb sitelerde muadil ürün çok

Utku beyhttp://www.hepsisony.com/?urun-3538-sony-sgp-ds1-sony-tablet-s-icin-istasyon bu alet ile cihazımı şarj edebilirmiyim fiyatı neredeyse yarı yarıya

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: utkubulutsimsek

quote:

Utku beyhttp://www.hepsisony.com/?urun-3538-sony-sgp-ds1-sony-tablet-s-icin-istasyon bu alet ile cihazımı şarj edebilirmiyim fiyatı neredeyse yarı yarıya

Edersiniz dock olarak geçiyor fakat bazı docklar sadece stand halinde yani şarj etmiyor site ile iletişime geçip ürünün şarj docku olup olmadığını teyit ediniz.

• Degerli cevabınız için teşekkür ederim, son olarak kablolu şarj aletini almaya karar verdim 149 Tl verdim maalesef ekrandaki problem genelde oyunlardayken oluyor bu forumum ilk sayfasındaki root acıklamasına göre rootlayacagım eger sorun devam ederse servise göndermek zorunda kalacagım maalesef :(
  • İlk sayfadaki root işleminde ics programına ulaşamadım arkadaşlar :(
  • Merhabalar,
    Bende geçen ay tablet z aldım.Zarar görmemesi içinde taşıma kılıfı aldım.
    Benim şöyle bir sorunum var,kılıfta kullanırken tabletim on/off duruma geçmiyor.
    Kılıfın kapağını açtığımda otomatik olarak tablet açılmıyor,aynı şekilde kapağı kapattığımda
    otomatik olarak uyku moduna geçmiyor.Power düğmesinden kapatmam veya 30 sn sonra kendisi kapanmakta.
    Acaba tablet Z de böyle bir özellik yok mu yoksa bir ayar mı gerektiriyor da ben yapamadım.
    Cevaplarınızz için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

İlk sayfadaki root işleminde ics programına ulaşamadım arkadaşlar :(

Ana site silmiştir o yüzden ulaşılamıyor. Xda developers sony tablet s başlığında root dosyalarına erişebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmacca

Merhabalar,
    Bende geçen ay tablet z aldım.Zarar görmemesi içinde taşıma kılıfı aldım.
    Benim şöyle bir sorunum var,kılıfta kullanırken tabletim on/off duruma geçmiyor.
    Kılıfın kapağını açtığımda otomatik olarak tablet açılmıyor,aynı şekilde kapağı kapattığımda
    otomatik olarak uyku moduna geçmiyor.Power düğmesinden kapatmam veya 30 sn sonra kendisi kapanmakta.
    Acaba tablet Z de böyle bir özellik yok mu yoksa bir ayar mı gerektiriyor da ben yapamadım.
    Cevaplarınızz için şimdiden teşekkürler.

Işık sensörü yoksa bu istediğinizi ne yazık ki yapamazsınız.

• Işık sensörü var.Aldığım kılıflama ilgili bilemedim.
    kendi orjinal kılıf tanıtım videosunda bu özellik var.
    Işık sensöründe problem olup olmadığını nasıl anlarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmacca

Işık sensörü var.Aldığım kılıflama ilgili bilemedim.
    kendi orjinal kılıf tanıtım videosunda bu özellik var.
    Işık sensöründe problem olup olmadığını nasıl anlarız.

Bende tablet z yok xperia z de *#*#SERVICE#*#* yaparak service test menuden test edebiliyoruz ama tablet z için biemeyeceğim.

• uzun süreden sonra tekrar merhaba!

bu son gelen güncellemeyi ( 4.0.3 relase5a) root edebiliyomuyuz? basit bi yöntemle
  • Çok Temiz Xperia Tablet S im satılıktır.

ilan linki : sanalpazar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 35MMUTLU35 -- 4 Aralık 2013; 20:25:14 >
  • Utku bey dedıgınız sıteden ındırdım lakın yanlıs ics yuklemeyeyım tabletım 3g bı sıkıntı olurmu acaba

• beyler sony tablet s im var ve samsung wifi lı smart tv im var bunların ıkısını nasıl en verımlı kullanabılırım kumanda ozellıgını kullanamıyorumsadece muzıgı tv ye wifi uzerınden atabılıyorum baska neler yapabılırım ?
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.