Şimdi Ara

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü (2680. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
340.375
Cevap
1.223
Favori
10.322.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26782679268026812682
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LEONİM

SATILIK veya TAKASLIK

10 TL ŞEHİRFIRSATI hesap = 3 adet 10 TL
    20 TL ŞEHİRFIRSATI = 9 TL
    30 TL ŞEHİRFIRSATI = 17 TL
    38 TL ŞEHİRFIRSATI = 20 TL
    40 TL ŞEHİRFIRSATI = 23 TL

20 TL TRENDYOL (75 TL altlimitli) = 5 TL (son kull 16.10.2012)

10 TL MORHİPO (altlimitsiz) = 3 TL

15 TL MORHİPO (25 TL altlimitli) = 2 TL

20 TL MARKAFONİ (cola)(75 altlimitli) = 4 TL

PM göndermede sıkıntı yaşıyorsanız Lütfen buradan PM atmayı deneyin

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=66077890

Altlimitsiz TEKNOSA veya Hepsiburada indirim karşılığında Şehirfırsatı kod veya hesap verilir

38 liralık şf 20 lira?
    40 liralık şf 23 lira?

• ŞEHİR FIRSATI:

ŞEHİR FIRSATI 50 LİRA YÜKLÜ HESAP: 25 TL

ŞEHİR FIRSATI 30 LİRA YÜKLÜ HESAP: 17 TL

ŞEHİR FIRSATI 20 LİRA YÜKLÜ HESAP :9 TL

LİMANGO:

20 TL ONAYLI LİMANGO : 4 TL

20 TL ONAYSIZ LİMANGO : 3 TL

TRENDYOL:

TRENDYOL 20 TL ÇEK(50 ALT LİMİTLİ) : 3 TL

MORHİPO:

MORHİPO 20 TL YÜKLÜ HESAP (60 ALT LİMİTLİ): 2 TL

SÜRAT KARGO:

SÜRAT KARGO % 50 İNDİRİM KODLARI: 1 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratsahin2003 -- 2 Ekim 2012; 20:21:17 >
  • [ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü
    &
    [ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü

3 Adet 80 TL Alt limitli Markafoni 20 TL İndirim Kodu (Kullanılmayan kodlar 30 Ekime kadar geçerlidir.)
    Adet 1 TL

50 TL Altlimit 15 TL Yüklü Markafoni Hesabı 1.5 TL

60 TL Alt limit 20 TL İndirim Çekli Morhipo Hesabı ( Son Kullanma Tarihi: 08.10.2012) Hesap geri verilmek şartıyla satılıktır. 1.5 TL

Not: Ödeme Misli hesabıma

• quote:

Orijinalden alıntı: turgay0651

quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

quote:

gittigidiyordan %5 indirim nasıl alınıyor arkadaşlar ben ne zamandır üyeyim denkgelmedi bilen biri cevaplayabilir mi?Teşekkürler.

şansa geliyor belirli bi kriter yok

şansa geliyor olmamalı geçen gün bir arkadaş 6 tane birden hesap sattı binlerce hesabı yoktur heralde?!
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

quote:

gittigidiyordan %5 indirim nasıl alınıyor arkadaşlar ben ne zamandır üyeyim denkgelmedi bilen biri cevaplayabilir mi?Teşekkürler.

şansa geliyor belirli bi kriter yok

şansa geliyor olmamalı geçen gün bir arkadaş 6 tane birden hesap sattı binlerce hesabı yoktur heralde?!

dogum gununuzu bi kac gun sonraya ayarlayin geleBILIR.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• MARKAFONİ

1 adet markafoni 20 tl lik çek (75 TL ALT LİMİTLİ) 3 lira

1 adet markafoni 10 tl lik çek (50 TL ALT LİMİTLİ) 2 lira
    TOPTAN ALIMDA ŞOK İNDİRİM...
    TRENDYOL

20 TL LİK HESAP (50 TL ALT LİMİTLİ ) 3 LİRA

MORHİPO
    20 TL LİK HESAP (60 TL AL LİMİTLİ ) 1 LİRA
  • Merhaba,
    Paro kartlarına, sadece BETA mağazalarında 1 Ekim - 7 Ekim 2012 tarihlerinde geçerli olan 30 TL yüklenmiş arkadaşlar, eğer kullanmayacaklarsa 5 tl karşılığında talibim. Maksimum 2 adet alabilirim.
  • ONUR AİR indirim kodu olan var mı??
  • Sehir firsati
    * 10 tl indirimli hesaplar 2 tl (hesaplar kullanım sonrası geri alınacaktır)
    6 adet 10 tl
    * 40 tl indirim > 25 tl
    * 20 tl indirim > 9 tl

Markafoni
    * Kargo dahil 75 lirada geçerli 35 tl indirim > 6 tl
    * Kargo dahil 80 lirada geçerli 55 tl indirim > 24 tl
    * 75 lirada geçerli 20tl kod > 3 tl 7 adet 20 tl(toplu alımda indirim)
    * 50 lirada geçerli 10tl kod > 3 tl 6 adet 15 tl
    Toplu alımlarda indirim

Trendyol
    * 20 tl indirim 50 altlimitli > 7 tl
    * 60 tl altlimitsiz indirim > 40 tl
    * 10 tl indirim 100 tl üzeri geçerli, ücretsiz
    Referansımla trendyolda alışveriş yapanlara hediyeler, Daybuyday 10 tl, Markafoni 20 tl, limango 20tl, 2 adet 10 tl markafoni veya hesaba 5tl

Morhipo
    15 tl indirim 25 tl altlimit > 2 tl ** 6 adet 10 tl **

* Merter ve Pendik te Carting 3 tl (stok 20)
    * Cinemaximum'da sinema bileti 9 tl (stok 1)
    * Sebamed 200 ml şampuanlar satılıktır

Hesaplar alışveriş sonrası geri alınır. Hesapların şifresi değiştirmez, güven konusunda tereddüt olanlar lütfen mesaj atmasın.
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=61374817

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacikemal -- 2 Ekim 2012; 22:53:05 >

• trendyol 20 tl ... 4 tL /50altlimitli (16.ekim son.kul.)
    -------------------------------
    sürat kargo %50 indirim kodu .. 1 tL
    --------------------------
    daybuyday 20 tL altlimitsiz.. 8 tL
    şehirfırsatı 10 luk hesap...2 tL... "2013tarihli"
    ---------------------------------
    darty %6 indirim çeki mevcuttur..
    şehirfırsatı 30 tL ve 40 tL hesap mevcuttur.. teklifler PM
  • quote:

Orijinalden alıntı: blueyed

quote:

Orijinalden alıntı: altunok74

kapanan hesabımda tadım pizza var gidip yesem nolur?istanbul.çıktısı bende

bunu ben de merak ediyorum, elimde kodların çıktısı var; ama hesap kullanıma kapatılmış durumda. acaba kodları da iptal etmiş olabilirler mi? bu konuda tecrübesi olan varsa, yardımcı olsun lütfen.

Arkadaşım pizzanı gidip pizzanı almayı dene . iptal edilme ihtimaline karşı siteden bir tane daha pizza fırsatı al mağdur olmazsın o zaman ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alay Komutanı -- 2 Ekim 2012; 20:31:20 >
  • Markafoni 15 TL kod vardır. 2 TL

Ödeme misli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevivaL -- 2 Ekim 2012; 20:34:23 >

• ARKADAŞLAR:

BU ŞEHİR FIRSATI GROUPON HESAPLARIMIZ MADEM BLOKLANDI, YENİ ŞİFRE TALEP ETSEN DE GİRİLMİYOR AYNI E-POSTA İLE YENİ ÜYELİKTE KABUL ETMİYOR NE OLACAK? HESABA BİR GİREBİLSEM KENDİM İPTAL EDECEĞİM ŞU LANET ŞEHİR FIRSATI GROUPON HESAPLARIMI?

NASIL İPTAL EDECEĞİZ BU ŞEHİR FIRSATI GROUPON HESAPLARI BİR BİLEN VAR MI? GENEL MÜDÜRLERİ ONUR BEYE YAZSAK GÜLŞAN DİYE BİR CADI VAR O ELEMANA YÖNLENDİRİR YİNE SORUNU. ZATEN HESAPLARI BLOKE EDEN GÜMLETEN GÜLŞAN. AHANDQ BURA YAZIYOM:YAKIN ZAMANDA GROUPON CEOSU OLUR O CADI. NİCE ŞEHİR FIRSATI SÖMÜRGENLERİNDEN KORUDU BATMASINI ÖNLEDİ GROUPON TÜRKİYENİN. ÇİN MALI ABİDİK GUBİDİK SATAN ŞEHİR FIRSATI GROUPON DAN ZATEN SATIN ALACAK BİŞİYİM YOK.İSTANBUL İZMİR GİBİ FIRSATLARIM ÜCRA BİR ŞEHİRDE OLDUĞUMDAN OLMUYOR KULLANAMIYORUM
    ŞEHİR FIRSATI GROUPON HESAPLARIMI NASIL TAMAMEN İPTAL EDEBİLİRİM BİR AKIL VERİNİZ LÜTFEN
  • 20 TL YÜKLÜ ŞEHİRFIRSATI .....9 TL
    30 TL YÜKLÜ ŞEHİRFIRSATI.... 18 TL
    38 TL YÜKLÜ ŞEHİRFIRSATI ....20 TL
    40 TL YÜKLÜ ŞEHİRFIRSATI ....24 TL

Darty.com.tr de 50 TL İndirim ( 250 TL üzeri geçerli ) // 2.5 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alay Komutanı -- 2 Ekim 2012; 20:49:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

ARKADAŞLAR:

BU ŞEHİR FIRSATI GROUPON HESAPLARIMIZ MADEM BLOKLANDI, YENİ ŞİFRE TALEP ETSEN DE GİRİLMİYOR AYNI E-POSTA İLE YENİ ÜYELİKTE KABUL ETMİYOR NE OLACAK? HESABA BİR GİREBİLSEM KENDİM İPTAL EDECEĞİM ŞU LANET ŞEHİR FIRSATI GROUPON HESAPLARIMI?

NASIL İPTAL EDECEĞİZ BU ŞEHİR FIRSATI GROUPON HESAPLARI BİR BİLEN VAR MI? GENEL MÜDÜRLERİ ONUR BEYE YAZSAK GÜLŞAN DİYE BİR CADI VAR O ELEMANA YÖNLENDİRİR YİNE SORUNU. ZATEN HESAPLARI BLOKE EDEN GÜMLETEN GÜLŞAN. AHANDQ BURA YAZIYOM:YAKIN ZAMANDA GROUPON CEOSU OLUR O CADI. NİCE ŞEHİR FIRSATI SÖMÜRGENLERİNDEN KORUDU BATMASINI ÖNLEDİ GROUPON TÜRKİYENİN. ÇİN MALI ABİDİK GUBİDİK SATAN ŞEHİR FIRSATI GROUPON DAN ZATEN SATIN ALACAK BİŞİYİM YOK.İSTANBUL İZMİR GİBİ FIRSATLARIM ÜCRA BİR ŞEHİRDE OLDUĞUMDAN OLMUYOR KULLANAMIYORUM
    ŞEHİR FIRSATI GROUPON HESAPLARIMI NASIL TAMAMEN İPTAL EDEBİLİRİM BİR AKIL VERİNİZ LÜTFEN

hocam yazdığınız bi mecra var mıdır :) abone/taraftar/izleyici olabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: irs69

quote:

Orijinalden alıntı: Unzerstörbar

quote:

Orijinalden alıntı: Unzerstörbar

Aktarılabilir Limango çek devri bitti mi arkadaşlar?
    Bitmediyse satıcılar bana ulaşırsa sevinirim..

bendekıler hepsı sabıtlenmıs hocam galıba bıtmıs:::D

müşteri hizmetlerinden gelen cevaba göre o devir kapanmış=)
  • quote:

Orijinalden alıntı: buan

Çerezleri sildim ama Hem hipoparamda hemde hediye çekinde gözükmüyor.Ama mail geldi.Çekiniz tanımlanmıştır diye.

ı
    morhipo 60 limitli 20 TL çek mi?

50 limitli 20 tl çeki bile kullanmazken buna hiç itibar etmem hiç sıcak değil

bu morhipocular işi iyice azıttı alışveriş yaparken bile 10 TL çek verip duruyorlar ama altlimitler hep kazık! 10 TL çeke bazen 25bazen 50 TL kota uyguluyorlar. Davet ettiğin kişiden gelen 10 TL çek bile 25 altlimitli morhipoda satın alacak iyi birşey de kalmadı dön çevir hep aynı butikler

• quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

ARKADAŞLAR:

Üye olduğunuz mail hesabından müşteri hizmetlerine iptal için bir mail atın isterseniz. Hesabımın iptalini istiyorum yazın.

• petburada.com şehirfırsatından alınan kodu olan varmı?? pm lütfen
  • elimde 2 adet 20 TL morhipo çekleri var altlimit 60 TL. hesaplar takaslıktır. ilgilenenler pm ltf
  • 
Sayfa: önceki 26782679268026812682
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.