Şimdi Ara

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
340.375
Cevap
1.223
Favori
10.322.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mc royal menü kuponu var elimde,şehirfırsatı morhipo kuponu arıyorum
  • acil gg ceki ariyorum.. nakit veya takas.
    pm'den ulasabilirsiniz..
  • 25 TL + 15 TL + 10 TL = 50 TL hediye çeki yüklü, cep onaylı Limango hesabı : 12 TL
    15 TL'lik Morhipo çeki : 4 TL (30 TL ve üzeri gecerlidir, SKT 30 Kasım)

Ödeme: İş Bankası

İletişim: PM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uncrowned king -- 25 Kasım 2011; 5:38:33 >
  • 25 TL + 15 TL + 10 TL = 50 TL hediye çeki yüklü, cep onaylı Limango hesabı : 12 TL ( SuCh nickli üyeye satılmıştır.)
    15 TL'lik Morhipo çeki : 4 TL (30 TL ve üzeri gecerlidir, SKT 30 Kasım)

Ödeme: İş Bankası

İletişim: PM

edit: güncelleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uncrowned king -- 26 Kasım 2011; 0:20:27 >
  • morhipo 10 tl çek tanımlamış bana bi bakın hesaplarınıza son kullanma 1 aralık
  • sapphire avm 30 TL mavi çeki 10 TL
    Mc royal menü 5 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingofrogues07

Sapphire AVM için aldığım alışveriş çeklerinden bir kaç tanesini satılığa çıkarıyorum.

100 TL lik teknosa çeki(2x) tanesi 65 tl
    75 TL lik koton çeki(2x) tanesi 45 tl
    75 TL lik collins çeki 45 tl

Pazarlık düşünmüyorum...

Takas sadece Sapphire ykm çekleri, markafoni 100TL üzeri çekler ve swiss made mekanik saatler ile olur...

+1
  • markafoni 60-70 tl çeki olan var mı?
  • 15tl morhipo çeki lazım.
  • Mc Donalds Mc Royal menü kodu isteyen PM atabilir, fiyat 5 TL
  • bu yakala.co da beni çok sevdi ya.Geçen garip bi şekilde iade için 3 TL yüklemişti.Şimdi de aylar önce aldığım epilasyon setinin iadesi geldi.Epilasyon seti elime ulaşmıştı ama normal süreden çok geç bir zamanda ulaştı.Yakala.co da gecikmeden dolayı sizi mağdur etmemek için yollıycaz demişti ama 1 ay sonra yolladı.Sağolsunlar umudumu kesmiştim.Zaten epilasyon setini de görseniz bildiğin zımpara çöpe attım.Ben jel gelecek sanmıştım :)
  • 25TL'lik limango çekleri = 10TL (çekler aktarılamaz, birleştirilemez, yıl sonuna kadar kullanılabilir, kullanmak için telefon numaranızla hesabı doğrulamanız gerekir)

40TL'lik evmanya.com çekleri = 15TL (ALt Limit YOK)

Ayrıca gittigidiyor çekleriniz alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: uametin

Sapphire AVM
    100 TL lik teknosa çeki 60tl
    pm ile ulaşabilirsiniz

GÜNCELL
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

bu yakala.co da beni çok sevdi ya.Geçen garip bi şekilde iade için 3 TL yüklemişti.Şimdi de aylar önce aldığım epilasyon setinin iadesi geldi.Epilasyon seti elime ulaşmıştı ama normal süreden çok geç bir zamanda ulaştı.Yakala.co da gecikmeden dolayı sizi mağdur etmemek için yollıycaz demişti ama 1 ay sonra yolladı.Sağolsunlar umudumu kesmiştim.Zaten epilasyon setini de görseniz bildiğin zımpara çöpe attım.Ben jel gelecek sanmıştım :)

niye attın sıfır zımpara kağıdı o banada gelmişti ne işe yarayacaksa duruyor belki lazım olur

• Bugün de yapmışlar kampanyayı, vodafone freezonelu olmayan varsa bir avşar sinema biletini 2,5 TL'ye satıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

sapphire avm 30 TL mavi çeki 10 TL
    Mc royal menü 5 TL

dükkana 20 TL yüklü yakala.co hesabı eklendi.Fiyatı 10 TL.Kullandıktan sonra hesabı geri almak zorundayım çünkü kendi kullandığım hesabım.
  • 40 lira veya üstü limango çek varsa alabilirim.
  • hızlıal dan ilk siparişimi bugün verdim bi sorun nedeniyle şikayet mesajı attım direk cek atmışlar af buyrun diye çok ilginç 20 tl .
  • quote:

Orijinalden alıntı: eklembacak

hızlıal dan ilk siparişimi bugün verdim bi sorun nedeniyle şikayet mesajı attım direk cek atmışlar af buyrun diye çok ilginç 20 tl .

herkese attıkları için olmasın akılları sıra jest yapmışlar peh
    https://www.hizlial.com/HizliUyelik.aspx?ref=221111&utm_source=Mailing_Kampanya&utm_medium=mail&utm_content=personallist&utm_campaign=YENIUYELIKPUAN_KAMPANYA_25Nov2011_Y
    tıklayın giriş yapın yüklensin 20tl dostlar

• quote:

Orijinalden alıntı: rudolfo3639

quote:

Orijinalden alıntı: eklembacak

hızlıal dan ilk siparişimi bugün verdim bi sorun nedeniyle şikayet mesajı attım direk cek atmışlar af buyrun diye çok ilginç 20 tl .

herkese attıkları için olmasın akılları sıra jest yapmışlar peh
    https://www.hizlial.com/HizliUyelik.aspx?ref=221111&utm_source=Mailing_Kampanya&utm_medium=mail&utm_content=personallist&utm_campaign=YENIUYELIKPUAN_KAMPANYA_25Nov2011_Y
    tıklayın giriş yapın yüklensin 20tl dostlar

kullanmada limit varmı alt üst :)

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.