Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU (700. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.133
Cevap
101
Favori
1.258.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 698699700701702
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FeArybjks

arkadaşlar bir sorum olacak msj uzunluğu belli bi karakteri geçince multimedya mesaj olarak gönderiyor bunu engellemenin bir yolu yokmu normal sms atıyorum uzun yazdığım zamanlar oluyor ama busefer de tl düşüyor bi ayarı fln var mıdır bilemedim

go sms yada go sms pro yüklerseniz istediğiniz uzunlukta sms gönderebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Orijinalden alıntı: FeArybjks

arkadaşlar bir sorum olacak msj uzunluğu belli bi karakteri geçince multimedya mesaj olarak gönderiyor bunu engellemenin bir yolu yokmu normal sms atıyorum uzun yazdığım zamanlar oluyor ama busefer de tl düşüyor bi ayarı fln var mıdır bilemedim

go sms yada go sms pro yüklerseniz istediğiniz uzunlukta sms gönderebilirsiniz.

teşekkür ederim yükleyeyim hemen takıldığım ye olursa sorarım ilk işletim sistemli telfnum pek beceremiorum daha kullanmayı

• arkadaşlar galaksy w aldım hepiburadadan.telefonun resmi yollardan ithal edilip kayıtlı olduğunu nasıl öğreniyoruz..y
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackshow

quote:

Orijinalden alıntı: redshark46

Merhabalar Arkadaşlar bende bu aileye yeni katıldım sayılır.

Burda tabi işler biraz ilerlemiş benim sorularım belki biraz daha basit kalır :D

Öncelikle telefonun müzik sesinden falan memnunum player olarakta güzel sorunsuz çalışıyor ama benim tek sıkıntım telefona attığımız müziklerin ismini değiştiremiyoruz galiba yoksa ben mi bulamadım? Yardım ederseniz sevinirim..

Sonraki konum şarj sorunu. Bundan önceki telefonum nokia5800idi. Yani bu ilk android telefonum ve ilk akıllı telefonum. Belki o yüzden değişik gelmiştir bana.

Mesela bu telefonu şarja takıyorum dolduktan sonra kullanmaya başlayınca 1er 1er şarj çabuk bitmeye başlıyor bi bakmışım 94 olmuş bi bakmışın 91derken iniyor gidiyor..

Mesela battary doctor diye bi program indirdim ortalama kullanım süresi ona göre 31saat falan.

Benim önlem olarak 3gkapalı. Ekran parlaklığı gayet düşük %50altında. Wifi,gps... gibi şeyler sadece kullanınca açıp kapatıyorum. Güç tasarrufu moduna %50de geçiyorum falan filan. Bataryayı neyin kullandığına baktıgımda %69 ekran yazıyor. Ekranda da sadece 1.syfada widgetlar var o da saat ve takvim. Bir de kısayollar var o kadar da olsun artık diyorum. Belki bana anormal geliyordur şarj süresi bir de daha yeni aldığım için oyun biraz açıyorum sizin öneriniz var mı ?

3.sorumda şu root muhabbetiyle alakalı. Açıkçası ben pek anlamam o işlerden hazırı bulmak daha iyi gelir ama galiba bu böyle olmayacak. Gerçi telefonum daha çok yeni. Şuanlık bnde bi problem oluşturmuyor rami ilk açtığımda 270falan çıkıyor 200lere iniyor temizleyince taskkiller diye program var ama işe yaradığını da pek düşünmüyorum (yaradığını düşündüğünüz varsa önerilere açığım) Yani ilerde belki uygulama daha çok yükleyince sorun yaratabilir rootlayan arkadaşlar memnun mu hallerinden ? şarj durumunda -/+ bi şey var mı? Bir de nereden rootlayabilirim yalnız açıklayıcı olması lazım benim için.

Kusura bakmayın biraz fazla sordum galiba cevap verirseniz sevinirim :)

hayrlı olsun kardesım ben dosya yöneticisi olarak es file manager var markette mevcut onu kullanıyorum müziklerin ismlerini değiştirebiliyorum.benim tel rootlu eski dosya yöneticisini kaldırdım ondan kontrol edemıyorum.

telefonu yeni almıssın elinden düşürmessin 3g açık oldumu daha fazla sarj gider kullanmıyosan 3g yi kapat birde telefon yeni bataryanın alışması lazım ilerki günlerde daha fazla gitmeye başlar.

wifi yi açık bırakman fazla sarj götürmez kullanırsan sarj gider benım 24 saat açık ortalama 1.5 gün gidiyor.gps açmıyorum o sarjı baya götürebilir.

task killer programlarını önermiyorum ben kullanmıyorum telefon gayet stabıl gidiyor arka planda çalısan uygulama bırakma bi uygulamayı açtıysan geri tuşuna basarak cık.ben root ladım gayet de memnunum gereksiz uygulamalr çalısmıyor istediğimi kullanıp kullanmadıklarımı kaldrıyorum birde lucky patcher diye bir uygulama var mesela başka bi uygulamada lisans kontrolümü var onu kapata biliyosun yada google reklamları canınımı sıkıyor google reklamlarını kapat.

galaxy w root ve rom konusu var donanım haberde ordan bakabılırsın

teşekkürler kardeşim yardımlar için dediğin programı indireceğim şimdi müzik isimlerini değiştireremk biraz sinir bozucu geldi de.

Rootlamayı bilmiyorum ama yönlendirme içinde sağol ordan yapabilirim heralde. Daha telefon yeni oldugu için 4-5gün daha geçsin en iyisi zaten yakında benim kafama escektir o zaman rootlarım :D

Rom olarak orjinal romumu kullanıyorsun peki sen? bir de bu root olayları türkçe dimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: redshark46

teşekkürler kardeşim yardımlar için dediğin programı indireceğim şimdi müzik isimlerini değiştireremk biraz sinir bozucu geldi de.

Rootlamayı bilmiyorum ama yönlendirme içinde sağol ordan yapabilirim heralde. Daha telefon yeni oldugu için 4-5gün daha geçsin en iyisi zaten yakında benim kafama escektir o zaman rootlarım :D

Rom olarak orjinal romumu kullanıyorsun peki sen? bir de bu root olayları türkçe dimi?

bende root işini telefonu aldıktan 4.5 ay sonra yaptım ondan önce de iyidi şimdi biraz daha iyi rom işelrine girdim görsellik olarak iyi romlar var ama bı zaman sonra agırlasıyor oyunlarda takılırsa ben o romu niye kullanıyım tamam benchmarklarda ıyı skor alıyor ama oyun oynatmıyor sımdıkı stock rom var yanı orjınal romu var gayet stabıl oyunlarda kasma yok asphalt 6 yı yag gıbı yarım saat oynadım shadowgon dıye bı oyun var onuda oynadım ama fazla sevmedım kaldrdım root işi en basıt iş anlatılanı yaparsan bı sıkıntı cıkmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

arkadaşlar galaksy w aldım hepiburadadan.telefonun resmi yollardan ithal edilip kayıtlı olduğunu nasıl öğreniyoruz..y

imei sini sorgulatırsın büyük ihtimalle resmidir hepsiburada kendi ithal ediyo diye biliyom.
  • Arkadaşlar selam. Anlayamadığım bir şekilde latitude kısayolu silinmiş, dokunmadım, etmedim, bir baktım yerinde yok. Nasıl geri yükleyebilirim veya mantıklı bir izahı var kendi kendine silinmiş olmasının?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny B. Goode

Arkadaşlar selam. Anlayamadığım bir şekilde latitude kısayolu silinmiş, dokunmadım, etmedim, bir baktım yerinde yok. Nasıl geri yükleyebilirim veya mantıklı bir izahı var kendi kendine silinmiş olmasının?

telefonu rootladiysaniz silinmis olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Root vs. hiçbir şey yapmadım, dokunmadım bile. Kendi kendine silinen bir uygulama da ilk defa görüyorum, ilginç hakikaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: net_cx

quote:

üstadlar iyi akşamlar cihazı bugün aldım Asphalt 6 - Adrenaline HD oynunu sd karta attım denilen gibi ama oyunu actığımda bu video oynatılamaz diye uyarı verdi ve kapattı,bunun yanı sıra bilgisayar üzerinden sd kartın içini göremiyorum cihazdan sökmem gerekiyor bununla ilgili sıkıntımda var pc suit üzerinden oyun indirdim samsungappskies dosyası yoktur diye uyarı veriyor kendim yeni klösör oluşturdum yinede olmadı yardımlarınızı rica ediyorum.

konuya hakim birisi cevap verirse sevinicem

sesimi duyan var mı?
  • quote:

quote:

quote:

üstadlar iyi akşamlar cihazı bugün aldım Asphalt 6 - Adrenaline HD oynunu sd karta attım denilen gibi ama oyunu actığımda bu video oynatılamaz diye uyarı verdi ve kapattı,bunun yanı sıra bilgisayar üzerinden sd kartın içini göremiyorum cihazdan sökmem gerekiyor bununla ilgili sıkıntımda var pc suit üzerinden oyun indirdim samsungappskies dosyası yoktur diye uyarı veriyor kendim yeni klösör oluşturdum yinede olmadı yardımlarınızı rica ediyorum.

sesimi duyan var mı?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.swift.app.kiesair&hl=tr

bumu yükledikten sonra deneyin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

sesimi duyan var mı?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.swift.app.kiesair&hl=tr

yüklü üstad

• Soruma cevabimi buldum. Google Maps guncellemesinden oturu Latitude silinmis.

•  SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU

Araba yarışı seven arkadaşlar için paylaşmak istedim.Küçük bir bölüm var ve orada drift yapıyoruz oyun sadece bundan ibaret ama çok zevkli ilk başlarda elinizden düşeceğini zannetmiyorum.
    Benden iyi drift attığını iddia edenlerle de kapışırım her türlü
    Driftkhana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mykonos. -- 28 Eylül 2012; 23:01:08 >

• beyler nova prime yükledim.resimlere bakıyorum aynı nexus ta ki gibi altta 3 adet tuş çıkıyor ama ben bir türlü bulamadım ? cm9 var şuan forumda birisi ekran resmini koymuş aokp milestone var acaba onunla mı alakalı ?
    cm9 dan şikayetlerim var şöyle ki:
    1.uygulamalar tuşuna basınca ilk uygulamalar gelirken çok zoom yapıp uygulamalar geliyor gingerbread da böyle değildi malesef
    2.uygulamalar sadece başa dönmüyor mesela 1den 5.sayfaya gittik sonra tekrar 5ten 1 e geçmiyor 4 geri dönmek zorunda kalıyorum
    3.sü de alttaki nexusta olan 3 tuş
    sırf bunun için şuan aokp yüklüyorum
  • Geceyarısı bomba bir program paylaşayım ;) Şarjınızı uzatacak,kotalı olanların kotasını koruyacak,hemde Türk bir arkadaş yapmış,aşağıdaki anlatım alıntı,ben böyle birşey arıyordum zaten.

Son derece faydalı,ve kullanımı kolay bir program tüm androidli telefonlarda mobil data kullananlar yüklemeli.Programın ne işe yaradığını anlamayanlar için kısaca anlatayım;Telefonda yüklü internetle çalışan Facebook,whats app,tw,twitter vb uygulamaları açtığınızda mobil data otomatik olarak açılır,Telefonunuzun ekranı karardığında yani standby modda mobil datayı otomatik kapatır.Yani kullanmadığınız zamanlarda hem netten kotanız gitmez hemde şarjınızın ömrünü uzatır.Yapmanız gereken select aplications tıklayıp hangi programı açtığınızda mobil datanızın açılmasını istiyorsanız onu işaretliyorsunuz bu kadar basit

https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.caglar.android.apn4apps

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 29 Eylül 2012; 2:21:48 >

• telefonu bilgisayara bagladigim zaman kies gormuyor yardimci olabilecek var mi. bide boyle bir sorunu olmayanlar kies in hangi surumunu kullaniyorlar?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sesimi duyan var mı?

yüklü üstad

bende sd karti goremiyorduk ayarlardan bellegi bagla yaptim kabloyu baglamadan once sonra kabloyu bagladim oldu.

• bir hafta önce 699 tl ye aldığım siyah renkli distribitor garantili samsung i8150 telefonum satılıktır. telefon çok güzel ve sorunsuzdur, satma nedenim, ekranın küçük olması ve s2 almaya karar vermemdir. antalya içi elden teslim olur.
    net üzerinden satış yapılmayacaktır, ancak güvenirseniz önce parayı gönderirseniz, hemen akabinde ürün gönderilir veya antalyada elden alabilir/ aldırabilirsiniz.
    fiyat pazarlıksızdır. ürün faturası herşeyiyle mevcut zaten bir hafta önce 699 tl. ye aldım, fatura da da göreceksiniz. o yüzden pazarlık teklif etmeyin lütfen.

ilgilenenler pm veya alıntı yoluyla cevaplayabilirler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: omnis10

bir hafta önce 699 tl ye aldığım siyah renkli distribitor garantili samsung i8150 telefonum satılıktır. telefon çok güzel ve sorunsuzdur, satma nedenim, ekranın küçük olması ve s2 almaya karar vermemdir. antalya içi elden teslim olur.
    net üzerinden satış yapılmayacaktır, ancak güvenirseniz önce parayı gönderirseniz, hemen akabinde ürün gönderilir veya antalyada elden alabilir/ aldırabilirsiniz.
    fiyat pazarlıksızdır. ürün faturası herşeyiyle mevcut zaten bir hafta önce 699 tl. ye aldım, fatura da da göreceksiniz. o yüzden pazarlık teklif etmeyin lütfen.

ilgilenenler pm veya alıntı yoluyla cevaplayabilirler..

699tl yi mi satiyorsun kardes,sifiri o fiyatken 2.elini neden senden alsin 650 ye filan inseydin, kutu acildiktan sonra ne kadar gunluk oldgunun onemi yok 2.eldir.600e kadar düser bence senin fiyat,yanlis anlama.

• 
Sayfa: önceki 698699700701702
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.