Şimdi Ara

Piranha Destek Cevaplıyor (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.122
Cevap
249
Favori
944.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

iGO Premium ile Balıkesir - Bursa yaptım. Yolun %99 'unda gayet başarılıydı, bir yerde olmayan yerden döndürmeye çalıştı o kadar. Büyük ekranlı olması çok iyi oldu benim Kangoo için ve gayet memnunum. Şimdilik üç tane sorunum var.

*Birincisi mobese kamerası uyarısı olduğunu tahmin ettiğim sesli ve işaretli uyarı var. Önce radar zannettim ama radar belirlemeyi kapatmıştım başıma iş almayayım diye, zaten sonra uyarı olan yere geldiğimde öyle bir şey olmadığını gördüm. Kuvvetle muhtemel mobese uyarısı. Yaklaştıkça bip bip diye çok önemli bir şeymiş gibi uyarı veriyor. Bunu nasıl kapatırım ?

*İkincisi aracın o anki hızını ekranda göstermiyor. Göstermesini nasıl sağlarım ?

*Üçüncüsü Kangoo tipi aracım için hız uyarısını kamyonet için değiştiremiyorum. Kamyonet diye bir seçenek yok ayarlarda. Ayrıca hız aşımı uyarısını kafasına göre bazen yapıyor bazen yapmıyor. Şehir merkezi dışında hız limitini hala 50 km hesaplayıp hız uyarısı vermeye devam ediyor. Bu ayarları nasıl yapabilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: guvenir

pirahna horizon 7" navigasyonum var ancak rom yüklerken mobilenavigator dosyasını yedeklemedim ve silindi şimdi navigasyon bölümü çalışmıyor yardımlarınızı beklıyorum tşk

igo premium yükleyin hocam. Ben yükledim biri iki sorunum var onları yukarıda yazdım ama gayet memnunum. İsterseniz pm atarım.

Burada piranha destek diye bir şey yok. Herkes soru sormuş ama cevap yok. Birbirimize destek olmamız lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypericum -- 8 Temmuz 2013; 12:30:16 >
  • Beyler bende piranha trooper cihazı var temmuz 05 de aldım 3 günlük. Harita güncellemesi yaptım harita açılıyor fakat rotaya bastığımda harita TUR_NT v2.21 - 2013,03 çıkıyor ve rota belirleyemiyorum nedeni nedir nasıl düzeltmem gerekiyor üstüne tıklıyorum o yazının hakkınd ve kontrol et var hakkındaya basınca haritanın sürümü vs bide altında lisanslı değil yazıyor ? kafayı yemek üzereyim lütfen yardım edin.
  • UUID LH11051504702545
    MODEL breva
    P38702302
    harita bilgilerim silinmiş indirebileceğim linki gönderirmisiniz
  • Merhaba iyi günler,

notraffic x type cihazım var harita güncellemesi yaptım fakat şuan cihazda haritaları göremiyorum, bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

iyi çalışmal
    ar.
  • iyi günler piranha sigma navigasyona rok yükledim ancak yedek almadım dosyalarını nasıl bulabilirim
    sistem versiyonu:
    LH43STA5V1.14R.1.03.28.MBF0.1.000.000.110420
    UUID:LH11051504703871
    SİGMA 4,3"
  • merhaba, kolay gelsin.

navigasyonlarınız hakkında sorum olacaktı. kardeşimin aracında geri görüş kamerası var. geri vites ışığına bağlı ve geri vitese geçince otomatik olarak devreye giriyor. sizin navigasyonlarda kamera girişi var mı? yani navigasyonu göğüslüğe sabitlesem, geri vitese geçince otomatik kamera görüntüsü ekrana gelir mi? ekranlı ananünite var, ama dişlileri sürekli arıza veriyor. onu iptal edip böyle bir çözüm düşünüyorum.
  • Piranha Destek P kullanıcısına yanıt
    iyi günler piranha sigma navigasyona rok yükledim ancak yedek almadım dosyalarını nasıl bulabilirim
    sistem versiyonu:
    LH43STA5V1.14R.1.03.28.MBF0.1.000.000.110420
    UUID:LH11051504703871
    SİGMA 4,3"
  • Merhaba ben bimeksden piranha quattro tab 9.7 aldım oyun filan yükledim chainfire de yükledim ve artık tablet piranha yazısında kalıyo rom verebilcek varmı yardıımm acilllllll
  • romlar piranha web sitesinde mevcut ama dikkat edin rom gunceleyince butun haritalar gidiyor ve kurtarmanın tek yolu cihazı servise yollamak ve beklemek
  • rıdvan bey piranha business tab 7" aletim var bidiğiniz gibi kullanıcılara 4.0.4 olarak geliyor ben 4.1 yapmak istiyorum uygun rom verirseniz sevinirim hem ben hemde benim gibi rom arayanlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknisyen.sinan35 -- 10 Temmuz 2013; 15:05:13 >
  • Merhaba arkadaşlar bende gps Business Tab 7 var ve 4.0.4 sürümünü ben yüklemiştim tableti 2 ay gibi hiç kullanmadım dün açtığımda piranha yazısında takılıp kalıyor ne kapanıyor ne açılıyor reset tuşuda işe yaramıyor ne yapmalıyım. ?
  • Merhabalar zbi uzantılı farklı altarnatif sesler çıktımı acaba mevcut uğurcan ve diğeri dışında
  • İyi çalışmalar,Piranha Locator navigasyonum var,çok memnundum fakat son zamanlarda uyduya çok geç bağlanıyor.Fabrika ayarlarına da döndürdüm,resetledim de ,gps de resetledim.Bir türlü bağlanmak bilmiyor. Hiç düşme,çarpma filan da olmadı. Buna yeni yazılım filan var mı acaba? Lütfen yardım...
  • ÖZÜR DİLERİM RİRANHA ESCALADE ADLI BİR NAVİGASYONUMUZ VAR VE NAVİGASYONA BASTIĞIMIZDA NAVİGASYON AÇILMIYOR TAHMİNİMCE RESETLENDİKTEN SONRA OLDU LÜTFEN NE YAPACAĞIMI ADIM ADIM SÖYLERMİSİNİZ @
  • piranha quattro tab 9.7orjinal rom lazım sitesindede yokk
  • merhabalar piranha blazer P3871590 seri nolu Navıgasyon cıhazının harıtası ve rom dosyaları yedegı olmadıgı ıcın sılınmıstır sıtesınden ındırdıgım piranha extra programı da aygıt bulunamadı hatası verdı yardımcı olabılırsenız sevınırım.suan navıgasyon ıslemıne gecmek ıstedıgımde hıc tepkı vermıyor..tesekkurler hayırlı ramazanlar.
  • piranha bussines tab 7 açılmıyor android yazısında takılıyor ve orda kalıyor ne yapmalıyım garantisi devam ediyor servise göndermeli miyim?
  • slm arkadaşlar, piranha element navigasyon cihazım var format attıktan sonra pc bağlanamıyor ve güncelleme yapamıyorum 1 haftadır internette zaman harcıyorum bu konuda çözüm istiyorum. ya da yazılım cglrcngr@hotmail.com
  • İyi çalışmalar,Piranha Locator navigasyonum var,çok memnundum fakat son zamanlarda uyduya çok geç bağlanıyor.Fabrika ayarlarına da döndürdüm,resetledim de ,gps de resetledim.Bir türlü bağlanmak bilmiyor. Hiç düşme,çarpma filan da olmadı. Buna yeni yazılım filan var mı acaba? Lütfen yardım...
  • 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.