Şimdi Ara

Jameson Full HD modeller, sorular, sorunlar. (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
600
Cevap
6
Favori
73.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: komkor

Merahabalar arkadaşın eklediği ön ve arka fotolarında HDMI girişi göremedim.
    Hızlı aldaki şu an satılan chazın yanında ise hdmı kablo hediye.

Acaba scart çıkışı olanlarda HDMI çıkışı olmuyormu.

http://www.hizlial.com/u05.015.8185.0003/jameson-js-3003-ethernet-hd-kayit-cift-usb-kart-girislimodulmkv-des#

Merhaba,
    Ortadaki kablo HDMI girişine bağlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: komkor

Merahabalar arkadaşın eklediği ön ve arka fotolarında HDMI girişi göremedim.
    Hızlı aldaki şu an satılan chazın yanında ise hdmı kablo hediye.

Acaba scart çıkışı olanlarda HDMI çıkışı olmuyormu.

http://www.hizlial.com/u05.015.8185.0003/jameson-js-3003-ethernet-hd-kayit-cift-usb-kart-girislimodulmkv-des#

Arkadaşım 3003 iki modeli var her ikisinde de hdmi çıkışı var

• ÖNEMLİ

Jameson 3003 le Jameson 3004 arasında kutu değişikliği dışında bir fark varmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skyn1111

ÖNEMLİ

Jameson 3003 le Jameson 3004 arasında kutu değişikliği dışında bir fark varmı.

Skart disinda fark yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadıköyde Jameson 3004 satan bir yer biliyormusunuz.
  • quote:

Kadıköyde Jameson 3004 satan bir yer biliyormusunuz.

Bimexs ve goldlarda var

• quote:

Orijinalden alıntı: MEVLANA CELALETTİN

quote:

Kadıköyde Jameson 3004 satan bir yer biliyormusunuz.

Bimexs ve goldlarda var

Bimeks ve Goldda 3003 modeli var.
  • arkadaşlar bu salak cihazları sakın almayın.bir süre sonra kendi kendine kapanıyor.garipleşiyor.tüm modelleri aynı.şikayetler çok.destek deseniz sıfır.
  • Benim cihazımda sizin dediğini gibi kendi kendine kapanma falan yok.
  • dursuna merak etme yakında başlar.bozulsunda adam gibi bir cihaz alayım dıye bekliyorum.düm 2 defa kapandı açıldı kendi kendine.
  • arkadaşlar jameson kullanan biri, menü görünümünden foto çekip koyabilir mi buraya? satın alacam ama hiçbir yerde takılı olmuyor cihaz. aç takalım bakalım diyorsun satıcıya, belki menü geçişi kanal geçişi yavaş, adam takmıyor. ilgilenen olursa minnettar olurum
  • bende bimeksten 129 tl ye jameson 2015 aldım çok fazla beklentim olmamasına rağmen SD vazgeçtim HD lerde bile görüntü pek tatmin edici gelmedi gibi.dikkatimi çeken birşey MENÜ-AV-VİDEO ÇIKIŞ bölümünde SCART CVBS şeklinde kalmış yani bu seçenekten başkasını kullanamıyorum acaba bundan dolayımı HD yayınlarda netlik yok .js-2015 olan arkadaşlar bu menü sizdede aynı şekildemi.yardımcı olabilirmisiniz acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetvel111 -- 7 Nisan 2013; 1:17:19 >
  • 1 senedir js 3003 kullanıcısı olarak kanal geçişlerinin yavaşlığı dışında memnunum.

HD ve SD görüntü kalitesi çok iyidir.

Şu ana kadar ne bir kapanma ne de bir donma sorunu yaşadım.

Ayrıca facebook sayfalarından sürekli biss key,yazılım ve server paylaşımları yapıyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skyfall.

quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

1 senedir js 3003 kullanıcısı olarak kanal geçişlerinin yavaşlığı dışında memnunum.

HD ve SD görüntü kalitesi çok iyidir.

Şu ana kadar ne bir kapanma ne de bir donma sorunu yaşadım.

Ayrıca facebook sayfalarından sürekli biss key,yazılım ve server paylaşımları yapıyorlar..

Kanal geçişleri ile ilgili bir kaç saniyelin bir video koyma şansınız var mı acaba?
    İnternette bir tane var fakat onda da aşırı yavaş görünüyor..

Facebook jameson 3003 sayfasına zamanında böyle bir video yüklemiştim. Orada 4-5sn süren kanal geçişleri vardır. Farklı TPlerden kaynaklanıyor bu durum deseler de durum sadece bir TP sorunu değil.

Bu aletin her şeyi iyi ama kanal geçişleri gerçekten çok yavaş. Bu konuda tecrübe ettiğim diğer bir hd uydu alıcısı sunny(14100 ve 14200) ise kanal geçişi yönünden duman attırır.

Eğer isterseniz sizin için bir kanal geçiş hızı videosu çekebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Skyfall.

Evet video çekip paylaşırsanız sevinirim.

• Sn offhcu ben bir yıldır kullanıyorum.Bahsettiğiniz sorunla karşılaşmadım.Acaba siz gerçekten bu cihazı kullandınız mı?
  • Merhabalar, Jameson 3003 modelini 50 inçlik bir tv de kullanan var mı acaba? Görüntü büyük ekranlı tvlerde de iyi mi?

Teşekkürler...
  • Bu cihazı bende düşünüyordum fakat kanal geçişi vasat. Birde görüntü kalitesi olarak fx turbomu yoksa bumu?

• ben de js 3003 almayı düşünüyorum. ancak cihazın merkezi sistemlerde sorun yarattığı söyleniyor.

bu konuda bilgisi olan var mı?
  • 51 inç plazmada kulanıyorum sd ve hd gayet güzel
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.