Şimdi Ara

İmei numarası sıfırlandı yardım ! (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
596
Cevap
3
Favori
46.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hobar

root için birşey diyemeyeceğim. Denemediğin kalmamış diyebilirim. Gps i açık mı kapalı alanda mı deniyorsun

ikiside.ama tık yok.hatta açık derken baya bir açık parkın ortasında:)

root olayı çok garip en az her yöntemi beta 2 üzerinde 5-6 defa uyguladım sonunda nasıl olduysa işe yaradı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furlaka

quote:

root için birşey diyemeyeceğim. Denemediğin kalmamış diyebilirim. Gps i açık mı kapalı alanda mı deniyorsun

root olayı çok garip en az her yöntemi beta 2 üzerinde 5-6 defa uyguladım sonunda nasıl olduysa işe yaradı.

ben gps 2.2 de tokatta olmama rahmen istanbulda gösteriyordu

2.3.5 de düzeldi ama ondan önce gps test programları var onu bir dene istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolkan60

quote:

quote:

ben gps 2.2 de tokatta olmama rahmen istanbulda gösteriyordu

2.3.5 de düzeldi ama ondan önce gps test programları var onu bir dene istersen

şimdi deneyeceğim sonunda yaptım root işlemini.
    telefonu pcye bağlıyken yeniden başlatın adb interface driverını kesinlikle yükleyin (xpde yüklemek için sormuştu) açıldıktan sonra anlatılanları uygulayarak root işlemini yapın.

• arkadaşlar bende kvkya verdim teli cuma günü ama kvk sitesinde imeiyi giriyorum herhangi bir bilgi cıkmıyor siz nasıl takip ediyorsunuz ürünü? birde teli verirken bisey felan imzalatmadılar numara felan vermediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: neco_e_666

arkadaşlar bende kvkya verdim teli cuma günü ama kvk sitesinde imeiyi giriyorum herhangi bir bilgi cıkmıyor siz nasıl takip ediyorsunuz ürünü? birde teli verirken bisey felan imzalatmadılar numara felan vermediler

PAZARTESİ İŞLEME ALINIR DOSTUM SENİNKİ BÜYÜK İHTİMAL.
  • arkadaşlar ben roma geççemde benim için en önemli olan özellik ben avea hat kullanıyorum onun 1 gb internet limiti var interneti doğrudan bağlantı ve taşınabilir kablasuz ortam olarak pçye paylaşıyorum şuan ki b163 romunda kullanmaktayım roma geçiş yaparsam bu özelliği yitirirmiyim acaba bi yardımcı olsanız size zahmet
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: neco_e_666

arkadaşlar bende kvkya verdim teli cuma günü ama kvk sitesinde imeiyi giriyorum herhangi bir bilgi cıkmıyor siz nasıl takip ediyorsunuz ürünü? birde teli verirken bisey felan imzalatmadılar numara felan vermediler

PAZARTESİ İŞLEME ALINIR DOSTUM SENİNKİ BÜYÜK İHTİMAL.

aynen dostum imeiden çıkıyor şimdi bilgiler saolasın cevabın için..
  • arkadaşlar konunun yarısını okudum resmen korku filmi gibiydi durmadan benim telefonun da başına gelecekmis hissi var içimde.neyse bugün benimde başıma gelen bi olayı anlatayım önlem olarak ne yapmalıyım tavsiye verin. arkadaşlar ben bugün terramino arkadasin paylaştığı romu kurdum herşey çok güzeldi felan durmadan hata raporu vermeye başladı telefon bende tekrar yukledim 3 kere başıma geldi hepsinde de tekrar geri yukledim sorun devam edince bende indirdigim cm7 yi yukledim son sürüm olan. telefon açılırken pin kodu felan sormadı hemen aklıma geldi imei sıfırlanması aha benimde başıma geldi dedim tedirgin bi şekilde backup aldığım imei yi restore ettim sonra telefonu yeniden başlattım sonuç aynı bense tekrar terramino nun romunu kurdum ve imei geri gelmiş. ancak aklıma takılan bi soru var bu imei yedekleme icin kullandığımız uygulama gerçekten çalışıyor mu? bugün denediğim kadarıyla bi sonuç vermedi de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahseer898

arkadaşlar konunun yarısını okudum resmen korku filmi gibiydi durmadan benim telefonun da başına gelecekmis hissi var içimde.neyse bugün benimde başıma gelen bi olayı anlatayım önlem olarak ne yapmalıyım tavsiye verin. arkadaşlar ben bugün terramino arkadasin paylaştığı romu kurdum herşey çok güzeldi felan durmadan hata raporu vermeye başladı telefon bende tekrar yukledim 3 kere başıma geldi hepsinde de tekrar geri yukledim sorun devam edince bende indirdigim cm7 yi yukledim son sürüm olan. telefon açılırken pin kodu felan sormadı hemen aklıma geldi imei sıfırlanması aha benimde başıma geldi dedim tedirgin bi şekilde backup aldığım imei yi restore ettim sonra telefonu yeniden başlattım sonuç aynı bense tekrar terramino nun romunu kurdum ve imei geri gelmiş. ancak aklıma takılan bi soru var bu imei yedekleme icin kullandığımız uygulama gerçekten çalışıyor mu? bugün denediğim kadarıyla bi sonuç vermedi de.

IMEI yedeğinizi hangi rom'da almışsanız o rom'da yüklemeniz tavsiye edilir. Değişik bir romda restore yaparsanız ya hiç sonuç vermez yada tam verim alamazsınız. Örneğin 2.2'de alınan yedekler, 2.3.5 sürümünde geri yüklendiğinde bu iki rom'un karışımı bir şey çıkıyor ortaya. Açılış animasyonu 2.2'ye; ama arayüz ve kullanım 2.3.5'e ait oluyor.

• yani sorun yok değil mi? yani varda sorun cm7 de heralde?

• quote:

yani sorun yok değil mi? yani varda sorun cm7 de heralde?

Sorun yok yedekleme ise yariyor ama arkadasin dedigide dogru.ben mesela 2.2de aldigim yedegi 2.3e yukledim launcher eski launchere dondu tum huawei modlu uygulamalar ve bir kac ek ozellik silindi, status bardaki guc sekmesi gibi.uygulamalar sistem hafizasinda oldugu icin bulup hepsini yukleyebildim ama status bar hala ayni.

• quote:

quote:

Sorun yok yedekleme ise yariyor ama arkadasin dedigide dogru.ben mesela 2.2de aldigim yedegi 2.3e yukledim launcher eski launchere dondu tum huawei modlu uygulamalar ve bir kac ek ozellik silindi, status bardaki guc sekmesi gibi.uygulamalar sistem hafizasinda oldugu icin bulup hepsini yukleyebildim ama status bar hala ayni.

içime su serptiniz çok teşekkürler. bende zaten 2.3 e geçmeye niyetim yoktu artık aklımın ucundan dahi geçmez.

• quote:

quote:

quote:

içime su serptiniz çok teşekkürler. bende zaten 2.3 e geçmeye niyetim yoktu artık aklımın ucundan dahi geçmez.

Ama 2.2ye cok buyuk sorun olmadigi surece donmem.spb shell kullaniyorum 12 ekran full dolu cihazda 130 uzerinde uygulama yuklu ve en ufak bir kasma yasamadim.gecisler hizli eskiden 60 uygulamadan sonrasini mecburen sdye tasiyordum simdi hafiza karti takmaya bile ihtiyac duymuyorum.bence yuklemelisin.froyoda bu telefonu birakmak inan haksizlik olur.

• şu an terramino arkadaşın romu yüklü ve hiçbir sorun yok ama ileride nolur bilinmez :)

cevaplarınız için teşekkür ederim.
  • telefondan interneti bilgisayara paylaşmak için ne yapabiliriz yardım klütfen abdal oldum o site bu site
  • benim cihaz 2.3.5 geldi imei yedeklemek için hafıza kartını taktım ama gene takıldı mavi ekran cıktı. imeiyi alamadan silindi gene

dün değişim için gönderdim.
  • wolkan beni silmişsin msneden eklesene beni sana ne yapacağını anlatım
  • yok abi silmedim msn ben msn kullanmam çok ama silmedim duruyosun yani
  • wolkan bana telini pmden at
  • quote:

Orijinalden alıntı: asil__genc

telefondan interneti bilgisayara paylaşmak için ne yapabiliriz yardım klütfen abdal oldum o site bu site

kablosuz ağ ve özellikler ordan doğrudan bağlantı ayarları var ordan yapıyorsun
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.