Şimdi Ara

Bad Company 2'ye 2.6 GB'lık Güncelleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
5.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
         Battlefield 3'ü beklediğimiz şu günlerde PC'de Battlefield: Bad Company 2 ile vakit geçiriyorsanız yarın sizin için yeni bir güncelleme geliyor. DICE'ın yaptığı duyuruya göre yarın sabah CR11 güncellemesi yayınlanacak.

2.6 GB boyutundaki yama oyunun daha stabil ve performanslı çalışmasını sağlayacak. Ayrıca ekran görüntüsü çekme özelliği eklenirken Steam olmayan sürümlerinden DRM koruması (SecuROM) kaldırılacak.

Bad Company 2'nin Steam sürümünü kullanıyorsanız zaten Steam tüm işi kendisi halledecektir. Eğer diğer sürümlerden birine sahipseniz oyunun klasöründeki Auto-updater'ı kullanabilir veya bu linki kullanarak doğrudan indirebilirsiniz.

• Sayın Editör: Ufak bir harf yanlışı yapılmış. RC11 olmalıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdo4 -- 20 Eylül 2011; 12:36:07 >
  • bumuydu yoksa uzun süredir beklenen duyuru bizde beta bekliyorduk bf3 için
  • Hocam sizde olmasanız böyle bir şeyden hiç haberimiz olmıyacaktı teşekürler bsc.
  • Açıkca söyliyim Bf3 geliyor zaten videolarını bile izledikten sonra Bf2den tat almamaya başlıyorum yavaş yavaş..herkez Bf3 ü ağzı açık beklerken Bf2 kanadına böyle bir güncelleme eyvallah sağolsunlar fakat gereklimiydi bence çokda değil..Bf3 betasını verseler çok daha iyi olur zaten herkezin istediğide bu Bf3 oynayan adam sanmıyorum 2 ye dönmez bence...
  • @Erdo4

Aslında Client R11 diye geçiyor o yüzden CR11 diye kısaltmıştım ama R11 diye bırakalım o zaman.
  • çok erken yayınlıyolar yamayı oyun neredeyse daha yeni çıkmadı mı ki :D bu saatten sonra çıkçak yamanın :D
  • Steam'in Bad Company 2 sayfasındaki haberlerde de CR11 diye geçiyor.

Değişiklikler :

quote:

Removed some memory leaks
    Fixed crashes when the game attempted to render lots of content (high detail, high FOV or multiple-monitor modes); this should particularly help multi-monitor users
    Chat window no longer causes lag spikes
    Chat window reworked opacity & visibility-time is controllable through settings in settings.ini
    Clantag is remembered when using auto-login
    Banner URLs can be up to 252 characters in length
    SecuROM wrapper removed from non-Steam version
    Minor performance enhancements
    Reduced rubberbanding on servers with more than 24 active players
    PrintScreen takes a screenshot, file stored in Documents\BFBC2\Screenshots directory
  • Manuel indiriyorum umarım değişiklik farkederim.
  • r10 dan r11 e mini yükseltme yokmuymuş boru değil 2.6 gb.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Açıkca söyliyim Bf3 geliyor zaten videolarını bile izledikten sonra Bf2den tat almamaya başlıyorum yavaş yavaş..herkez Bf3 ü ağzı açık beklerken Bf2 kanadına böyle bir güncelleme eyvallah sağolsunlar fakat gereklimiydi bence çokda değil..Bf3 betasını verseler çok daha iyi olur zaten herkezin istediğide bu Bf3 oynayan adam sanmıyorum 2 ye dönmez bence...

tam tersine PSN bakıma girince içime sıkıntı çöküyor BC2 oynayamayınca.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.