Şimdi Ara

Vadesiz Hesap için en iyi banka önerileri..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
20.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Garanti Bankasında vadesiz hesabım var. Kampanyaları da oluyor nadiren. En son 150 TL ye 50 TL bonus veren kampanyalarıyla ilgili sms geldıgınde mesajın ıcerıgınde 10 bın kısıyle sınırlı gibi bir yazı da yoktu. Sözü uzatmadan sunu demek istiyorum su anda asagıda belirtecegim maddelerden bizim lehimize en iyi sunan banka hangisi arkadaslar?

1) Yıllık hesap kesim ucretı : Garanti bankası kesim ücretini, hesabınıza 3 faturayı otomatık odemeye baglatınca sızden almıyor. O yüzden güzel bir özellik. Gerci bazen hatalar yapıp 1-2 defa hesabımdan da cektıklerı oldu ama sonrasında geri iade ettiler benim farkedip tel etmem sonucunda. Bu sekılde sistemi olmalı

2) Garantinin elma hesabı var. Vadesiz hesabınızdaki para dururken deger kazanıyor. Tabi ki bu cok cüzi birsey. Bu konuda garantiye göre daha iyi olan banka var mı ?

3) Sanal Kart olayı olan (cünkü kredi kartı kullanmadıgım icin ınternetten yaptıgım alısverıslerı tek cekımle sanal karttan yapabiliyorum) ve sanal karttan olabiliyorsa, bonus verebilen

4) Bir magazadan yaptıgımız alısveriste, kartla ödemede en iyi bonusu veren banka

5) kampanyalardan kazık atmayan ve bol bol alternatifi olan

Kısaca zor ama en azından mevcut vadesiz hesabı garanti bankası dısında olan arkadaslarla bu konuda bilgi alısverısinde bulunursak her birimiz icin uygun olan bankaya transfer olabiliriz gibi geliyor

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.