Şimdi Ara

Dune HD TV 301 (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
790
Cevap
3
Favori
40.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rubellite

Ürünü alanlar torrent konusu hakkında bilgilendirme yaparsa çok çok iyi olur. Torrent konusu hakkında epey bilgi bekliyorum deneyimli kullanıcılardan.

Ayrıca menülü olarak Bluray diskleri açabiliyormuyuz ?

Torrent konsunda bir şey yazamam ama :) (çünkü çok sayıda nmt oynatıcı aldım, hiç birinde torrent ayarlarını yapmadım, benim düşüncem güzel özellik ama ama zaten netbook ve notebooktan film indirenler için wifi üzerinden paylaşım yapıp ağ üzerinden filmleri rahatlıkla izlemek daha kolay.Ayrıca cihazı saatlerce açık bırakmanın anlamı yok.Tabi bazı cihazlar standby da film indirebiliyor o ayrı) diğer konularda görüşlerimi yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: newaek

quote:

Ürünü alanlar torrent konusu hakkında bilgilendirme yaparsa çok çok iyi olur. Torrent konusu hakkında epey bilgi bekliyorum deneyimli kullanıcılardan.

Ayrıca menülü olarak Bluray diskleri açabiliyormuyuz ?

Torrent konsunda bir şey yazamam ama :) (çünkü çok sayıda nmt oynatıcı aldım, hiç birinde torrent ayarlarını yapmadım, benim düşüncem güzel özellik ama ama zaten netbook ve notebooktan film indirenler için wifi üzerinden paylaşım yapıp ağ üzerinden filmleri rahatlıkla izlemek daha kolay.Ayrıca cihazı saatlerce açık bırakmanın anlamı yok.Tabi bazı cihazlar standby da film indirebiliyor o ayrı) diğer konularda görüşlerimi yazarım.

Cihaz açık kalsın sorun değil benim için. Yeterki torrent özelliği stabil çalışsın.

Menülü Blu-Ray ISO'ları açabiliyorsa o zaman super olur benim için. Bunu denerseniz sevinirim.

Teşekkürler. ^_^

• quote:

Menülü Blu-Ray ISO'ları açabiliyorsa o zaman super olur benim için. Bunu denerseniz sevinirim.

bunu yapamadığı daha önce yazıldı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

quote:

bunu yapamadığı daha önce yazıldı..

Cevap için teşekkürler. ^_^
  • Bugün 1 Mayıs olduğu için Kargo şirketleri de tatil.Bu yüzden bugün cihazı bekleyenler hayal kırıklığı yaşayacaklar.Satıcı kargo günü için daha dikkatli olabilirdi.
    Cumartesi gönderebilirdi mesela.Alacak arkadaşlarda daha dikkatli olurdu.
  • quote:

Bugün 1 Mayıs olduğu için Kargo şirketleri de tatil.Bu yüzden bugün cihazı bekleyenler hayal kırıklığı yaşayacaklar.Satıcı kargo günü için daha dikkatli olabilirdi.

hepsi mi tatil?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

quote:

Bugün 1 Mayıs olduğu için Kargo şirketleri de tatil.Bu yüzden bugün cihazı bekleyenler hayal kırıklığı yaşayacaklar.Satıcı kargo günü için daha dikkatli olabilirdi.

hepsi mi tatil?

Yurtiçi Kargo sitesinde duyurmus, tatiliz diye.MNG nin iki şubesinide arıyorum kapalı.Anlayacağınız 1 gün daha bekleyeceğiz.
  • Ben de sipariş geçicem büyük ihtimal yeterki şu torrent olayını birisi açıklasın. Verim alınıyorsa hemen sipariş geçicem bu cihazı.
  • @nawaek teşekkürler, evet ben de baktım bugün kapalı, olsun geç olsun güç olmasın..

@Rubellite hocam transmission bu cihazda da varsa ki sanırım var, torrent indirmede bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. transmission metodunu kullananlar memnunlar.
  • Transmission'ı daha önceden Egreat M-34A adlı cihazda 1 yıla yakın kullanmıştım ve beğenmiştim. Ama bu cihazda tam olarak transmission mı var yoksa cihaza özel bir torrent istemcisi mi var onu merak ediyorum. Gerçi verim alınıyorsa benim için problem teşkil etmiyor. Geriye sadece uygun bir HDD alması kalıyor torrentler için. (:

Cihazı eline ulaşanlardan detaylı bir inceleme gelir ise çoğumuzun kafasında ki soru işaretleri silinir diye düşünüyorum.
  • quote:

Transmission'ı daha önceden Egreat M-34A adlı cihazda 1 yıla yakın kullanmıştım ve beğenmiştim. Ama bu cihazda tam olarak transmission mı var yoksa cihaza özel bir torrent istemcisi mi var onu merak ediyorum. Gerçi verim alınıyorsa benim için problem teşkil etmiyor. Geriye sadece uygun bir HDD alması kalıyor torrentler için. (:

Cihazı eline ulaşanlardan detaylı bir inceleme gelir ise çoğumuzun kafasında ki soru işaretleri silinir diye düşünüyorum.

Haklısın temiz olsun, geç olsun.Şu torrent olayında size kattığı artılar eksiler neler?Belirttiğim gibi bu özelliği hiç kullanmadım.Evinde 1 tane notebook olan ve bunu sürekli yanında taşıyan, adsl bağlantısı boş kalmasın diye düşünen arkadaşlar mı daha çok bu torrent olayına sıcak bakıyor.Bilgisaya indirip oradan dlna veya wifi üzerinden izlemekte mantıklı değil mi?

• PC'den torrentleri Dune'ye ekleyip PC'den bağımsız download yapmak amacım. Hani bir yerde elektrik parasından tasarruf etmek istiyorum. 7/24 saat PC download için açık oluyor. HD film ve konsol oyunlarından baya indiriyorum çünkü. Ayrıca bazı torrentleri seed etme zorunluluğu doğuyor bunun içinde PC boşa açık kalmış oluyor bir yerde. Egreat M-34A'da torrent çok iyi çalışıyordu. O yüzden bu cihazın da torrent performansını merak ediyorum.
  • Benim S1A'da transmission var ve gayet güzel çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seko92

Benim S1A'da transmission var ve gayet güzel çalışıyor.

Super o zaman. Teşekkürler.
  • Dune'lerin kullandığı LTU ( transmission ) şu an için TV-101 ve TV-301 ler de çalışmıyor.
    Zira LTU , Sigma 864X serisi için tasarlanmış bir transmission uygulamasıdır.
    Dediklerine göre Sigma 867X serisi için yakında bir uygulama çıkaracaklar.

Ancak normal torrent uygulaması çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sancak Bilgisayar -- 1 Mayıs 2012; 17:11:39 >
  • Yani kısacası şuan torrent özelliği stabil değil mi ?

Belli bir süre bekleyeceğiz anlaşılan. :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: popcornhour

Dune'lerin kullandığı LTU ( transmission ) şu an için TV-101 ve TV-301 ler de çalışmıyor.
    Zira LTU , Sigma 864X serisi için tasarlanmış bir transmission uygulamasıdır.
    Dediklerine göre Sigma 867X serisi için yakında bir uygulama çıkaracaklar.

Ancak normal torrent uygulaması çalışıyor.

guncellemeyi orjinal beta surumunu mü yaptın yoksa hdland guncellemesini mi?
  • orijinal beta yazılımı ile. ( normal torrent çalışıyor )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sancak Bilgisayar -- 2 Mayıs 2012; 10:59:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: popcornhour

orijinal beta yazılımı ile. ( normal torrent çalışıyor )

hdland deki guncellemeye gerek yok o zaman dts için falan.torrent benim için önemli değil.
  • evet gerek yok , ancak o bir patch (yama) onu da kurup aradaki farkı görebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.