Şimdi Ara

TAYLOR SWIFT FAN CLUB #13YearsOfTaylor (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.827
Cevap
29
Favori
121.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Swiftie Guy

quote:

Orijinalden alıntı: marty77

quote:

Red Tour bittikten sonra biraz sinemaya yönelmek istediğini söylemiş. Fırsat olsaydı Les Miserables'ta oynamak isterdim demiş.

Aslında Les Miserables filminin yapımcısı tarafından Eponine rolü için Londra'da seçmelere alınmış ve performansı beğeni toplamıştı. Ama ne olduysa bu haber internete düşünce özellikle Broadway ile alakalı sitelerde Taylor aleyhine sesinin ve oyunculuğunun yetersiz olacağı gibi sebeplerle olumsuz bir kampanya başladı ve bu diğer sitelere de yayıldı. Taylor gibi ünlü bir şarkıcı olunca ne yazık ki seveni kadar sevmeyeni de çok oluyor ve Taylor başarılarına devam ettikçe sevmiyenlerinin sayısı artıyor (kuyruk acısı). Filmin yapımcıları bu olumsuz kampanyaya karşı duramadı ve rolü bu rolü daha önce tiyatro sahnesinde oynamış olan Samantha Barks'a verdiler.
    Taylor'ın isminin geçtiği bir diğer proje de Sheila Weller’in ‘Girls Like Us' adlı kitabından yapılan bir adaptasyonda Joni Mitchell rolünü üstlenmesi. Film efsanevi bayan şarkıcı ve söz yazarları Joni Mitchell, Carole King ve Carly Simon'ın hayatlarını anlatacak. Ancak yapımcılar film için henüz kaynak yaratabilmiş olmadığından bu proje de hala hazırlık aşamasında.

Orası öyle hocam, sırf Taylor'a özgü bir durum değil, biraz popüler bir şarkıcıysa hiç bir filmde oynamasını falan istemiyorlar, bırak filmi, New Grl'de oynayacak haberi çıktı diye o dizinin takipçileri bile ne kadar eleştiride bulundlar internnete, ama dediğim gibi bir tek Taylor Swift değil, bazı insanlara karşı böyle önyargıyla bakılıyor toplum tarafından

@abdullahkhan Ekledim

Ama Taylor için farklı bir eleştiri var. Çoğu eleştiren onu yalnızca hit şarkılarıyla değerlendirip (You Belong With Me ve Love Story) teenybopper olarak bublegum pop (çocukça şarkılar) yaptığını, bir disney pop ürünü olduğunu, fanlarının 12-16 yaş gurubu olduğunu, yetişkinlere hitap etmediğini vb. bir sürü safsatayla saldırmakta. Bunda Fearless albümüyle başlayan pop'a yönelimi ve single seçimlerindeki (özellikle bu dönem) pop ağırlığı da etkili. Ayrıca yaz aşkı Connor Kennedy'i takiben Harry Styles ile olan ilişkisinin medyadaki olumsuz yansıması, hakkında kötü haber bulamayan magazin basını tarafından şarkılarına konu bulmak için erkeklerle çıktığını iddia ederek resmen erkek avcısı olarak nitelendirilmesi, Tina Fey ve Amy Poehler'ın Golden Globes'da hakkında yaptığı aşağılayacı şakaya karşı Vanity Fair dergisine verdiği mülakatta alıntıladığı 'Öteki kadınlara yardım etmeyen kadınlar için cehennmde özel bir yer var.' lafının aleyhine müthiş bir kara kampanyaya dönmesi gibi sebepler aslında Taylor'ın şu son birkaç ayda yaşadığı şeyler. Maalesef onu ve diskografisini iyi bilmeyenler için Taylor her zaman kolay bir hedef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marty77 -- 14 Nisan 2013; 14:06:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Provisional

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: abdullahkhan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: abdullahkhan

quote:

Orlando'daki konserden bir kaç kısa performans videosunu ekledim Red Tour arşivine

Taylor Swift hazır Florida'ya gitmişken oradaki meşhur Disney Parkı'nı da gezmeyi ihmal etmemiş (Ed Shearam ve diğer yakın arkadaşlarıyla birlikte) Twitter'ında resimlerini paylaşmış Red Tour kaldığı yerden deva edecek tabii ki

Klasik hatırlatmayı yapayım. de gene adaylıkları mevcut ve bunlardan birisi halko ylamasına açık, oy vermek isterseniz;
    http://www.billboard.com/milestone/vote

Halk oylaması olduğu için ve karşısında da Justin Bieber rakip olduğu için (malum neddenlerle) kazanamama ihtimali var ödülü ama gene de oy atmayı unutmayın Ödül töreni 19 Mayıs gecesinde düzenlenecek ve Taylor Swift gene (son zamanlarda hep olduğu gib) canlı performans sergileyecek. Törenin Türkiye'den de (bir terslik olmazsa) yayınlanmasını bekliyorum, (hem canlı hem de banttan)

Eklediğiniz için teşekkürler, Bilboard Müzik Ödülleri'nin hangi kanalda olacağı hakkında bilginiz var mı?

Geçen yıl Bloomberg HT hem canlı, hem de bir gün sonra banttan yayınlamış. Oradan hareketle bu sene de onlar yayınlar diye tahmin ediyorum. Onlar olmazsa CNN Türk vyya Dream Tv'de yayınlayabilir, ama büyük ihtimalle Bloomberg Ht yayınlar. Geçen sene müzik ödülleri şu şekilde yayınlanmış:

Mtv Vma & Ema: Mtv Live Hd (Digitürk'te)
    Grammy: Cnn Türk
    Brit Awards: Dream Tv
    Bilboard: Bloomberg Ht

Bunlar canlı yayınlanan. Benim bilmediğim başka canlı yayın veya banttan yayın varsa bilemem tabii Ama yayınlanmayan pek çok ödül töreni de var, mesela American Music Awards (İnternetten yayınlanıyor gerçi hepsi aslında)

Teşekkür ederim, fırsat olursa kaçırmam.

Canlı yayın zor olabilir belki, ama en kötü ihtimalle banttan ben de izleyeceğim bir aksilik çıkmazsa

Arşivde var mı bilmiyorum, ancak şu videodaki röportajlarda çok sevimli çıkmış.

http://www.youtube.com/watch?v=12FfChbsAro

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiziano Ferro -- 1 Eylül 2015; 14:35:11 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Red Tour bittikten sonra biraz sinemaya yönelmek istediğini söylemiş. Fırsat olsaydı Les Miserables'ta oynamak isterdim demiş.

Aslında Les Miserables filminin yapımcısı tarafından Eponine rolü için Londra'da seçmelere alınmış ve performansı beğeni toplamıştı. Ama ne olduysa bu haber internete düşünce özellikle Broadway ile alakalı sitelerde Taylor aleyhine sesinin ve oyunculuğunun yetersiz olacağı gibi sebeplerle olumsuz bir kampanya başladı ve bu diğer sitelere de yayıldı. Taylor gibi ünlü bir şarkıcı olunca ne yazık ki seveni kadar sevmeyeni de çok oluyor ve Taylor başarılarına devam ettikçe sevmiyenlerinin sayısı artıyor (kuyruk acısı). Filmin yapımcıları bu olumsuz kampanyaya karşı duramadı ve rolü bu rolü daha önce tiyatro sahnesinde oynamış olan Samantha Barks'a verdiler.
    Taylor'ın isminin geçtiği bir diğer proje de Sheila Weller’in ‘Girls Like Us' adlı kitabından yapılan bir adaptasyonda Joni Mitchell rolünü üstlenmesi. Film efsanevi bayan şarkıcı ve söz yazarları Joni Mitchell, Carole King ve Carly Simon'ın hayatlarını anlatacak. Ancak yapımcılar film için henüz kaynak yaratabilmiş olmadığından bu proje de hala hazırlık aşamasında.

Orası öyle hocam, sırf Taylor'a özgü bir durum değil, biraz popüler bir şarkıcıysa hiç bir filmde oynamasını falan istemiyorlar, bırak filmi, New Grl'de oynayacak haberi çıktı diye o dizinin takipçileri bile ne kadar eleştiride bulundlar internnete, ama dediğim gibi bir tek Taylor Swift değil, bazı insanlara karşı böyle önyargıyla bakılıyor toplum tarafından

@abdullahkhan Ekledim

Ama Taylor için farklı bir eleştiri var. Çoğu eleştiren onu yalnızca hit şarkılarıyla değerlendirip (You Belong With Me ve Love Story) teenybopper olarak bublegum pop (çocukça şarkılar) yaptığını, bir disney pop ürünü olduğunu, fanlarının 12-16 yaş gurubu olduğunu, yetişkinlere hitap etmediğini vb. bir sürü safsatayla saldırmakta. Bunda Fearless albümüyle başlayan pop'a yönelimi ve single seçimlerindeki (özellikle bu dönem) pop ağırlığı da etkili. Ayrıca yaz aşkı Connor Kennedy'i takiben Harry Styles ile olan ilişkisinin medyadaki olumsuz yansıması, hakkında kötü haber bulamayan magazin basını tarafından şarkılarına konu bulmak için erkeklerle çıktığını iddia ederek resmen erkek avcısı olarak nitelendirilmesi, Tina Fey ve Amy Poehler'ın Golden Globes'da hakkında yaptığı aşağılayacı şakaya karşı Vanity Fair dergisine verdiği mülakatta alıntıladığı 'Öteki kadınlara yardım etmeyen kadınlar için cehennmde özel bir yer var.' lafının aleyhine müthiş bir kara kampanyaya dönmesi gibi sebepler aslında Taylor'ın şu son birkaç ayda yaşadığı şeyler. Maalesef onu ve diskografisini iyi bilmeyenler için Taylor her zaman kolay bir hedef.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiziano Ferro -- 1 Eylül 2015; 14:35:17 >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiziano Ferro -- 1 Eylül 2015; 14:35:23 >
  • quote:

Bu arada @abdullahkhan videoyu benden kaynaklanan problemler nedeniyle, biraz zor da olsa ekledim, sağol katkın için Başlıkla ilgili aradığın herhangi bir bilgi varsa ilk mesaja bakman yeterli, hemen her şeyin ya linki ya da kendisini ilk mesaja ekledim

Teşekkür ederim, konu çok yararlı oldu benim için.

• quote:

quote:

Bu arada @abdullahkhan videoyu benden kaynaklanan problemler nedeniyle, biraz zor da olsa ekledim, sağol katkın için Başlıkla ilgili aradığın herhangi bir bilgi varsa ilk mesaja bakman yeterli, hemen her şeyin ya linki ya da kendisini ilk mesaja ekledim

Teşekkür ederim, konu çok yararlı oldu benim için.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiziano Ferro -- 1 Eylül 2015; 14:36:15 >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiziano Ferro -- 1 Eylül 2015; 14:36:20 >
  • Ekleyebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: |DL|

Ekleyebilirsin.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiziano Ferro -- 1 Eylül 2015; 14:36:26 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiziano Ferro -- 1 Eylül 2015; 14:36:32 >
  • Beni listebasi yap.

i knew you were trouble favorim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LivingDeads69

Beni listebasi yap.

i knew you were trouble favorim.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiziano Ferro -- 1 Eylül 2015; 14:36:38 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiziano Ferro -- 1 Eylül 2015; 14:36:59 >
  • quote:

İnternette dolaşan söylentilere göre bir sonraki single All Too Well olacak. Yakında daha netleşir ama bugün böyle haberler çıkmaya başiladı

Stay Stay Stay de olabilir diye okumuştum.
  • quote:

quote:

İnternette dolaşan söylentilere göre bir sonraki single All Too Well olacak. Yakında daha netleşir ama bugün böyle haberler çıkmaya başiladı

Stay Stay Stay de olabilir diye okumuştum.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiziano Ferro -- 1 Eylül 2015; 14:38:16 >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiziano Ferro -- 1 Eylül 2015; 14:38:21 >
  • Citir mi citir , tatli mi tatli bir bebek kendisi. Benim gibi uzun boylu. Benden daha citir ama bu. . Biraz kalinlasmasi gerek bacaklarinin. Tamam belki kizil degil dogustan ama bu durum onun guzelligini inkar etmemizi gerektirmiyor, degil mi? Boga Burcu ustelik benim gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LivingDeads69 -- 16 Nisan 2013; 12:39:20 >

• quote:

Citir mi citir , tatli mi tatli bir bebek kendisi. Benim gibi uzun boylu. Benden daha citir ama bu. . Biraz kalinlasmasi gerek bacaklarinin. Tamam belki kizil degil dogustan ama bu durum onun guzelligini inkar etmemizi gerektirmiyor, degil mi? Boga Burcu ustelik benim gibi.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiziano Ferro -- 1 Eylül 2015; 14:38:31 >

• quote:

quote:

Citir mi citir , tatli mi tatli bir bebek kendisi. Benim gibi uzun boylu. Benden daha citir ama bu. . Biraz kalinlasmasi gerek bacaklarinin. Tamam belki kizil degil dogustan ama bu durum onun guzelligini inkar etmemizi gerektirmiyor, degil mi? Boga Burcu ustelik benim gibi.

Yanlış başlık olmasın hocam, yazdıkların pek alakalı gelmedi de Taylor Swift'le (güzel olması dışında tabii)

Yoo. Dogru baslikta yazdim bu yaniti. Cok da alakali.

• quote:

quote:

quote:

Yanlış başlık olmasın hocam, yazdıkların pek alakalı gelmedi de Taylor Swift'le (güzel olması dışında tabii)

Yoo. Dogru baslikta yazdim bu yaniti. Cok da alakali.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiziano Ferro -- 1 Eylül 2015; 14:38:31 >

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.