Şimdi Ara

MAKYAJLI MERCEDES C 180 CGİ (79. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.440
Cevap
28
Favori
401.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: brokeryt

quote:

Orijinalden alıntı: mahir3463

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: imagoodman

quote:

quote:

1.6 CGİ lar hakkında bir kac detay vereyim.
    Direksiyon sistemi öncekilerine göre değişik farklı bir sistem kullanılacak.
    Yeni seride AMG plus isminde bir seri gelecek.
    Kırmızı renk düşünen arkadaslar ozellikle bu modeli beklesinler ;) müthiş detaylar var.
    1.6 kompresorlere göre tork arttırıldı.
    İç göstergelerin rengi değişti farklı bir fon kullanıldı.(gri-siyah)

niye kırmızı düşünenler bunu beklesin anlayamadım pek :)

Kirmizi Dekor dikişli suet deri koltuklar.
    Kırmızı emniyet kemerleri.
    Yine kenarları kimizi dikişli AMG logolu velur paspaslar.
    Krom f1 vites kulaklıkları.
    Vs.vs.

o zaman fiyat baya bir artabilir

Ben almanya konfiguratorden hesapladim...amg paketli c serisinin ustune extra olarak ortalama +-2760 tl odendiginde amg plus alinabiliyo...bide bisey daha dikkatimi cekti...plustaki koltuklar amg ye gore daha sıkı sariyor...amgde zaten koltuk farligindan sikayetciydim...insallah koltugu biraz genisletmislerdir plusta...

ben mengerelere gittiğimde temmuz ortasında bir tane amg kırmızı gelicek sizi ona yazalım dediler bende ok dedim fakat amg plus diye bir şey konuşmadık o zaman standart amg mı gelicek acaba bana yoksa artık standart amg ler yok mu

Hayır tabiki standart AMG olacak.
    Bunu diamond edition gibi düşünün yani amg'nin üzerine opsiyon olarak alınabilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imagoodman -- 20 Haziran 2012; 19:04:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• selamlar ,ben 6 aydır yeni 7 vitesli motorları bekleyen biri olarak bilenlere soruyorum, lütfen kesin bilgisi olanlar yazsın, bu araçların tam olarak geliş tarihleri belli mi? bir de fiyatları belli mi? bana mart ayında konuştuğum mercedes mengerler den biri haziran da gelecek demişlerdi, araçlar yok ortada, şimdi de hala daha elimizde stoklar bitmedi eylül e sarkar yeni motor diyorlar. lütfen bilgisi olanlar yazsın. bir de önceden yazılma - kapora verme durumları oluyormu? şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ğzğzğz

selamlar ,ben 6 aydır yeni 7 vitesli motorları bekleyen biri olarak bilenlere soruyorum, lütfen kesin bilgisi olanlar yazsın, bu araçların tam olarak geliş tarihleri belli mi? bir de fiyatları belli mi? bana mart ayında konuştuğum mercedes mengerler den biri haziran da gelecek demişlerdi, araçlar yok ortada, şimdi de hala daha elimizde stoklar bitmedi eylül e sarkar yeni motor diyorlar. lütfen bilgisi olanlar yazsın. bir de önceden yazılma - kapora verme durumları oluyormu? şimdiden teşekkürler

bu araçların gelişinin eylülden sonrasını bulacağını söyleseler de bazılarının temmuz sonundaki sevkiyatta geleceğini söylediği tek tük araçları olabiliyor. fakat fiyat ve donanım hakkında kesin bilgi vermekten kaçınıyorlar. mercedesin satış ve pazarlama politikaları yüzünden erken bilgi vermek işlerine gelmiyor. henüz mercedes kesin rakamları açıklamadığı için ön siparişle araç da konfigür etmiyorlar. ama onların zaten kendileri (galeri) için sipariş ettikleri hazır konfigürasyonları varsa kaparo karşılığında sizin için ayırabiliyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: uzulmez

quote:

Orijinalden alıntı: 1drader

arkadaşlar c serisi niyetim olduğundan yaklaşık 1 aydır forumları takip ediyorum. biraz muhafazakar olduğum için elegance düşünüyorum. malum yıldız kaputun üstünde:) fakat bazı sitelerde 1000km 2000km gibi araçlar var. bunlar paralel ithalatmı. tam anlayamadım araçların koltuk poşetleri duruyor hala. birde elegance için fiyat alan oldumu. indirim oranları nasıldır. Fascination icin yüzde ondan fazla indirim yapılmış. her model için bu oranda indirim oluyormu. hazır hanım tamam demişken alayım bir an önce diyorum. lütfen bu konudaki acemiliğimi hoş görün.

Ben de Elegance arıyordum ve bu model için epey farklı fiyatlarla karşılaştım. Elegance-Fascination dedikleri biraz yüklü modeller az bulunuyordu. Bunlarda Panoramik Cam Tavan ve ILS Akıllı Far Sistemi pek yoktu. Ya biri var diğeri yok, ama hepsi birarada bulmak zor oldu. Fiyatları da 102000 TL'den başlıyordu. Bir bayide rastladım 105500 TL idi fakat onda da ön koltuk ısıtma bulunmuyordu. Ben de Temmuz sonunda gelecek olan 7G-TRONIC PLUS şanzımanlıları beklemeye karar verdim. Çünkü onların arasında bir tanesinde ELEGANCE için söylüyorum, hem panoramik cam tavan, hem ILS akıllı far sistemi hem de ısıtmalı ön koltukları vardı. Yeni gelecek beyazların rengi artık değişmiş. Kalsit beyazı yerine Polar beyazı olacaklarmış. Kaldı 45 gün

yakınımdaki bir bayide test sürüşü yaptığım araç fascination modeliydi ve donanımı hoşuma gitti. En azından oğlum sünneti yaklaştığı için üstü açılır istiyor:) Yani fikrimi bu modele kaydırdım. amg ye göre de daha yumuşak süspansiyonu varmış. yanlız bayi en son 104.5 fiyat verdi ve döşemesi siyah olan beyaz renk araç için. kendi ellerinde açık renk döşeme (alpaga grisi sanırım) olmadığını, ilginçtir bilgisayarına bakıp başka bayilerde de olmadığını söyledi. fakat internette metalik renkleri 98-102 bin arası geziniyor. bu araçlar 200-1000km arasında. bu kmlerin nakliye sırasında yapıldığını söylüyorlar. aklım baya yattı galiba bu galerilerden alacağım. tek engel elimdeki aracımı henüz satamamış olmam. yeni gelicek 7 vitesli araçların bu belirttiğim fiyatların çok üstünde olacağını düşünüyorum. o yüzden ben beklemeyip aracım satılır satılmaz alacağım..

• quote:

Orijinalden alıntı: mkelleci

Arkadaslar, bir aksilik olmaz ise salı günü aracı ilk 15.000km bakımı için Kozyatağı Mengerler'e gotureceğim. Dikkat etmemi önereceğiniz bir şey var mıdır? On konsoldan gelen sesler var onlarıda göstereceğim fakat ses için arabanın bir kaç gün kalması gerekebilir dediler. Bakalım belki sadece bakımı yaptırıp ses için tatile giderken bırakabilirim aracı. Standart ilk bakım ne kadar tutuyor tahmini bilgisi olan var mı? Sitedeki ile paralel midir fiyatlar? Tesekkurler

Aracımı salı değil çarşamba verebildim. Az önce servisten aradılar 660TL tutmuş, faturayı aldığımda tarayıp burada paylaşabilirim. Bu arada ön konsoldan ses şikayetim vardı, fakat bir sorun tespit edilemedi gibi yuvarlak bir bilgilendirme yapıldı telefonda. Hatta bu ses yüzünden boşu boşuna 1 gün serviste fazla kalmış oldu araç. Bilgilerinize.

• Kımse net bir tarih veremez arkadaslar.fiyat zaten ayrı bir olay.
    İthalat,stok vs bir sürü kirilim var isin icinde ama yaz sonu olacağı kesin.
    İyi ihtimal ile Ağustos gibi de olabilir.

• Düzeltiyorum arkadaşlar 634TL tutmuş, faturasınıda paylaşıyorum, henuz 15.000 bakımına gitmemiş arkadaslar incelemek isteyebilir.

MAKYAJLI MERCEDES C 180 CGİ
  • quote:

quote:

Eğer zaman sıkıntınız yoksa bekleyebilirsiniz ama dediğim gibi yaz sonunu bulur.

yani aslında var :)
    öyle bir durumki kısaca şöyle anlatiym , 7 vitesli için yaz sonunu beklerim onu almaya kalktıgım anda da şöyle bi sorun olucak 3 ay daha beklesem 2013 alırım dicem :) 2013 ü beklesem yeni kasaya 1 sene kaldı onu bekle yorumları da olucak böyle karmaşık bir durum :)

buugn ıkı bayı ıle gorustum

cgı 1,6 motorarda bırı temmuz ortası dıgerı agustos bası gelır dedı

bır bayı su ankı amg pakete 106,500 lıra dedı ama baska ılde dedı daha sonra dondu satılmıs dedı aynı bayı dıamond edıtıon modelı 113,8 lıraya bırakıyor temuz ortası cgı gelıcek dedi

dıger bayı amg 110 dedı aynı bayı daha once daha duusk fıyat vermıstı( 108 gıbı) agustoda cgı ler gelecek dedı

e serısnde muthıs fıyat ınıyorlar 203 lıraık amg e 250 yı 176,5 bıraktılar

bunlar teldekı konusmalar yuzyuze tabıkı farklı olucak

cumartesi kısmet olursa bayının bırısı ıle yuzyuze gorusecegım daha ıyı teklıflerı olacagını dusnuyorum

cgı lerı beklıyorum amat cok fıyat farkı olursa dıger model 5 vıtes dusnebılrım

brokeryt arkadas senın sorunu aynen bende yasıyorum aynı dusnuyoruz 2013 alacaktım kasa degısmıne 1 yıl kalacak su an 2012 alıp 2 3 sene bınıp yenı kasaya gecmeyı dusnuyorum yenı kasa 2014 ortası yada sonu gelır dıye kendımı avutarak cgi yada kompresor arasında tercıh yapacam e dekı fıyatda cok cazıp gelıyor aslında onu dusnmeden alıcam ama oda makyaj yıcekmıs e de 2014 kasa degısecek en ıyısı ıdare edelım 2 sene dıye karar verdım kendımce o zmn gelsın e mı c mı yıne dusnuruzz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elixirzm -- 21 Haziran 2012; 21:12:38 >

• 110 lıra fıyat veren bayı daha once 46 000 euro amg ye fıyat vermıstı o zamankı kurla carparsak 108 lıraya gelıyordu sımdıki kurla carparsak 104,5 gelıyor e 250 ye dırek 180 lıra fıyat vermıstı gelınce daha bır seyer dusnuruz demıstı

dıger bayı e250 193 fıyat cekmıstı sımdı 176,5 dıyor c amg ye dıger bayıdendaha fazla fıyat cekmıstı sımdı 106,5 dıyor ayarları yok bı turlu

cgı motor gelıcek dıye sabır ettım az kaldı gelsın kara vercıez artık

sn ımagoodman ı okumasaydım beklemeden alıcaktım yazılarıyla aydınlatarak baya yardımcı oldu tsk ler sn ımagoodman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elixirzm -- 21 Haziran 2012; 21:22:43 >
  • arkadaşlar o kadar bekledik artık son 23 gün daha bekleyelim :) 1.6 turbo motora binelim 60.000 lira 12 ay sıfır faiz de devam etsin diye umut edelim:)
  • bu arada belki tuhaf gelicek ama bi ara bu kırmızı turboyu beklemekten vazgeçmiştim az kalsın peugeot rcz alıyordum fakat gerçekten güzel tasarımı olan bir araç rcz
  • quote:

arkadaşlar o kadar bekledik artık son 23 gün daha bekleyelim :) 1.6 turbo motora binelim 60.000 lira 12 ay sıfır faiz de devam etsin diye umut edelim:)

Ahhh keske 12 ay 0 faiz uygulamasini yapsalar...benim hic umudum yok :) yeni motor diye yapmazlar kampanya...ama soyle bi umut olabilir,kasa degisimine 2 yil kaliyo diye belki bi umut hocam :)

• quote:

quote:

arkadaşlar o kadar bekledik artık son 23 gün daha bekleyelim :) 1.6 turbo motora binelim 60.000 lira 12 ay sıfır faiz de devam etsin diye umut edelim:)

Ahhh keske 12 ay 0 faiz uygulamasini yapsalar...benim hic umudum yok :) yeni motor diye yapmazlar kampanya...ama soyle bi umut olabilir,kasa degisimine 2 yil kaliyo diye belki bi umut hocam :)

şu ellerinde kalan 46.000 euroluk yani 104.000 liralık araçları 60.000 lira sıfır faiz ile alanlar gerçekten çok şanslıydı :)
  • quote:

bu arada belki tuhaf gelicek ama bi ara bu kırmızı turboyu beklemekten vazgeçmiştim az kalsın peugeot rcz alıyordum fakat gerçekten güzel tasarımı olan bir araç rcz

Bende cc aliyodum,hatta kaporayi bile 2 hafta once yatiracaktim direkten dondu diyeyim...daha dogrusu o gun mercedes bayine ugradim...c serisinin icine oturdum...bu nasil bi kalite dedim.cc de bu kadar heyecanlanmamistim.bu yuzden vazgectim.icime sinsin 5 kurus fazla olsun dedim.

• quote:

quote:

bu arada belki tuhaf gelicek ama bi ara bu kırmızı turboyu beklemekten vazgeçmiştim az kalsın peugeot rcz alıyordum fakat gerçekten güzel tasarımı olan bir araç rcz

Bende cc aliyodum,hatta kaporayi bile 2 hafta once yatiracaktim direkten dondu diyeyim...daha dogrusu o gun mercedes bayine ugradim...c serisinin icine oturdum...bu nasil bi kalite dedim.cc de bu kadar heyecanlanmamistim.bu yuzden vazgectim.icime sinsin 5 kurus fazla olsun dedim.

evet içi çok kaliteli duruyor c serisinin ama mesela peuget rcz fiyat 80.000 dış görünüş harika ama içi aynı peugeot 307 :)
  • quote:

Kımse net bir tarih veremez arkadaslar.fiyat zaten ayrı bir olay.

imagoodman arkadas yabanci sitelerde biraz arastirma yaptim.kafama bisey takildi. Amg sport pakette su andaki normal amg spor suspansiyon var.acaba amg sport PLUS ta ayni spor suspansiyonmu kullanilacak? yoksa daha sert bi suspansiyonmu olacak? İnternette turkce ceviri yaptigimda (sport plus icin) yay ve amrtisorlar,yanal darbeler vs. Kuvvetlendirilmis falan diyo.sizin bilginiz varsa yardimci olabilirseniz sevinirim.
    Eger suspansiyon daha sert olursa plus paketi hic dusunmem :) c coupe ilk ciktiginda yorumlarda okudugum kadariyla sedan konforu sunuyo deniliyodu.bu yuzden kafama cok yatmisti.hatta negatif yorum olarak "bir coupeden beklenen sportiflik yok deniliyodu." benim icin pozitif bi yorum tabi :)

• quote:

quote:

Kımse net bir tarih veremez arkadaslar.fiyat zaten ayrı bir olay.

imagoodman arkadas yabanci sitelerde biraz arastirma yaptim.kafama bisey takildi. Amg sport pakette su andaki normal amg spor suspansiyon var.acaba amg sport PLUS ta ayni spor suspansiyonmu kullanilacak? yoksa daha sert bi suspansiyonmu olacak? İnternette turkce ceviri yaptigimda (sport plus icin) yay ve amrtisorlar,yanal darbeler vs. Kuvvetlendirilmis falan diyo.sizin bilginiz varsa yardimci olabilirseniz sevinirim.
    Eger suspansiyon daha sert olursa plus paketi hic dusunmem :) c coupe ilk ciktiginda yorumlarda okudugum kadariyla sedan konforu sunuyo deniliyodu.bu yuzden kafama cok yatmisti.hatta negatif yorum olarak "bir coupeden beklenen sportiflik yok deniliyodu." benim icin pozitif bi yorum tabi :)

Hayır hocam yururunde herhangi bir degisiklik yok.
    Degisikliklerin hepsi görsel ve donanimsal degisiklikler.

• Tesekkurler bilgi icin.o halde sport plus dusunebilirim.temmuz ayinda bence ortaya cikacaktir arac on siparis ve donanimlari..ben aracin gelmesinden cok on siparisi bekliyom..cunku boyle yeni serilerde (istedigin donanimda)hemen arac bulmak zor oluyo

• quote:

Orijinalden alıntı: elixirzm

quote:

quote:

Eğer zaman sıkıntınız yoksa bekleyebilirsiniz ama dediğim gibi yaz sonunu bulur.

yani aslında var :)
    öyle bir durumki kısaca şöyle anlatiym , 7 vitesli için yaz sonunu beklerim onu almaya kalktıgım anda da şöyle bi sorun olucak 3 ay daha beklesem 2013 alırım dicem :) 2013 ü beklesem yeni kasaya 1 sene kaldı onu bekle yorumları da olucak böyle karmaşık bir durum :)

buugn ıkı bayı ıle gorustum

cgı 1,6 motorarda bırı temmuz ortası dıgerı agustos bası gelır dedı

bır bayı su ankı amg pakete 106,500 lıra dedı ama baska ılde dedı daha sonra dondu satılmıs dedı aynı bayı dıamond edıtıon modelı 113,8 lıraya bırakıyor temuz ortası cgı gelıcek dedi

dıger bayı amg 110 dedı aynı bayı daha once daha duusk fıyat vermıstı( 108 gıbı) agustoda cgı ler gelecek dedı

e serısnde muthıs fıyat ınıyorlar 203 lıraık amg e 250 yı 176,5 bıraktılar

bunlar teldekı konusmalar yuzyuze tabıkı farklı olucak

cumartesi kısmet olursa bayının bırısı ıle yuzyuze gorusecegım daha ıyı teklıflerı olacagını dusnuyorum

cgı lerı beklıyorum amat cok fıyat farkı olursa dıger model 5 vıtes dusnebılrım

brokeryt arkadas senın sorunu aynen bende yasıyorum aynı dusnuyoruz 2013 alacaktım kasa degısmıne 1 yıl kalacak su an 2012 alıp 2 3 sene bınıp yenı kasaya gecmeyı dusnuyorum yenı kasa 2014 ortası yada sonu gelır dıye kendımı avutarak cgi yada kompresor arasında tercıh yapacam e dekı fıyatda cok cazıp gelıyor aslında onu dusnmeden alıcam ama oda makyaj yıcekmıs e de 2014 kasa degısecek en ıyısı ıdare edelım 2 sene dıye karar verdım kendımce o zmn gelsın e mı c mı yıne dusnuruzz :)

fıyatlarda hıc oynama yapmadılar aynı fıyatları teyıd ettıler

dıamond edıtıon 114000 amg 109 500 e250 177 000 ( antalya hastalya)

cazıp bır fascınatıon vardı aracı kendı uzerlerıne fatura etmısler 0 dı fakat rengınden dolayı bakmadım 96000 renk paladyum gri

bu aada cıddı olarak 0 c 180 dusnenler var ıse ırtıbata olalım fılo ındırmı yaptırtabılırz pmden mesajlasabılırz

• Araç alacaklar icin
    Eskişehir Hases otomotivden ozellikle fiyat alın derim.
    Hatta baska bir bayiden aldığınız fiyatı söyleyin altına verip veremeyeceklerini muhakkak sorun.
    Pişman olmazsınız benden söylemesi.
    Selamlar

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.