Şimdi Ara

LG Optimus 3D P920 (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
812
Cevap
5
Favori
96.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: şazenuş

Simdilik onu bosver istersen.

hocam onuda yapalım rom stabıl çalışsın.
  • hayırlı olsun huawe. arkadaslar bu arada optimus 3d yi kullananlar telefonlarının fotolarını uygulamalarını vs. eklesinler izlenimlerini görelim sayfaya biraz hareket gelir belki. 2-3 kişi arasında muhabbet ilerliyor.
  • Bu flash videolarda yesil ekran sorunu devam ediyor. stock flashta problem yok ama guncelleyince probkem oluyor. çozum var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

Bu flash videolarda yesil ekran sorunu devam ediyor. stock flashta problem yok ama guncelleyince probkem oluyor. çozum var mi?

bildigim tek cozum opera kullanmak. flash video izlemek icin opera browser (mini degil) kullanabilirsiniz.
  • stock browser daha stabil. neyse araştıracağım. böyle bir problem saçma geliyor.
  • arkdaslar bende bugün aldım telefonu ilk izlenimlerim süper özellikle ekranı harika. daha tam detaylı inceleyemedim ilerleyen günlerde yardımcı olurum
  • flash yeşil ekran problemi. herkeste oluyor mu? bi kontrol edermisiniz? video ekledim.

• quote:

flash yeşil ekran problemi. herkeste oluyor mu? bi kontrol edermisiniz? video ekledim.

şu an denedim fakat videolar gayet güzel oynatılıyor herhangi bir yeşil ekran çıkmadı hiç.

• telefonu dün aksam üzeri aldım. gercekten cok güzel bir telefon ama bana cok büyük ve cok özellikli geldi isteyen olursa 1300 tl ye veririm.
  • Selam arkadaşlar, iphone 3gs imi satmış bulunuyorum şuan telefon arayışındayım LG 3D düşünmekteyim. Deneyimlerinizden faydalanarak bazı sorular sormak isterim izninizle. (Sorularımı tüm yorumlarınızı okuduktan sonra soruyorum)

1- İşletim sistemi neden 2.2 froyo halen, diğer telefonlara (sony ericsson) bile 2.3.5 gingerbread çıkmışken LG neden yeni işletim sistemini çıkarmıyor. Bir de bu android tüm telefon markalarına ayrı ayrı mı işletim sistemi çıkarıyor? LG ye 2.3 çıkmadığına göre ayrı ayrı çıkarıyor olsa gerek. LG alacaksam eğer androidi hep arkadan mı takip etmek zorunda kalacağım. Bkz bir HTC ye 2.3 sense atınca dehşet hale geliyor.

2- Dış hoparlör kalitesi nasıl iphone a göre kıyaslarsak (yüksek, düşük vb). Kulaklık takılı iken iphone a göre kıyaslarsak kalite nasıl? Benim 500mw lık büyük kulaklığımı buna takarsam iphone daki gibi gümbür gümbür müzik zevki alabilir miyim. Buit-in Equalizer mevcut mu?

3- MKV film oynatıyor mu? Full HD (mkv yi mp4e çevirerek) film izlerken donmalar yaşanıyor mu? Bu soru biraz extreme olacak; (: Bu telefonlar ne zaman mkv oynatmaya başlayacak?

4- Ekran olarak 480x800 yeterli mi sizce ppi oranı olarak ta düşünebilirsiniz. Yakında LU2600 çıkarıyormuş 720p ekranı olacak onun yanında sanırım bunun ekranına bakmak istemeyeceğiz.

5- 3D film izlemek için çeviriciyi zaten düşünmüyorum hiç, gerçek halfsbs bir mkv filmi mp4e çevirip ki bunu nasıl yapacağımızı düşünemiyorum olur mu olmaz mı, izleyebilir miyiz? 3D filmde altyazı olayı nasıl olcak, sub-idx altyazı destekliyor mu ki? Ben Plazmada güç bela halfsbs filme 3d altyazı yapabildim kaldı ki buna nasıl yapacağım merak ettim.

6- Bazı arkadaşlar sinyal probleminden bahsetmiş, iphone 4 sinyal faciası geri mi dönüyor? Nedir bu problem?

Biraz daha açıklama alabilirsem daha güzel olacak

• 4 ay optimus black kullanmış biri olarak telefon pek yabancı gelmedi ancak çok ileri bir cihaz bana ekranın gözlüksüz 3d göstermesi önemli değildi 3d çekip 3d tv de izlemikti amacım ve gayet tatminkar bir çekim kalitesi var akşam ışık altında bile telefon yapı olarak şu ana kadar elime aldığım ve hani hep dediğimiz kalite hissini en fazla veren telefondur , telefon büyük doğrudur ancak büyük ekran isteyende katlanıcak benim gibi gerçi dediğim gibi 4 ay 4 inç telefon kullanınca az daha büyüğü pek tuhaf gelmedi sanırım bozulana kadar kullanabileceğim bir telefon yapmış lg , telefonda kusurda olmasa optimus blackte yaşadığım saçma sapan türkiyede yüklenen uygulamalar mevcut zaman gazetesi,iş bankası, garanti vs hiç kullanmadığım taskkiller lüzumsuz uygulamalar bana göre ve kaldıramıyorsunuz yani black teki saçmalık operatör logosu hariç bundada mevcut , sinyal problemi hiç yaşamadım önceki telefonuma göre biraz ağır hafifte büyük daha 1 gün oldu zamanla izlenimlerimi aktarmaya çalışırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: nincakurba

quote:

Bu flash videolarda yesil ekran sorunu devam ediyor. stock flashta problem yok ama guncelleyince probkem oluyor. çozum var mi?

bildigim tek cozum opera kullanmak. flash video izlemek icin opera browser (mini degil) kullanabilirsiniz.

bende internetten video izlemek istedim bu sürüm cep telefonu için değildir diye bir kısa mesaj yazdı sonrada ekranın video oynatan bölümü sürekli yeşil ekran oldu...
  • hala bir çözüm bulamadım. stock flash versiyonu 10.1 onda bir problem yok. flashı güncelleyince sıkıntı var.
  • quote:

hala bir çözüm bulamadım. stock flash versiyonu 10.1 onda bir problem yok. flashı güncelleyince sıkıntı var.

benimkinde de 10.3 var acaba 10.1 getirince problem olmuyor mu?
  • 10.1 de problem yok. güncellemyi kaldırın düzelir.
  • quote:

10.1 de problem yok. güncellemyi kaldırın düzelir.

teşekkür ederim...:)
  • Bir bu telefonu alırsak eğer androidi hep arkadan mı takip edeceğiz yani, hala ginger çıkmamış.
  • lg nin ayıbıdır bu. ekimde çıkıcak diyorlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: şazenuş

quote:

neyse başardım elhamdülillah. galaxy s2 dede yapmıştım ama bunda biraz zor oldu. pil süresi artıcak bu iyi birşey.

Gecmis olsun hadi bakalim.setcpu programi kullan.

thaizv1.1 yükledim. setcpu yu kullandım fakat. şunu yapamadm.

Navigate with a file explorer to /system/etc/init.d and change permission on both scripts to "777" it means mark the 9 permission options.Reboot and the ROM is going to be faster.

şunun türkçesini yazında bizde yapalım arkadaşlar, nasıl yapıyoruz bunu?

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.