Şimdi Ara

DH Steam Topluluğu[Rehber\Sohbet\Yardım] (136. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.832
Cevap
92
Favori
186.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mart Kedisi

Steame siteden girince çevirimiçi görünüyor muyuz? Ya da son giriş tarihimiz değişiyor mu?

Ikisine de evet ancak ayari var, kapatirsaniz cevrimici gozukmezsiniz (direkt cevrimdisi baslarsiniz)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

quote:

Steame siteden girince çevirimiçi görünüyor muyuz? Ya da son giriş tarihimiz değişiyor mu?

Ikisine de evet ancak ayari var, kapatirsaniz cevrimici gozukmezsiniz (direkt cevrimdisi baslarsiniz)

Nasıl hocam? Ama şuan girince direkt olarak ç.içi gözükecek değil mi?
  • quote:

quote:

quote:

Nasıl hocam? Ama şuan girince direkt olarak ç.içi gözükecek değil mi?

Evet şu an öyle gözükmesi lazım. Ancak steam>ayarlar>arkadaşlar sekmesinden ayarını kapatırsan bağlandığında çevrim dışı olman lazım

• Merhaba arkadaşlar steam de sürekli kullandığım kredi kartının bana ait olup olmadığını onaylamak için 2,85tl ve 3.85tl çekti.Geri iade edileceği söylendi fakat 3 hafta geçti geri iade edilmedi.
  • S.a. Arkadaşlar,Çok yeniyim bu konularda.
    Keyleri kullanma nasıl oluyor varmı yardımcı olacak?
  • Merhaba arkadaşlar, öncelikle çok iyi bi forum kullanıcısı değilim eğer konu yanlış başlık altındanysa şimdiden özür dilerim. Sorunuma gelirsek, ben daha önceden CS-GO almıştım, bir arkadaşım buhaftaki indirim dolayısıyla CS-GOhttps://store.donanimhaber.com/b9/5f/0b/b95f0b04355a2e65b833dfdc9d1f741a.png almak istiyor bende ona göndermeyi planlıyorum. Ama baktım ki hesapta para var "valve complete pack" alayım dedim. Ve eklemeye çalışacağım resimdeki gibi bi uyarıyla karsılaştım. Sonuç olarak bu alışverişi tamamlayıp "valve complete pack" ile gelen CS-GO' yu arkadaşıma yollayabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: rıdvan45

Merhaba arkadaşlar, öncelikle çok iyi bi forum kullanıcısı değilim eğer konu yanlış başlık altındanysa şimdiden özür dilerim. Sorunuma gelirsek, ben daha önceden CS-GO almıştım, bir arkadaşım buhaftaki indirim dolayısıyla CS-GOhttps://store.donanimhaber.com/b9/5f/0b/b95f0b04355a2e65b833dfdc9d1f741a.png almak istiyor bende ona göndermeyi planlıyorum. Ama baktım ki hesapta para var "valve complete pack" alayım dedim. Ve eklemeye çalışacağım resimdeki gibi bi uyarıyla karsılaştım. Sonuç olarak bu alışverişi tamamlayıp "valve complete pack" ile gelen CS-GO' yu arkadaşıma yollayabilir miyim?

Resmi ayarlyamadım galiba Dediğim gibi iyi bi forum kullanıcı değilim.

• quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar, öncelikle çok iyi bi forum kullanıcısı değilim eğer konu yanlış başlık altındanysa şimdiden özür dilerim. Sorunuma gelirsek, ben daha önceden CS-GO almıştım, bir arkadaşım buhaftaki indirim dolayısıyla CS-GOhttps://store.donanimhaber.com/b9/5f/0b/b95f0b04355a2e65b833dfdc9d1f741a.png almak istiyor bende ona göndermeyi planlıyorum. Ama baktım ki hesapta para var "valve complete pack" alayım dedim. Ve eklemeye çalışacağım resimdeki gibi bi uyarıyla karsılaştım. Sonuç olarak bu alışverişi tamamlayıp "valve complete pack" ile gelen CS-GO' yu arkadaşıma yollayabilir miyim?

Resmi ayarlyamadım galiba Dediğim gibi iyi bi forum kullanıcı değilim.

Malesef resimdeki yazıdada gördüğün gibi kopyasını alamıyorsun yani gift olarak steam envanterine eklenmiyor...
    Eklenebilenler aynı yerde eklenebilir olarak yazıyor, paketden pakete değişiyor yani..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackScorpion35 -- 26 Kasım 2015; 19:44:33 >

• peki bu paketten CS-GO ücreti düşülmüyor dimi yanı ben CS-GO'ya 2 kere mi ucret ödemiş olacağım?
  • quote:

peki bu paketten CS-GO ücreti düşülmüyor dimi yanı ben CS-GO'ya 2 kere mi ucret ödemiş olacağım?

Pek ödemiş sayılmazsın çünki o paketde tüm valvé oyunlarını indirimli olarak almış olacaksın... Birnevi indirimli olarak yeniden almış gibi olursun.
  • tamam kardeşim saol
  • ARKADASLAR YILLAR ONCE STEAM HESABI OLUSTURUP ACTIVE KODUMLA GIRIS YAPIP OYNAMISTIM AMA ŞU ZAMANDA NE KULLANICI ADINI HATIRLIYORUM NEDE MAIL ADRESINI YENI STEAM HESABI ACTIM FAKAT KODUM ESKI HESAPTADA KULLANILDIGI ICIN DEVAM ETMIYOR OYUN KURULUMUNA ŞU DURUMDA YAPABILECEK ALTERNATIFLERIM NELERDIR?
  • Tek yapabilecegin en azindan kullanici adini hatirlamak. Ondan sonra steame ticket atarsin ama senden kanit isteyecekleri icin zor, hicbir seyi hatirlamiyorsun

• quote:

Tek yapabilecegin en azindan kullanici adini hatirlamak. Ondan sonra steame ticket atarsin ama senden kanit isteyecekleri icin zor, hicbir seyi hatirlamiyorsun

Hocam zamanında ne kadar steam hesabı açtıysam hafızayı alt üst ederek hiç aklıma gelmicek şifrelerle hatırlayıp girdim 4 adet buldum fakat 4 hesaptan biri çıkmadı artık vazgeçtim :D
  • Arkadaşlar CsGo aldım fakat arkadaşl ekle seçeneği gelmedi nedendir acaba?
  • Steam'den hesap açmak istiyorum ama kafama takılan bazı sorular var

Steam'den ki hesabımızdaki oyunları oynadık pc bozuldu interneti ve ip adresimi değiştirdiği mi farz edin

Acaba steamdaki hesabıma ve hesapımdaki oyunlara erişebilir bilir miyim yeni pc me indirebilir miyim

Hesap çalışmasına karşı en iyi yöntemler nelerdir

Çalınan hesabımızdaki en çabuk nasıl bir yöntemle alabiliriz

Hesabımızdaki çalındığı zaman e postaya tekrar aktif edebiliyor muyuz

Bir den fazla steam hesabı açabilir miyim aynı kredi kartını kullanarak

Steamdaki aldığınız oyunu iade etme var mıdır

Çalınan hesap için tamamen mağdur olmuş kişiler var mı bazı forumlarda steamdaki yüzünden tamamen mağdur olan kişiler varmış

Oyunları istediğimiz gibi paylaşabilir muyuz

Bu sorulara yanıt bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matrix506 -- 2 Aralık 2015; 1:16:24 >

• matrix506 kullanıcısına yanıt
    Hesabina giriyorsan hangi bilgisayardan girdigin onemli degil. Format, ip, bilgisayar degisiklikleri onemsiz.

Calininca bir sureci var, kisacasi musteri hizmetleriyle iletisime geciyorsun calinmasin diye en iyi yontem bilgilerini paylasma, bir de steam guard'i acik tut.

Iki degil istedigin kadar hesap acarsin, kartin bilgileri alakasiz bu konuda

Evet, iki saate kadar oynadigin oyunu begenmedim diyip iade edebilirsin.

Paylasabilirsin ancak bes kisiyle sinirli

• quote:

Hesabina giriyorsan hangi bilgisayardan girdigin onemli degil. Format, ip, bilgisayar degisiklikleri onemsiz.

Calininca bir sureci var, kisacasi musteri hizmetleriyle iletisime geciyorsun calinmasin diye en iyi yontem bilgilerini paylasma, bir de steam guard'i acik tut.

Iki degil istedigin kadar hesap acarsin, kartin bilgileri alakasiz bu konuda

Evet, iki saate kadar oynadigin oyunu begenmedim diyip iade edebilirsin.

Paylasabilirsin ancak bes kisiyle sinirli

steam guard ı biraz açıklar mısın? nasıl oluyor e postayla mı ilgili bir sistem?
  • matrix506 kullanıcısına yanıt
    Sayilir, aciklanacak bir sey yok, programi indirince anlarsin zaten.

• Hocam benim hesabım yaklaşık 1 sene once global ban yedi durduk yere dayz ve arma3 vardı içinde armayı 10 saat oynamısım sadece virüs kaynaklı dedi bi kac kisi bana açtırabilirmiyiz acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.