Şimdi Ara

Samsung S3850 Corby II; Dokunmatik ekran, Wi-Fi 802.11n, Bluetooth 3.0 bir arada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
93.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung'un QWERTY klavyeli ve Android işletim sistemli Galaxy Pro dışında sergilediği ikinci cep telefonu, kısa bir süre önce fotoğrafı internete sızdırılan S3850 Corby II oldu.

109.9 x 60.6 x 11.7 mm boyutlarında ve 102 gram ağırlığında beyaz, sarı ve pembe olmak üzere üç farklı renk opsiyonuyla tasarlanan Corby II, dört band (850, 900, 1800, 1900 MHz) GSM şebekesiyle uyumlu çalışabiliyor, Samsung'un TouchWiz arayüzünü kullanıyor ve Facebook - Twitter gibi sosyal paylaşım siteleriyle entegrasyon sunuyor. 3.14 inç boyutunda 240 x 320 piksel çözünürlüğünde dokunmatik TFT ekrana sahip yeni telefonda, 26 MB dahili belleğe yer verildiğini görüyoruz. Bellek, microSD kartlar aracılığıyla 16 GB'a kadar arttırılabilmekte.

Wi-Fi 802.11n, Bluetooth 3.0 gibi güncel özellikleri bünyesinde barındıran telefonda, anın yakalanması için 2 megapiksel çözünürlüğünde kamera yeterli görülmüş. Kamera ek olarak 320 x 240 @ 15 FPS video kaydı gerçekleştirebiliyor. 620 saate varan bekleme, 9.5 saate varan konuşma süresi vaad eden 1000 mAh'lık bataryayla gelen telefonun göze çarpan diğer özellikleri arasında 3.5 mm kulaklık girişi ile RDS destekli FM radyo bulunuyor. Mart ayının sonuna doğru satışa sunulması planlanan Samsung S3850 Corby II'nin fiyatı belirsizliğini koruyor.

• İnşallah her modelde yaptığı yazılım konusunda "satış sonrası 0 destek" politikasını bu modelde de devam ettirmez.
  • @damn2u,
    İyide bu model standart java işletim sistemine sahip bir model Android'li değil ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pyloge

@damn2u,
    İyide bu model standart java işletim sistemine sahip bir model Android'li değil ;)

Konunun giriş mesajındaki "Android" kelimesini bu modelede yorumlamışım yanlışlık olmuş, e zaten Android yoksa zaten gereksizler sıralamasında zirveyi oynar.
  • Galaxy Mini'den Android'i çıkarmışlar olmuş Corby II.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Helldancer

İnşallah her modelde yaptığı yazılım konusunda "satış sonrası 0 destek" politikasını bu modelde de devam ettirmez.

samsung ve destek vermek... sözlüklere zıt anlamlı olarak geçti bile.... bundan sonra bi daha asla samsung almam.... donanımı bilmem ne olsun... ışınlama bile yaptırsa almam....
  • liseli kızlar için ideal bi model :)
  • Samsung'un yeni bir telefon modeli duyurmadigi gun kendimi boslukta hissedecegim galiba.
    O kadar alismisimki her tech sitesinde hergun "Iste yeni corby xxpro, iste yeni galaxy slx ve kucuk kardesi llx"gibi haberler duymaya.
    Keske bu kadar model cikaracagina biraz da musteri hizmetlerinin ve satis sonrasi yazilim desteginin kalitesini arttirsa.
  • arkadaşlar ben bu tlf dan daha yeni aldım. Bu telefona göre oyun program vs vs gibi şeyler arıyorum bana yardımcı olabilirmisiniz şimdiden tşk ederim...
  • Telefonda sensör - q klavye - ekran çözünürlüğü vb. bir çok eksik var.Bu fiyata monte bulunabiliyor.Ama tipi güzel olmuş.
  • bu telefona uygun oyun tema vs. lazım yeni ldım pekte anlamıyorum yönlendirirseniz sevinirim ne yüklesem desteklenmiyo filan diyo java oyunu gameloft oyunu bile yüklemiyo ne iş anlamadım
  • Bu telefonu aldiktan hemen 1 hafta sonra pishman oldum. Verdigim paralarima yazik. Bunu cikartan ve reklamini yapanini bulsam iyice tokatlayacagim!
  • ben bunun internet ayagösterseniz sevinirimrlarını yapamadım
  • yaaa ben dha yenı alcam alsammı almasammı dıe dusunuorm . yarın gelıooo..

:\
  • Msj stili nasıl_? Telefonu yan tutunca Q klavye düz tutunca rakamlı msj stiline mi geçiyor? Birde yandan özel kamera tuşu var mı?
  • Son update yi kiesten kurduktan sonra mesaj ekranına gel 3 noktaya bas yatay ekran moduna girdiğin zaman qwerty klavyeyi kullanırsın.
  • bence güzel sanki seninki çok güzelde tl ye hakaret edyosun
  • bence gayet güzel bir telefon bu fiyata ne bekliyorsunuz.

• ben qwerty klawyede yazmak istiyorum da. nasıl yapacam bilmiyorum yardımcı lur musunuz. biraz açık anlatırsanız sewinirim.

• ya bu tlfonun usb kablosu var mı ? lütfen söyler misiniz kullananlar bilir zaten biriniz cevap yazın yaaa

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.