DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Benim sorunum internet explorer i açınca çift sekme açılması
5
Cevap
0
Favori
12.694
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Benim sorunum internet explorer i açınca çift sekme açılması
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      18 Mesaj
      23 Şubat 2011 00:10:58
      Benim sorunum internet explorer i açınca çift sekme açılması ve bunun sonucunda netin yavaşlaması.. Yardım lütfen

http://img510.imageshack.us/i/adszre.png/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuemrek -- 23 Şubat 2011; 19:58:07 >||:||

• Er
      1 Mesaj
      23 Şubat 2011 03:22:09
      merhabalar herkese.benim önemli bir sorunum var.ben bir flash disk aldım ona başka pcden resimlerimi yükledim şimdi kendi pc me bakıyorum çok az bir bölümü açılıyor gerisi açılmıyor.hata veriyor ama dosyalar görünürde var.bu resimler benim için çok öenmli kızımın bütün hatıraları içindeydi şimdi yok.başka pc dede açılmıyor.yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden tşkler...:(

• Binbaşı
      1483 Mesaj
      23 Şubat 2011 04:16:08

quote:

Orijinalden alıntı: mleenboy
      Benim sorunum internet explorer i açınca çift sekme açılması ve bunun sonucunda netin yavaşlaması.. Yardım lütfen

Ayarlara bakın. Operada böyle bir özellik vardı, belki internet explorerda da vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Binbaşı
      1483 Mesaj
      23 Şubat 2011 04:19:07

quote:

Orijinalden alıntı: gulnur_gulo
      merhabalar herkese.benim önemli bir sorunum var.ben bir flash disk aldım ona başka pcden resimlerimi yükledim şimdi kendi pc me bakıyorum çok az bir bölümü açılıyor gerisi açılmıyor.hata veriyor ama dosyalar görünürde var.bu resimler benim için çok öenmli kızımın bütün hatıraları içindeydi şimdi yok.başka pc dede açılmıyor.yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden tşkler...:(

Usb kurtarma programlarını deneyebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Binbaşı
      1943 Mesaj
      23 Şubat 2011 13:21:11

quote:

Orijinalden alıntı: mleenboy

Explorer'de
      Araçlar ->İnternet seçenekleri-> Ordan direk genel kısmı gelir ordaki sayfaları sil. sadece www.google.com yaz. Veya da anasayfanı ne yapmak istiyorsan onu yaz.Orada birden fazla site yazdığı için heps birlikte açılır.

• Onbaşı
      20 Mesaj
      29 Haziran 2012 17:00:14
      eyvallah adamsın :)

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Benim sorunum internet explorer i açınca çift sekme açılması
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.