Şimdi Ara

Samsung Wave Soru ve Cevaplar (SON GÜNCELLEME 26 MART 2011) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.976
Cevap
16
Favori
487.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Miller57

Arkadaşlar Galaxy S ve Monte kullanıcısı biri olarak Wave modeli hakkında birkaç şey sormak istiyorum:

1- Wave telefon için yeterince tatminkar düzeyde uygulama zenginliğine sahipmisiniz?

2- Bada OS'u, Android işletim sistemiyle kıyasladığınızda nasıl bir tablo çıkıyor ortaya?

3- Bada OS 2 sürümü çıkmış diye duydum. Önceki sürüme göre yeni versiyonun önemli iyileştirmeleri varmı?

4- Son olarak Bada Os'un beğenmediğiniz bir yönü varmı?

İlgilenen olursa sevinirim...

1. Bada yeni bir OS doğal olarak ne Adroid Market ne de AppStore ile karşılaştırılamaz Samsung Apps uygulama yönünden.

2. Android le tecrübem i7500 ile 2 hafta benim için çok zor geçmişti, hatta nefret ettim Android den, Galaxys S üzerinde 2.1 varken inceleme fırsatım olmuştu bana göre değildi. Şimdi 2.2. ve 2.3 le çok daha iyi olmuştur eminim.

3. Bada 1.0

Samsung Wave Soru ve Cevaplar (SON GÜNCELLEME 26 MART 2011)

Bada 2.0 ile eklenecekler

Samsung Wave Soru ve Cevaplar (SON GÜNCELLEME 26 MART 2011)

4. Bada son derece kullanıcı dostu bir OS, bazı fonksiyonlar çok iyi düşünülmüş. Ben kendi adıma çok memnunum. Tabii ki eksikleri de var onlarda Bada 2.0 ile tamamlanacak. Ama uygulama açısından diğer marketler seviyesine ulaşmasına zaman var.

Kolay Gelsin

• Telefonumda bada 1,0 jvjh1 sürümü mevcut telefondan samsung apps'a girdiğimde 6 güncellemen var diyor.
    Telefonda korsan olarak yüklediğim uygulamalar mevcut bunları kaybetmek istemediğim için güncelleme de yapmıyorum.Ne tavsiye edersiniz eninde sonunda güncelleme yapman gerekiyor mu dersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: opportunity

Telefonumda bada 1,0 jvjh1 sürümü mevcut telefondan samsung apps'a girdiğimde 6 güncellemen var diyor.
    Telefonda korsan olarak yüklediğim uygulamalar mevcut bunları kaybetmek istemediğim için güncelleme de yapmıyorum.Ne tavsiye edersiniz eninde sonunda güncelleme yapman gerekiyor mu dersiniz.

Güncelleme yapmadığın sürece uygulamaları kullanmaya devam edebilirsin.. Ama unutmaman lazım Bada 1.2 çıktığına göre artık bütün uygulamalar 1.2 SDK'sı ile yazılacaktır. Yani eski sürümlü telefonlar (bada 1.0) bu uygulamaları kullanamayacaktır. Tabi 1.2 sürümüne de geçersen korsan uygulamalara da elveda demek zorunda kalacaksın
  • Benim de bir sorum var arkadaşlar.. SnapNGo'yu indirmek istiyorum ama 1.2 olmadığı için telden indiremiyorum. Kies'ta ya da SamsungAppstore web sitesinde de uygulama görünmüyor. Uygulamayı Kies'e indirip yedeklemek istiyorum (ücretli olma ihtimaline karşı). Elinde appstore linki olan var mıdır acaba ?
  • Telefonumda bada 1,0 jvjh1 sürümü mevcut telefonu kies ile güncellemek istiyorum kies telefonu görüyor eski sürümden yeni sürüme jk1 sürümünü görüyor güncelleme yapılsın mı diyor yap diyorum sonra çat bağlantı kopuyor çözümünü bulamadım bir türlü
    kies 2.0 versiyon kullanıyorum ve windows 7 64 bit yüklü delirecem böyle salak bir sorun görmedim
  • iyi akşamlar ben geçerli kodu yazarak cp uart mode ye geçemiyorum kodu her yazışımda ap mode enabled yazıyor bi yardım lütfen
  • bu telefonu v-moda vibe II ile kullanan var mı
    uyumluluk sorunu yaşıyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: william.wallace

Benim de bir sorum var arkadaşlar.. SnapNGo'yu indirmek istiyorum ama 1.2 olmadığı için telden indiremiyorum. Kies'ta ya da SamsungAppstore web sitesinde de uygulama görünmüyor. Uygulamayı Kies'e indirip yedeklemek istiyorum (ücretli olma ihtimaline karşı). Elinde appstore linki olan var mıdır acaba ?

tuhaf ama sadece telefondan indirilebiliyor diye okumuştum.. kimsenin bir link verebileceğini sanmıyorum..
  • arkadaslar yahoo messengerda ileti geldiginde haberim olmuyor bunun bir ayarı falan mı var mı?yardımcı olursanız çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutland

arkadaslar restorm arkadasa özelden sordum ama birde sizlere sormak istedim belki bu sorunla karşılaşan vardır aranızda sorum şu ben akşam telefonu kapatıyorum ve sabah açtığımda operatörü bulması için yaklaşık 3 dakika bekliyorum sonra buluyor bu süre normalmidir birde mesela desemki evde çekim gücü zayıf oda değil bulduktan sonra hep full çekiyor.

bendede 1 dk bekliyor bulmak için ama önceden böle bişey yoktu vodafone ye gectikten sonra oldu bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: elifturker66

arkadaslar yahoo messengerda ileti geldiginde haberim olmuyor bunun bir ayarı falan mı var mı?yardımcı olursanız çok sevinirim

hesaplarım>yeni hesap>exchange activesync>buradaki bilgileri doldurun.. etki alanı bölümüne ne yazılacağını bilmiyorum.. boş bırakarak bir deneyin, olmazsa buraya bir daha bakın, belki birisi ilave bilgi verir..
  • quote:

arkadaslar yahoo messengerda ileti geldiginde haberim olmuyor bunun bir ayarı falan mı var mı?yardımcı olursanız çok sevinirim

Palringo ile yani IM ile giriyorsunuz sanırım bunun için settings.bin dosyasını silmeniz gerekiyor. Arka planda çalışır ve ileti geldiğinde sizi uyarır. Bu konunun ilk msj ında 1. soruda settings.bin i nasıl silmeniz gerektiği yazıyor.
  • palringodan girmiyorum samsung uygulaması bu widget olarak kullanılan bi uygulama
  • quote:

tamamen yanlış bilgi vermişim.. gelen mailleri anında almak için benim verdiğim ayarlar, sizin sorunuzun cevabı değil! :)
  • önemli değil genede teşekkur ederim :)
  • quote:

önemli değil genede teşekkur ederim :)

sadece yahoo için bir program yok sanıyorum.. kullandığınız programın adını da yazın.. ayrıca aynı adla bir google araması da yapabilirsiniz..
  • bide merak ettiğim bişey var exchange maili kurdugumuzda jarzı daha fazla yer acaba ?
  • quote:

http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000083012&listYN=Y

bu uygulamadan giriyorum

bu uygulama yahoo messenger değil, tarayıcıda yahoo mail ana sayfasını açan bir widget sadece..

buradan okuduğum kadarıyla şu linkteki uygulamayı tavsiye etmişlerdi:http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000399459

• quote:

bide merak ettiğim bişey var exchange maili kurdugumuzda jarzı daha fazla yer acaba ?

ben yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum, ciddi bir pil tüketimi farketmedim..
    ama palringoyu bir gece açık bıraktım (uyurken) sabaha nerdeyse şarjı yarılamıştı..
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.