Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (904. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.582
Cevap
199
Favori
907.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 902903904905906
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: kronik10.5

hocam bu şans işi ya en kolay bile zor olabiliyor. Sen hangisini öneriyorsun?

hepsinin canı cehenneme. Pederbank öneriyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sen bi ara go'ya başvurmayı düşünüyordun vaz mı geçtin?
  • Bu arada Ziraat Bankası'nı aradım da şimdi, yurtdışı işlem kısıtı varmış (gerçi aliexpresste kullanıyordum ama) kısıtı kaldırdım ve kartı paypala ekledim. Sorunu olan varsa böyle bankasını arasın.
  • bu aralar başvuru yapma artık hocam sistem direk reddeder diğeer bankalardan redlerin var çunku
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

sen bi ara go'ya başvurmayı düşünüyordun vaz mı geçtin?

yok usta bu aralar nakit takılacağım ( go değil fix)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 6 Eylül 2013; 1:37:58 >
  • Sadece internet üzerinden alışveriş yapmak için hangi kartı önerirsiniz?
  • Arkadaşlar şimdi benim şöyle bir sorunum var. Ziraat bankası 500tl limitli kart kullanıyorum. Bu ay ki ekstrede TL borcum hiç yok. +680 lira TL bakiyem var yani fazlam. Bunun yanında ise 515 dolar döviz borcum mevcut + 95TL ise taksitli tutar mevcut. Bu dolar borcundan dolayı +680 TL bakiyem kullanılamıyor ve limitim şuan 0. İş bankasında döviz borcu TL ile ödeniyordu ben ziraattede böyle sandıydım ve 680 TL olarak yatırdım fakat o artı bakiye olmuş döviz borcum ise duruyor. Ben bankaya gitsem o +680 bakiyeyi döviz borcumun bir kısmını ödeyeblrmym ? Geri kalanı ise zaten döviz olarak nakit ödeyeceğim olur mu acaba bu şekilde ?

Şuan güncel bilgiler şu şekilde:

TL borcum hiç yok +680 TL bakiyem var
    95TL taksitli alışverişler borcu var diğer aylar için ve 515 dolar ise döviz borcu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BojanKrunic -- 6 Eylül 2013; 1:58:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BojanKrunic

Arkadaşlar şimdi benim şöyle bir sorunum var. Ziraat bankası 500tl limitli kart kullanıyorum. Bu ay ki ekstrede TL borcum hiç yok. +680 lira TL bakiyem var yani fazlam. Bunun yanında ise 515 dolar döviz borcum mevcut + 95TL ise taksitli tutar mevcut. Bu dolar borcundan dolayı +680 TL bakiyem kullanılamıyor ve limitim şuan 0. İş bankasında döviz borcu TL ile ödeniyordu ben ziraattede böyle sandıydım ve 680 TL olarak yatırdım fakat o artı bakiye olmuş döviz borcum ise duruyor. Ben bankaya gitsem o +680 bakiyeyi döviz borcumun bir kısmını ödeyeblrmym ? Geri kalanı ise zaten döviz olarak nakit ödeyeceğim olur mu acaba bu şekilde ?

95TL taksitli alışverişler borcu var diğer aylar için ve 515 dolar ise döviz borcu

515 dolar döviz borcu ekstrenin son ödeme gununden sonra o gunku kurla tl ye çevrilip diger aya aktarılacak.

fakat bir miktar faizle.

gelecek ay 515 doların tl karşılıgı +faiz+taksilter - 680 tl olarak ekstren gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlyingHigh -- 6 Eylül 2013; 3:51:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: orkun94

quote:

Orijinalden alıntı: orkun94

herkese merhaba yaklaşık 10 gün önce garantiden bonus genç çıkarmak için vadesiz hesap açtım. Karta başvuru yapınca öğrenci olmadığım için reddettiklerini söylediler. Dün üniversiteye kayıt yaptırdım bugün de internet şubesinden tekrar başvurdum ama şimdi baktım yine reddettmişler.
    Neden olabilir bu ne yapmam gerekiyor mh yi mi arayayım

beyler bir yardım edin napayım mh ye de bağlanamıyorum bu ne saçma iş ya

yardım edecek yok mu ya ne yapayım
  • Like kartım 800 tl limitle geldi sonunda. Like kartın min ve max limiti nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: balık61

Like kartım 800 tl limitle geldi sonunda. Like kartın min ve max limiti nedir?

benim 400

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YXZ -- 6 Eylül 2013; 12:21:44 >
  • Go kartim az once onaylandi.

• quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

quote:

Orijinalden alıntı: BojanKrunic

Arkadaşlar şimdi benim şöyle bir sorunum var. Ziraat bankası 500tl limitli kart kullanıyorum. Bu ay ki ekstrede TL borcum hiç yok. +680 lira TL bakiyem var yani fazlam. Bunun yanında ise 515 dolar döviz borcum mevcut + 95TL ise taksitli tutar mevcut. Bu dolar borcundan dolayı +680 TL bakiyem kullanılamıyor ve limitim şuan 0. İş bankasında döviz borcu TL ile ödeniyordu ben ziraattede böyle sandıydım ve 680 TL olarak yatırdım fakat o artı bakiye olmuş döviz borcum ise duruyor. Ben bankaya gitsem o +680 bakiyeyi döviz borcumun bir kısmını ödeyeblrmym ? Geri kalanı ise zaten döviz olarak nakit ödeyeceğim olur mu acaba bu şekilde ?

515 dolar döviz borcu ekstrenin son ödeme gununden sonra o gunku kurla tl ye çevrilip diger aya aktarılacak.

fakat bir miktar faizle.

gelecek ay 515 doların tl karşılıgı +faiz+taksilter - 680 tl olarak ekstren gelecek.

yani o fazlalık olan 680 TL diğer ay toplam borcu azaltacak değil mi ? Geriyede 500 küsür lira falan borç kalıyor onunda tamamını ödeeyeceğim zaten. Sağolun cevabınız içinn

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Go kartim az once onaylandi.

Limiti öğrenebilirmisin?

hayırlı olsun hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YXZ -- 6 Eylül 2013; 12:38:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YXZ

quote:

benim 400

1 saattir vakıfbankı arıyorum kartı açtırmak için ama bağlanamadım. Bu limiti sen mi 400 tl ye çektin

• quote:

quote:

quote:

benim 400

1 saattir vakıfbankı arıyorum kartı açtırmak için ama bağlanamadım. Bu limiti sen mi 400 tl ye çektin

vakıfbankın mh biraz geç bağlanıyor yok yaa ben çekermiyim 400'e öyle geldi. kartı aldığımdan beri uğraşıyorum; değil 500 420 bile yapmadılar limiti..

• quote:

quote:

Limiti öğrenebilirmisin?

hayırlı olsun hocam

Finansbanki aradim tc kimlik numarami giriyorum kabul etmiyor musteri hizmetlerine baglanamadim.

• quote:

• quote:

quote:

quote:

Limiti öğrenebilirmisin?

hayırlı olsun hocam

Finansbanki aradim tc kimlik numarami giriyorum kabul etmiyor musteri hizmetlerine baglanamadim.

genel müdürlüğü arayabilirsin

0 (216) 522 3030 sitelerindeki numara..

• quote:

quote:

quote:

quote:

benim 400

vakıfbankın mh biraz geç bağlanıyor yok yaa ben çekermiyim 400'e öyle geldi. kartı aldığımdan beri uğraşıyorum; değil 500 420 bile yapmadılar limiti..

cidden ulaşmak zor gece deneyecem:-D. Limit düşürürkende böyle sorun yaparlar mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 902903904905906
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.