Şimdi Ara

Yutube Yasğı Kalktı Ama Giremiyorum.NEDEN?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
5.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Youtube yasağı kalktı ama ben giremiyorum bi rtürlü ttneti falan mı arayacağım..
    ya da başka youtube giremeyen var mı hala...
    bilgisi olan var mı bu konuyla ilgili..

• Evet, şu anda bir erişim engeli söz konusu değil. Bütün DNS ve hosts ayarlarını kaldırıp girmeyi denedim ve sorunsuzca erişebildim. Teorikte bir sıkıntı olmaması gerekir.

Tabii diğer sitelere de erişebilmek için DNS ile hosts'u hâlâ kullanmaktayım. Youtube kapalı iken de hiçbir sıkıntı yaşamadan erişebiliyordum.

Kullandığım DNS Google DNS (8.8.4.4 ve 8.8.8.8) ve kullandığım hosts isewww.youtubehostsdosyasi.com sitesinin hosts dosyası; Nida isimli bir programları da var, hosts'u sürekli güncel tutmakta.

• quote:

Orijinalden alıntı: kontratak

Evet, şu anda bir erişim engeli söz konusu değil. Bütün DNS ve hosts ayarlarını kaldırıp girmeyi denedim ve sorunsuzca erişebildim. Teorikte bir sıkıntı olmaması gerekir.

Tabii diğer sitelere de erişebilmek için DNS ile hosts'u hâlâ kullanmaktayım. Youtube kapalı iken de hiçbir sıkıntı yaşamadan erişebiliyordum.

Kullandığım DNS Google DNS (8.8.4.4 ve 8.8.8.8) ve kullandığım hosts isewww.youtubehostsdosyasi.com sitesinin hosts dosyası; Nida isimli bir programları da var, hosts'u sürekli güncel tutmakta.

ben de aynı dns ve host ayarlarını kullanarak giriyordum yasaklıyken.
    ama yasak kalktı, host ayarlarını temizledim ve hala giriyorum. şu an hosta mosta gerek yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.