Şimdi Ara

90/4 Kasım celp döneminde askere gidecek arkadaşlar buraya (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
661
Cevap
0
Favori
42.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açıklayamadılar bir işyerinde sorun yaşıyotum artık offf offf....
  • Nasıl iş bu ya şubedeki gacıların birbirinden haberi yok biri diyo 10 nundan sonra e devlette açıklanacak biri dio 12 sinde sonra öbürü 21 kasım gelin alın dio anlamadım valla.bi şeyde diyomusun arkadaş askeri personel adamların her türlü gideri var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: uygunlar

açıklanan olursa lutfen yazsın :(

tabii yazarız hele bir açıklansında yazması kolay istediğin her yere yazarız ;)

Askerlik şubelerini şu dk dan sonra arayan olursa buraya yazsın ki bilgi edinelim.. 1 den sonra arayan arkadaşları bekleriz.
  • ben birazdan arıyorum yazarım tekrar
  • bende arıcam şimdi tekirdag şörköy şubesini bakalım ne diyecekler^^
  • daha ellerine ulaşmamış en geç pazartesi ellerinde olurmuş:(
  • ARADIM BELLİ DEĞİL DİYOR
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_3792

ARADIM BELLİ DEĞİL DİYOR

• banada aynısın dedıler!!!!!!!!
  • sımdıde ankara merkez subeyı aradım 1pazartesı dıolar!!!!!
  • ben anlamıyorum son dakikaya bırakmanın alemi nedir söyleyin olsun işte
  • yarın açıklanız işallah işyerine yarın dedim....
  • Yani altı üstü nereye düştüğümüz belli olacak... Allahtan başka birşey istemedik anlamadım gitti.. Banan söylenilen cuma kesin belli olacak milli savunma bakanlığından emir geldi cuma açıklayın dediler şeklinde ..
  • arkadaslar ben izmirdeyım kutuk yozgat sabah aradım 15 inde belli olcak dediler izmir numarasını bilen varmı şubenın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay86

yarın açıklanız işallah işyerine yarın dedim....

Kardeş daha belli değil deseydin ya.. Bende çarşamba dedim ama tırt oldu patladık yani.. Öğrenmeden kesin birşey demeyin senin zararına olur bence.. Daha isten çıkamadım kı bu gidişle işten çıkıcaz 2 3 gun sonra teslim olacağız gibime geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat genç

arkadaslar ben izmirdeyım kutuk yozgat sabah aradım 15 inde belli olcak dediler izmir numarasını bilen varmı şubenın ?

asal,ın sitesinden bulabilirsin numarasını ayrıca ne dedikleri belli degil banada en geç Pazartesi günü gelir liste denildi bu gece 12den sonra e devleti yoklıcam sürekli^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: isbankonur

quote:

Orijinalden alıntı: oktay86

yarın açıklanız işallah işyerine yarın dedim....

Kardeş daha belli değil deseydin ya.. Bende çarşamba dedim ama tırt oldu patladık yani.. Öğrenmeden kesin birşey demeyin senin zararına olur bence.. Daha isten çıkamadım kı bu gidişle işten çıkıcaz 2 3 gun sonra teslim olacağız gibime geliyor.

Tarih bekliyolar benden çarşamba dedim olmadı yarın dedim bakalım en son atıcaklar heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: murat genç

arkadaslar ben izmirdeyım kutuk yozgat sabah aradım 15 inde belli olcak dediler izmir numarasını bilen varmı şubenın ?

Google dan yazsana izmir askerlik şubesi,istanbul askerlik şubesi diye koskoca google var..
  • Beyler askerlik şubeleride bilmiyor bi b*k yaa:)
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.