Şimdi Ara

[ Nokia C6-01 { Belle | 3.2' nHD CB-AMOLED | 8MP - 720p | WLAN - GPS - USB OTG ] (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.515
Cevap
11
Favori
371.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: delfino3

ACİLL! ya arkadaşlar bilen biri lütfen cevaplasın acillll! telefon navigasyonu karadenizde olmama rağmen iç anadoluda buluyor haritaları güncellememe rağmen sonra ekran parlaklığı aynı mekan içinde birden canlanıp birden matlaşıyor kullanım anında güç tasarrufu kapalıyken, wlan üzereinden koplosuz ağları görüyor ve bağlanıyorda ama kısa süre sonra bağlanamadı sorunu çıkıyor ancak modemin yanına gidersen bağlanıyor, şimdi telefonu değişim için yollamayı düşünüyorum ama telefona program ve oyun indirdim ve silemiyorum nokia suite güncellemeside yaptım bunları nasıl telefonun bana ilk ulaştığı andaki gibi yaparım yani teli sıfırlarım hard format atacaktım ama ondada telin orjinal halindeki yazılımlarınıda silebilidğini okudum ovi store radyo falan gibi önerinz nedirr

soft format atacaksın ,haa bu arada sakın değişim bekleme hemen nokia servisinden . en az 4 kere servise giderse değiştirmekle hükümlüdürler .

Ben sana zamanında bunu alma ,çok sorun yaşarsın dedim . alacaktın wave 2 yi bakacaktın rahatına . neyse geçmiş olsun

soft format : Telefon normal konumdayken *#7370# kodunu tuşluyorsun
    Karşınıza Tüm orjinal telefon ayarları yüklensinmi telefon açılıp kapanacak diye bir uyarı gelecek evet seçip güvenlik kodunuzu giriyorsunuz ve ardından 2 dakika süren format işlemi başlamış oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 27 Eylül 2011; 3:46:00 >

• Durup dururken menü tuşunu içindeki beyaz ışık yanıp yanıp sönmeye başladı.
    Neden yanıp söner ki bu?
    Bu arada cevapsız arama,yeni mesaj ve yeni e mail falanda yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: canbrk

Durup dururken menü tuşunu içindeki beyaz ışık yanıp yanıp sönmeye başladı.
    Neden yanıp söner ki bu?

bende de aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sacit

quote:

Neden yanıp söner ki bu?

bende de aynı

Sizin ne zamandır öyle? Benim bu sabah başladı dün öyle birşey yoktu.
  • dün tekrar güncelleme yaptım ondan sonra başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sacit

dün tekrar güncelleme yaptım ondan sonra başladı.

Bende dün güncellemeyi tekrardan yapmıştım.
    Her güncellemede bir sürpriz ile karşılaşıyoruz.
  • Telefon ayarlarında "Bildirim Işıkları" var, orayı bi kurcalayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crosshair

Telefon ayarlarında "Bildirim Işıkları" var, orayı bi kurcalayın.

Oraları kurcaladım zaten hiç birşey değişmiyor.
    Nokia desteğe mail attım cevap gelirse paylaşırım.
  • quote:

Neden yanıp söner ki bu?

eğer siz mesaj attıysanız.. kaç sms'in kaldıgını gösteren yazıda mesj olduğu için onu cıkıs yapmadgnız için onu okumadınız olarak göstererek bildirim ışığı yanıyor olabilir...
  • güç tasarrufunu kapatınca yanmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelord03

quote:

Neden yanıp söner ki bu?

eğer siz mesaj attıysanız.. kaç sms'in kaldıgını gösteren yazıda mesj olduğu için onu cıkıs yapmadgnız için onu okumadınız olarak göstererek bildirim ışığı yanıyor olabilir...

Yok mesaj falan atmadım.Öyle bir şey değil.

quote:

güç tasarrufunu kapatınca yanmıyor.

Bende güç tasarrufu olması farketmiyor her iki durumdada yanıp sönüyor(du)

(Telefonu aç kapa yapınca düzeldi.)

Bu arada nokia destekten aradılar.
    Bana telefonda *#0000# yaptırdı telefonun ekranında güncellemelerle ilgili bilgiler çıkıyor.
    Enson güncelleme durumunu sordu benim ekranda güncellemedi yazıyordu.
    Nokia shop yada servislede güncelleme veya bilgisayar üzerinden tekrar güncelleme yapmamı söyledi.
    Olmazsa serviste veya nokia shopta yaparlar kısa bir işlem dedi.
    Sizde burdan bilgilerinize bakın enson güncelleme durumunda güncelenmedi diyorsa problem var demek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemented -- 27 Eylül 2011; 15:35:26 >

• bende de güncellenmedi diyor ama sorun yok.neye göre problemden bahsediyorsun sen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghett0C0wb0y

bende de güncellenmedi diyor ama sorun yok.neye göre problemden bahsediyorsun sen?

Aslında bende de bir problem yoktu, ama dün menü tuşunun içindeki ışık sürekli yanıp sönmeye başladı.
    Cevapsız arama,yeni mesaj veya e-mail olmamasına rağmen yapıyordu.
    Bildirim ışıkları menüsünden her şeyi denedim düzelmedi.Sonra telefonu açıp kapattım düzeldi.Belki hafızasında bir bilgi kaldı aç kapa yapınca düzelmiş olabilir.
    Ama ben bu arada nokia desteğe mail attım, sorunumu yazdım.Onlar telefonla beni aradı, yukarda anlattığım işlemleri yaptırdı.
    Ben dün tekrar güncelleme yaptım.Daha doğrusu yapmaya çalıştım .
    Anna symbian güncellemesi 1/2 ve 2/2 bir türlü yüklenemiyordu.
    Yada yükleme devam ederken telefon aç kapa yapılacak diyor, telefon açılıp kapanıyor fakat ovi suitte yükleme bir türlü sonlandırılamıyordu.
    Sonra *#7370# yaptım bütün bilgiler gitti(Allahtan ovi suitte yedekleme yapmıştım)tekrar ovi suite bağladım.
    Bu sefer anna symbian güncellenmesi 1/2 ve 2/2 düzgün bir şekilde oldu.
    Ama telefonun güncelleme bilgilerine baktığımda yine "güncellenmedi" diyordu.
    Telefonda nokia destek elemanının bana söylediğine göre son güncellemeler kısmında "güncellendi" yazması gerekiyormuş.
    Şu anda belki bir problem olmayabilir ama benim yaşadığım gibi zaman zaman şaçmalamalar yaşayabilirsin telefonunda.
    Ya teknik servise yada nokia shoplarda bir ara tekrar güncelleme yaptırmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemented -- 28 Eylül 2011; 9:45:06 >

• selam CA-75U kablosunu ben kullanıyorum çok memnunum ses ve gorutu çok kalıtelı görüntü aynen yansıyor tv ye tabi tv kalıtelı olunca ses ve goruntutede kalıtelı oluyor. 10 tl almıstım orjinal 2.el telefoncualra c6-01 tv çıkış kablosu sormayın kablo yok diyor ben nokia n95 tv kablosusu lazım dedım amam orjinal dedım baktım dunya kadar toplamıs kutuya koymus tavsiye ederim cünkü evde akraba falan arkadas oldugunda resım yada muzuk actıgımda ailenın hepsı dınlıyor yada izliyor bide oyun icin cok işime yarıyor 4 yasında bır oglum avr sureklı araba yarısını istıyor tvde oynuyor artık her akşam bende sıkıldım tv telefon resmen cocugun oldu sımdılık kabloyu sakladım :D
  • ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetolmez -- 28 Eylül 2011; 12:42:51 >
  • ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetolmez -- 28 Eylül 2011; 12:43:19 >
  • ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetolmez -- 28 Eylül 2011; 12:43:48 >
  • ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetolmez -- 28 Eylül 2011; 12:43:29 >
  • Arkadaşlar hemen nokia desteğe başvuruyorsunuz anlamıyorum sizi biraz araştırsanız öğrenseniz?
    Menü>ayarlar>telefon>bildirim ışığı menüsüne girdiğinizde;
    beklemede açık ışığı vardır. bunu açık hale getirdiğinizde menü ışığınız yanıp sönerek telefonun çalıştığını gösterir binevi nefes alma da denebilir.
    Bildirim ışığı menüsüne girdiğinizde ise
    yanıp sönme süresi: sınırsız,5 dakika, 30 dakika,1saat seçenekleri çıkar karşınıza. bu da hemen altındaki "bildirilen etkinlikler" düğmesine tıkladığınızda size göstermesini istediğiniz bildirimleri seçtiğinizde aktif olur.

Ben şöyle kullanıyorum. Sınırsızda açık ve cevapsız ve yeni aramalarda bildirim ışığı yansın diyorum.
    Telefon normal zamanda dururken menü ışığı yavaşça yanıp sönüyor.
    Eğer mesaj veya cevapsız çağrı geldiğinde duymazsanız. Menü tuşu hızlı olarak yanıp sönmeye başlıyor.
    Biraz araştırıp deneyerek çoğu şeyi bulabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: morqos

Arkadaşlar hemen nokia desteğe başvuruyorsunuz anlamıyorum sizi biraz araştırsanız öğrenseniz?
    Menü>ayarlar>telefon>bildirim ışığı menüsüne girdiğinizde;
    beklemede açık ışığı vardır. bunu açık hale getirdiğinizde menü ışığınız yanıp sönerek telefonun çalıştığını gösterir binevi nefes alma da denebilir.
    Bildirim ışığı menüsüne girdiğinizde ise
    yanıp sönme süresi: sınırsız,5 dakika, 30 dakika,1saat seçenekleri çıkar karşınıza. bu da hemen altındaki "bildirilen etkinlikler" düğmesine tıkladığınızda size göstermesini istediğiniz bildirimleri seçtiğinizde aktif olur.

Ben şöyle kullanıyorum. Sınırsızda açık ve cevapsız ve yeni aramalarda bildirim ışığı yansın diyorum.
    Telefon normal zamanda dururken menü ışığı yavaşça yanıp sönüyor.
    Eğer mesaj veya cevapsız çağrı geldiğinde duymazsanız. Menü tuşu hızlı olarak yanıp sönmeye başlıyor.
    Biraz araştırıp deneyerek çoğu şeyi bulabilirsiniz

Arkadaşım bize sitem etmişsin ama sende okumadan yorumu yapıştırmışsın.
    Senin dediğin ayarları zaten yapmıştım düzelmedi.
    Telefonu aç kapa yapınca düzeldi.

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.