Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (169. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.467
Cevap
133
Favori
2.605.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: xentus

ya bana yardım edecek hiç kimse yokmu buralarda yaaaa...
    a........k......... iki kere mesaj attım kimse cevap yazmadı
    hatırlarsınız mutlaka yapı kredi nin bir reklamı dönüyodu tv lerde ev kredisiyle alakalı bir reklamdı müttiş müzik vardı reklamda onu arıyom hatta
    bir iki kelimede kalmiş şarkıdan aklıma ... house its very very house diye bir şarkıydı lütfen yardııı

Hakanulker arkadaşım haklı ama ben şarkının adını biliorum fakat kimin söylediğini bbilmiyotum o şarkının adı our house
  • selam arkadaslar.turkcelin muzigi var bi cocuk soyluyo bu sene yeni bir cebin olsun diye onu bulabilirmisinz.videosu falanda olabilir
  • http://r*apidshare.com/files/8783793/Ses_klibi_02_.wav Braun reklam müzigi reklamdan koparma tamamının adını
    bilen varsa koyabilirmi ?
  • arkadaşlar merhaba.
    ben yeni üye oldum..
    bende yardıma başlayayım..
    @mustafa85
    o müzik türkcell için özel bestelenmiş bir müzik.eğer turkcell müziği web sitesine koyabilir..
    ayrıca arkadaşlar sprite'ın o meşhur reklam müziğinin adını da vereyim bilmiyorum daha önce verildi mi?
    takip ettiğim kadaryla verilmemiş..adı:
    Benjamin Pacheco- Falling Away
    biriside klip haline getirip youtube'e koymuş:
    http://www.youtube.com/watch?v=tbVfqetVap8
  • magiccity , abi ELİNE SAĞLIK çok saol valla üstat adamsın wessellem süper olmuş abi bulman wallaha rahatladım artık olay inata ödnmüştü tekrar saol eline aramana sabrına sağlık görüşmek üzere bende indirmeye çalışayım bakalım

• quote:

Orjinalden alıntı: xentus

ya bana yardım edecek hiç kimse yokmu buralarda yaaaa...
    a........k......... iki kere mesaj attım kimse cevap yazmadı
    hatırlarsınız mutlaka yapı kredi nin bir reklamı dönüyodu tv lerde ev kredisiyle alakalı bir reklamdı müttiş müzik vardı reklamda onu arıyom hatta
    bir iki kelimede kalmiş şarkıdan aklıma ... house its very very house diye bir şarkıydı lütfen yardııı

ohaaaa

• CAPPY reklâm müziğini arıyorum

• yarışmanın adı bi iş için lazım hani rastgele insanlara bişeyi getirmeleri isteniyo fonda çalan şarkı if you gonna right gibi bişi di şarkıyı bilen warsa ismini weya linkini çok makbule geçer çok duamı alır
  • quote:

Orjinalden alıntı: rhombeus

yarışmanın adı bi iş için lazım hani rastgele insanlara bişeyi getirmeleri isteniyo fonda çalan şarkı if you gonna right gibi bişi di şarkıyı bilen warsa ismini weya linkini çok makbule geçer çok duamı alır

Wonderland Avenue - White Horse
  • allah razı olsun emre saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: efsanereis

sibel can-kaşmir halı reklamının arka fonunda çalan parça...

bulabilirseniz çok ii olur.

mercan dede - napas

bulamazsan pm den ulaşabilirsin bana
  • Belki merak edenler vardır diye yazıyorum... Radyo eksen gecesi helldorado konseri tanıtımında çalan parçanın adı Helldorado-drinking song...

Bende yılbaşı akşamı cnbce'de yayınlanacak olan maddonna konseri tanıtımında çalan arap ezgili parçanın adını istiyorum şimdiden teşekkürler....
  • quote:

Orjinalden alıntı: asc2

Belki merak edenler vardır diye yazıyorum... Radyo eksen gecesi helldorado konseri tanıtımında çalan parçanın adı Helldorado-drinking song...

Bende yılbaşı akşamı cnbce'de yayınlanacak olan maddonna konseri tanıtımında çalan arap ezgili parçanın adını istiyorum şimdiden teşekkürler....

evt londra konserinde calıcak arapca ezgili sarkıyı bende merak ediyorum belki gece ismi gecebilir orada
  • sourmasa kardeş çok saol
    kafayı yiyecektim
  • Teşekkürler ama dediğin şarkı değil
    our house u madness söylüyoo ama yine teşekkürler
    bu forma bi katkım olsun vereceğim şarkıları indirin süpeerr soundtrack diler hatırlayanız olur mutlaka
    BEETLEJUICE Filmi vardı çok eskilerden 1988 yapımı Çocukken trt de izlemiştim çok hoş bir filmdi

1=Jump In The Line (Shake Senora)
    2= Harry Belafonte - Calipso - (Day oh)
  • slm xentus ben de o müziği ilk cıktıgında bayagı arastırdım
    istedigin muzik bu
    inş lahh budur :)

şarkı ismi = Our House

soyleyenler = Crosby,Stills, Nash & Young

Crosby,Stills, Nash & Young - Our House <=wnamp ımda yazan sekli de bu kesinlikle aradıgın muzik bu emin ol
  • Sıra benim Merak Ettgm Muzige

belki duyanınız wardır eski bi muzik bu Reklam muzigi deil ama olsn

sadece turkce okunusunu yazacam Cahilim biraz

Verippy Verippy Verippy Verippyy inthe woman soust veripyyyy yeahhh oyle bi sey iste duyannız warsa yardımcı olursa sevinirim cok aradım bu sarkıyı :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: katakuli

Bazı arkadaşlar armani code reklam müziğini arıyordu. Ben şimdi buldum.
    Mis Teeq - Scandalous

Çok sağol. Ben de onu arıyordum.
  • arkadaşLar bana pantene rekLamındaki şarkı buLurmsunuzzz???? çokk güseLL..
  • beyler normalde çok yazmayı sevmem burda londradaki madonna konserinde arap ezgii merak ettiğiniz parçanın adı MADONNA dan ISAAC.
    ezgili kısım parçanın sadece bir bölümü.
    o tarz şarkıdan hoşlanıyorsanız kingdom of heaven in sound track ini dinleyin orda çok hoşunuza gidecek bir şarkı var.

BU ARADA HERKES GENELDE TALEPTE BULUNUYOR HİÇ YANIT VEREN YOK.BİR KAÇ KİŞİ DIŞINDA.
    SORU SORMAK KOLAYDIR ZOR OLAN YANITI BULMAK.İLK ZAMANLAR BU FORUM GERÇEKTEN SÜPERDİ AMA ÜRETEN KİŞİLER ÇEKİP GİTTİ.

NE YAZIK..............
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.