Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (505. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.467
Cevap
133
Favori
2.605.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar aradığım şarkıda adam here i am diyo arada tiz sesli bi kadın la la lalalaylaylay la la gibisinden bişiler diyo fg radyoda çıkıyo bazen bide bügün pazar keyfınde çıktı yenı bı sarkı bilen varsa isim please:)
  • millet şu magazin d cumartesi günü olan programdaki müziği bir yardım.Bulan varsa söyleyebilirmi sunucu konuşurken arka fonda bir müzik çalıyor çok hoş rap türü adam ve kadın düet bulan varsa yardım.
  • Herkese merhaba

Lig Radyo'da yayınlanan four four two Total Futbol programında gireşte reklamlar bitince ve zaman zamanda Ali Ece konuşurken arkada çalan fon müziğini bilen biri var mı acaba????
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimmyfloyd

Herkese merhaba

Lig Radyo'da yayınlanan four four two Total Futbol programında gireşte reklamlar bitince ve zaman zamanda Ali Ece konuşurken arkada çalan fon müziğini bilen biri var mı acaba????

güzel müzik.. Bilen yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elkeremike

ARMANİ CODE MÜZİĞİ SANIRIM ARANILAN MÜZİK BU BUYRUN ARKADAŞLAR

The Horrorist - One Night In New York City [Pascal F.E.O.S. remix] bu olmazsa
    The Horrorist - One Night In New York City (Uncensored) buda olmazsa
    Nicolas Errera - Armani Black Code bununla yetinin umarım işinize yarar

Kusura bakmada sallamışsın dostum,müzik zaten var elimizde dinlemeden mi veriyorsun bu isimleri uzaktan yakından alakası yok.Bir önceki sayfada zaten vermiştim parçanın reklam linkini

Armani Code

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ege007 -- 20 Aralık 2009; 18:48:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: termo6556

ix55 hemen bulun..

AH bi bulabilsem hyundai ve ntvspor a mail attım am cevap alamadım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: poyraz__

quote:

ix55 hemen bulun..

AH bi bulabilsem hyundai ve ntvspor a mail attım am cevap alamadım :(

Reklami izleyemedim.
    İzlesem yardımcı olacam ama bir türlü nasip olmadı
    aradım nette reklamını ama bulamadim
  • valla biraz gözattım buralara çok güzel şarkılar cıktı tam arabaya göre
  • arkadaşlar ben ülkerin yeni reklam müziğini arıyorum. ilgilenenlere şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhn88

arkadaşlar ben ülkerin yeni reklam müziğini arıyorum. ilgilenenlere şimdiden teşekkürler...

Önceki sayfalara bak dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ege007 -- 21 Aralık 2009; 12:28:47 >
  • quote:

ix55 hemen bulun..

• ix55 ix55 ix55 arkadaşlar bir yardım yaa :(:(:(
  • ARKADAŞLAR GROUPAMA'NIN REKLAM FON MÜZİĞİNİ BİLEN YOK MU ACABA?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ege007

quote:

Orijinalden alıntı: elkeremike

ARMANİ CODE MÜZİĞİ SANIRIM ARANILAN MÜZİK BU BUYRUN ARKADAŞLAR

The Horrorist - One Night In New York City [Pascal F.E.O.S. remix] bu olmazsa
    The Horrorist - One Night In New York City (Uncensored) buda olmazsa
    Nicolas Errera - Armani Black Code bununla yetinin umarım işinize yarar

Kusura bakmada sallamışsın dostum,müzik zaten var elimizde dinlemeden mi veriyorsun bu isimleri uzaktan yakından alakası yok.Bir önceki sayfada zaten vermiştim parçanın reklam linkini

Armani Code

nicolas errera - armani code

adam bu müziği reklam için hazırlamış uzun versiyonunu aramayın boşuna.
    myspace de müzik kutusunda bu şarkı var dinleyebilirsiniz.

http://www.myspace.com/nicolaserrera

• ARMANİ için müzik doğru,tam teşhis:),fakat uzun versiyonu arkadşın dediği gibi yok sanırım ama bulabiliriz belki ama değil mi çıkmadın candan umut kesilmezmişşş...:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: klein_k

ARMANİ için müzik doğru,tam teşhis:),fakat uzun versiyonu arkadşın dediği gibi yok sanırım ama bulabiliriz belki ama değil mi çıkmadın candan umut kesilmezmişşş...:)

Ya sizde kulak yok ya bende sorun var verilen şarkıların hepsinden sample mevcut sadece çıkışlar benziyor diye aynı şarkı demeyin lutfen alakası yok üzerine basa basa söylüyorum.Reklamda 2 bas kullanılıor ve muzık gıderek yukselıyor,verilen şarkılarda tek bas var ve muzık hep aynı sadece eko verılmış One Night In New York City'nin en 6-7 versıyonunu buldum ama maalesef değiller.Ayrıca The Horrorist bilmeyen bir kişi değil eğer o olsaydı yabancı forumlarda hala aranıyor olmazdı çoktan verildi one nıght ın new york cıty cevabı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ege007 -- 23 Aralık 2009; 18:53:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Napolit@n

arabaya Müzik cd si hazılıyorum arkadaşlar...varmı tavsiyeniz arabada dinlenecek türden şarkılar...gerçi ben new age bile dinliyorum :)

1.sırada dido Hunter var
    2. sırada REM.losing my relagion

daha 50 şarkı toplamam lazım.. bu arada track olarak 12 şarkı çeksemmi daha iyi ses kalitesi olur
    mp3 olarak veri cdsine 150 şarkı mı? araba ikisinide oynatıyor

Eminem - Crazy In Love
    Pakito - Living on video

bunlar güzel gider arabaya
  • Merhaba arkadaşlar

NTV 'nin 2010 yılbaşı gecesi için hazırladığı çeşitli sanatçıların da konuk olduğu proğramın tanıtım videosunda çalan müziği merak ettim acaba bu müzik reklam için özel yapılmış olabilir mi?

Bu müzik hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilir mi
  • Ege007 adlı üye ozaman en kısa sürede senden bulmanı rica ediyorum ARMANİ CODE müziğini...tüketici olup olumsuz eleştiri yapmayıp üretici olup olumlu olursan sanırım sen doğru şarkıyı bulucaksını buna eminim...
  • slm millet şu şarkıyı bilen varmı bilen varsa kime ait olduğunu yazabilir mi yardıımmmmmmm.indir
  • 
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.