Şimdi Ara

.::LOGITECH DRIVING FORCE GT KULLANANLAR KULÜBÜ ::. (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.416
Cevap
72
Favori
314.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

G27 aldım bir tane...GT5 için ps3 e taktım DFGT yi.G27 ise PC de kaldı(sadece TDU,Grid ve F1 için...)Bir inceleme yapacağım ama forumda inceleme var mı bilemiyorum.Ona göre bir inceleme düşünüyorum G27 için.
  • Bende bugün katılabilirim :D
  • direksiyon güzel hoşda bu her oyun için ayar değiştirme muhabbeti can sıkıyor biraz. lfs yi zar zor ayarladım oda tam istediğim gibi olmadı
  • Evet 1 saat öncesi itibariyle bende aranızdayım :D
    Bugün ilk Ankamalldeki teknosaya baktım ve gördüğüme inanamadım 330 tl idi. Sonra aynı alışveriş merkezi içindeki diğer bir teknosaya baktım orada da 290 tlcik idi :D En son electroworld e baktım ve 130 liraya aldım :D
  • Bende LOGITECH DRIVING FORCE GT kullanıcısıyım. :) benide ekleyin (Alalı 4 Ay oldu ama neyse :p)
  • Arkadaşlar bende bu akşam sorunlu direksiyonumu değiştirdim Sonunda sağlam bir DRIVING FORCE GT'im var. Bu arada bir sorum var. Bu dönüşlerde kendi kendini kontrol ediyor. Onu nasıl kapata biliriz
  • ya arkadaşlar vatanbilgisayar a gittim gecenlerde bu seti kurmuslar f1 2010 oyunu için standda oturdum oynadım ps3 ile tabiki ama pek memnun kalmadım nedeni ise şu direksiyon arasında boşluk var çevirmeden ince dönüş yapilamiyor kendm ayarlamaya calistim ama sanırım oda olmadı yada ordaki seti cok yıprattılar biraz kanım kaynamadı bu nedenle ne dersiniz almalımıyım bendede aynı şey olur mu dirt 3 ve f1 ile tam uyumlu olmasını istiyorum ince ayarıda cok ii olması lazım bunlar driving force da varmı
  • Ben ilk direksiyonuna sahip olmuş biri olarak birşey sormak istiyorum;
    Direksiyonu kullanmadığım zamanlarda gevşetip çıkartmak mı iyi yoksa olabildiğince sabit ve sıkı şekilde kalması mı? hangi şekilde daha uzun süre bir problem olmadan kullanabilirim ?
  • Bana kalsa 2'side fark etmez. Çünki sıkarken sadece sabitleme aparatını kullanıyorsun. Bir zarar getireceğini sanmam. Ama aşırı tak/çıkar yaparsan yalama olup bir süreden sonra tutmamazlık yapabilir :)
  • Aşırı tak çıkar yapmanın herhangi bir zararı olamaz, çünkü bildiğiniz manuel sıkıştırma yapıyor. Aşınma yapacak ya da esneyecek mekanik düzenek yok.

En fazla sürekli takıp çıkarıldığı masa/sehpa her neyse, o aşınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avianca

ya arkadaşlar vatanbilgisayar a gittim gecenlerde bu seti kurmuslar f1 2010 oyunu için standda oturdum oynadım ps3 ile tabiki ama pek memnun kalmadım nedeni ise şu direksiyon arasında boşluk var çevirmeden ince dönüş yapilamiyor kendm ayarlamaya calistim ama sanırım oda olmadı yada ordaki seti cok yıprattılar biraz kanım kaynamadı bu nedenle ne dersiniz almalımıyım bendede aynı şey olur mu dirt 3 ve f1 ile tam uyumlu olmasını istiyorum ince ayarıda cok ii olması lazım bunlar driving force da varmı

Oyununa ve ayarlarına göre her 1 derece dönüşü bile algılıyor o konuda şüphen olmasın :)
  • bu akşam dirt 2 yi yüklemeyi düşünüyorum sanırım bu direksiyon için biçilmiş kaftan bu oyun çünkü
    nfs nin olmaması çok kötü oldu hot pursiut da kullanan varmı direksiyonu?
  • dirt 2 yi ps3te oynamıştım. kesinlikle çok keyifli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: a|i

bu akşam dirt 2 yi yüklemeyi düşünüyorum sanırım bu direksiyon için biçilmiş kaftan bu oyun çünkü
    nfs nin olmaması çok kötü oldu hot pursiut da kullanan varmı direksiyonu?

Hot Pursuit te oynuyorum. Tavsiyem 200 derece ile oynaman. Fazlasında kontrol senden çıkıyor. En ideal 200 derece. Bugatti ile makaslar çok zevkli oluyor :D
  • arkadaslar izmirde bu direksiyonu en ucuz nerden alabilirim. vatanda 160 lira biraz pahalı galiba
  • Electroworld'de 139 Tl ye aldım ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan3536

arkadaslar izmirde bu direksiyonu en ucuz nerden alabilirim. vatanda 160 lira biraz pahalı galiba

vatandakinin pahalı oldugunu düşünüyosan teknosaya bi bak derim
  • playstation 3 te hot pursuit için, driving force gt yi çalıştırabilen var mı? ben ne yaptıysam tanıtamadım yardım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: schumacher075

quote:

arkadaslar izmirde bu direksiyonu en ucuz nerden alabilirim. vatanda 160 lira biraz pahalı galiba

Aga ne yaptın sen yahu. Vatan'da 160 sa Teknosada kim bilir ne kadardır. 200 - 300

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=125081115&CS_Category=_PS3_EKIPMANI796&CS_Catalog=_OYUN___HOBI

• quote:

Orijinalden alıntı: kaanon

quote:

Orijinalden alıntı: schumacher075

quote:

Aga ne yaptın sen yahu. Vatan'da 160 sa Teknosada kim bilir ne kadardır. 200 - 300

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=125081115&CS_Category=_PS3_EKIPMANI796&CS_Catalog=_OYUN___HOBI

299 liracık

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.