Şimdi Ara

1'İNCİ J. EĞT. TB. K.LIĞI - GÖLKÖY / KASTAMONU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
575
Cevap
0
Favori
95.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • az önce bi firmayı aradım oradaki görevli gölköy merkeze çok yakın dedi sıkıntı olmayacak gibi yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: em12ee

Kastamonu dan Gölköy e nasıl geçcez bakalım , bilgisi olan var mı

http://tr.wikipedia.org/wiki/Gölköy,_Kastamonu

Burada merkeze 10 km uzaklıkta diyor. Sorun olmaz.
  • quote:

Kastamonu dan Gölköy e nasıl geçcez bakalım , bilgisi olan var mı

başka bir forumdan alıntı yapıyorum
    2. sayfadaki 1. mesaj gayet güzel anlatmış
    http://www.askere.com/kastamonu/1_inci_jan_er_egt_tb_kligi_golkoykastamonu_891_krallar_geliyor-t2524.10.html
  • http://www.jandarma.tsk.tr/egitim/egtbrlic.htm
    den notlar
    Tıraş malzemeleri (jilet, tıraş sabunu, tıraş fırçası vb.),

İç çamaşırı (beyaz-haki),

Çorap (siyah),

Spor ayakkabısı, spor kıyafeti,

Terlik,

Dikiş takımı (iğne, iplik),

Havlu (el-yüz, banyo),

Diş fırçası ve macunu,

Tırnak makası

Siyah ayakkabı boyası ve malzemesi

Pijama vb.

malzemeleri beraberlerinde getirebilecekleri gibi, bu malzemelerin tamamını piyasaya göre daha ucuz olarak birliklerin kantinlerinden temin edebilirler
    Yemin Töreni, tarihi, ve hafta sonu izinleri :

Yemin töreni, dört haftalık temel eğitim safhasının bitimini müteakip Cuma günleri yapılmaktadır.

Dört haftalık temel eğitim safhasını tamamlayıp yemin eden acemi erlere hafta sonu bir gün çarşı izni verilmektedir (Yemin töreninden önce çarşı izni verilmemektedir). Yemin törenin olduğu gün garnizon dışına çıkmamak kaydı ile acemi erlere, annesi, babası, eşi,evli ağabey ve ablası refakatinde bir gün yat izni verilir. Acemi erler çarşı izinlerini 1 no lu (askeri elbise) kıyafet ile çıkarlar

Erbaş ve erlerin bütün çamaşırları birliklerce görevlendirilen personel tarafından toplanarak haftada bir gün birlik çamaşırhanesinde son sistem otomatik yıkama makinelerinde kaliteli deterjanlar ile yıkanmaktadır.

Her Taburun asgari iki adet banyosu bulunmaktadır. Bu banyolar bir defada ortalama elli kişiye hizmet edecek kapasitede olup acemi erlerin haftada en az iki kez banyo yapma imkanları bulunmaktadır. Ayrıca her sabah saat 05.00-06.00 saatlerinde ihtiyaç duyulması halinde banyo yapılabilmektedir.

• gölköy e bizden önce gidenlerin yazdıklarını okumak isterseniz
    http://www.askere.com/kastamonu-b197.0/
  • quote:

Orijinalden alıntı: frtmmk

quote:

Orijinalden alıntı: vk_zworykin

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vk_zworykin

çarşamba akşamı metro ile gelen yok mu?

11,15 arabasıyla gidiyorum esenlerden

süper.. aynı otobüsteyiz..

Ben 5 numara koltuğu ayarladım yarın almaya gidecem.Görüşürüz artık.Sabah 8 de kastamonuda oluruz.ordan artık gideriz öğlenden sonra yuvaya gireriz

30 NUMARALI KOLTUKTADA BEN WARIM ARKADASLAR :)

• devreler biz şimdi meslekçi mi oluyoruz tam olarak anlayamadım ,yani meslekçi ne demek?
  • quote:

devreler biz şimdi meslekçi mi oluyoruz tam olarak anlayamadım ,yani meslekçi ne demek?

sanırım uzun dönemler için kullanılıyor,şoför sen falan...inşalllah komşu illerden daha uzak yerlere dağıtılmayız
  • yaa arkadaslar ben haremden alacam ama haremden başka kastamonuya gıden varmı.en azından hangı fırmadan alım.Beraber gıderıs.bilgi vrırsenız sevınırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: art_ist

yaa arkadaslar ben haremden alacam ama haremden başka kastamonuya gıden varmı.en azından hangı fırmadan alım.Beraber gıderıs.bilgi vrırsenız sevınırım.

Ben telefonla ancak harem ulusoy u düşürebildim. Gece 12 arabasını aldım.
  • quote:

yaa arkadaslar ben haremden alacam ama haremden başka kastamonuya gıden varmı.en azından hangı fırmadan alım.Beraber gıderıs.bilgi vrırsenız sevınırım.

Hocam biz ulusoydan aldık. Bildim kadarıyla 4 kişiyiz. 1 arkadaşta haremden binecek 17-18-21-22 bizim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katafalk101

quote:

Hocam bizde aynı araçtayız sanırım ancak bildiğim kadarıyla 12 arabası yok internetten baktım ondada 23 yazıyor. Ama haremden bahsediyorsan 12 olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrsilver

quote:

quote:

Hocam bizde aynı araçtayız sanırım ancak bildiğim kadarıyla 12 arabası yok internetten baktım ondada 23 yazıyor. Ama haremden bahsediyorsan 12 olabilir

Çağrı merkezi düşmeyince haremi aradım. İnternetten saatlere bakmıştım. Gece 23 arabası dedim, öyle bir araba yok 24 var cevabı aldım. Şaşırdım biraz olsun alıyorum dedim. Belki Harem ve Esenler arasındaki saat farkından kaynaklanıyordur.

• quote:

quote:

devreler biz şimdi meslekçi mi oluyoruz tam olarak anlayamadım ,yani meslekçi ne demek?

sanırım uzun dönemler için kullanılıyor,şoför sen falan...inşalllah komşu illerden daha uzak yerlere dağıtılmayız

fırat senın kac numara
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Çağrı merkezi düşmeyince haremi aradım. İnternetten saatlere bakmıştım. Gece 23 arabası dedim, öyle bir araba yok 24 var cevabı aldım. Şaşırdım biraz olsun alıyorum dedim. Belki Harem ve Esenler arasındaki saat farkından kaynaklanıyordur.

aynen öyledir. 23 te esenlerden kalkıp büyük ihtimalle 12 de haremde olacak. 5 kişi olduk o zaman sen kaçtasın?

• quote:

Orijinalden alıntı: trineux

Ege'den giden yok mu Kastamonu'ya?

Aydin-Izmir-Mugla-Manisa-Denizli falan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onlysamet

quote:

quote:

fırat senın kac numara

5 koltuk numarası .Bu arada msn adresim mamuk1984@hotmail.com .Bir liste yapılsa iyi olurdu sanırım link çalışmıyor.

• quote:

aynen öyledir. 23 te esenlerden kalkıp büyük ihtimalle 12 de haremde olacak. 5 kişi olduk o zaman sen kaçtasın?

No. 4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matmma -- 10 Ağustos 2010; 2:56:28 >
  • quote:

quote:

Ege'den giden yok mu Kastamonu'ya?

Aydin-Izmir-Mugla-Manisa-Denizli falan?

uşak'ı egeden sayarsan +1
  • metro 23:15

mamuk1984@hotmail.com 5 numara

yumaksamet@hotmail.com 30 numara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onlysamet -- 10 Ağustos 2010; 3:03:34 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.