DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Swatch Secret Code Yüzük
14
Cevap
0
Favori
16.630
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Swatch Secret Code Yüzük
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      135 Mesaj
      01 Haziran 2010 11:04:08
      Bana 2 adet swatch yüzük lazım sahte olması önemli degil sadece uygun fiyata ve gümüş rengi olması yeter. önerebileceginiz biri yada bir site varmı haftasonuna kadar lazım...

Punta Makinası ve Punta Kaynak Makinaları hakkında destek için benimle iletişime geçebilirsiniz.
    • Binbaşı
      1494 Mesaj
      01 Haziran 2010 11:37:36
      30 tl ye "gg" da var.

• Yarbay
      2996 Mesaj
      01 Haziran 2010 11:46:05
      Ne özelliği var.

Düş peşindeyim,Düş peşime.
    • Yarbay
      4330 Mesaj
      01 Haziran 2010 11:50:39
      her yerden alma piyasada acayip derecede çakması var

• Teğmen
      145 Mesaj
      01 Haziran 2010 12:00:33
      kardeşim elimde 2 adet var uygun bir fiyata anlaşalım %100 orjinal swatch bayisinden alınmıştır ankaradaysan elden halledebiliriz m.kivancymn@gmail.com ekle msne aradığın yüzükler elimde kendim ve sevgilim için almıştım ayrıldık ikiside elimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dialupmodem -- 1 Haziran 2010; 12:03:53 >

say hello my little friend
    • Yüzbaşı
      722 Mesaj
      01 Haziran 2010 12:04:59
      bizde kullanıyoruz 2 senedir o yüzüğüben çok seviyorum yüzüğü.biz alırken okadar çakması yoktu ama şimdi heryer kaynıyor ama çok belli 30 tl falan diyorlardı tekine ben tekini 110 liraya almıştım.çifti 220 işte sen hesap et 3 ay onu ödedim ama pişman değilim

• Teğmen
      135 Mesaj
      01 Haziran 2010 12:06:26
      40 tl ayırdım gg bakıcam 20 liraya bulmustum bir yerde sadece siyah renk vardı bana gümüş renk 7 ve 8 numara lazım

ne özelligi var dersen valla tarih degisiyormus bildigin kız zırvaları işte 1. yıl dönümü diye böyle bir sacmalıga alet oluyorum banada almak düsüyor ister istemez...

Punta Makinası ve Punta Kaynak Makinaları hakkında destek için benimle iletişime geçebilirsiniz.
    • Teğmen
      131 Mesaj
      01 Haziran 2010 12:12:02

ÖZEL KLİPSİ SAYESİNDE İSTENİLEN TARİH AYARLANIR. ALYANS OLARAK KULLANILIP EVLİLİK YIL DÖNÜMÜNÜ YAZABİLİRSİNİZ VEYA DOĞUM GÜNÜNÜZÜ VEYA İSTEDİĞİNİZ HERHANGİ BİR TARİHİ.. SECRET CODE YÜZÜK SWATCH BIJOUX` UN TÜM DÜNYADA EN İYİ SATILAN YÜZÜĞÜDÜR...

" Niçin burada olduğunu biliyorum, Ne yaptığını biliyorum... Niye uyuyamadığını biliyorum, niye yalnız yaşadığını ve niye her gece, bilgisayarının başında oturduğunu biliyorum. Onu arıyorsun. Biliyorum, çünkü geçmişte ben de onu aramıştım. Ve o beni bulduğunda, bana aslında onu aramadığımı, bir cevap aradığımı söyledi. Bizi harekete geçiren, bir soruydu. Seni buraya getiren soru. Soruyu biliyorsun, benim gibi..."
    • Çavuş
      40 Mesaj
      01 Haziran 2010 12:14:21
      sakın alma arkadaşım elinde kalıyo söliiimha bi de yazıları da siliniyo

• Yarbay
      3992 Mesaj
      01 Haziran 2010 12:15:28
      Bu mu yüzük :D Tencere kapağına benziyor be.

TRABZONSPOR
    • Teğmen
      131 Mesaj
      01 Haziran 2010 12:19:06
      Orjinalini bulabilirsem gerçekten almayı düşünürüm.

" Niçin burada olduğunu biliyorum, Ne yaptığını biliyorum... Niye uyuyamadığını biliyorum, niye yalnız yaşadığını ve niye her gece, bilgisayarının başında oturduğunu biliyorum. Onu arıyorsun. Biliyorum, çünkü geçmişte ben de onu aramıştım. Ve o beni bulduğunda, bana aslında onu aramadığımı, bir cevap aradığımı söyledi. Bizi harekete geçiren, bir soruydu. Seni buraya getiren soru. Soruyu biliyorsun, benim gibi..."
    • Teğmen
      190 Mesaj
      01 Haziran 2010 12:19:20
      mesaj bulunsun

• Yarbay
      2996 Mesaj
      01 Haziran 2010 12:26:28
      Peki tarihler kendi kendine gece 12 den sonra mı atıyor yoksa sen elle mi ayarlıyorsun.

Düş peşindeyim,Düş peşime.
    • Yarbay
      3156 Mesaj
      01 Haziran 2010 12:43:03

quote:

Orijinalden alıntı: gokmavı

Peki tarihler kendi kendine gece 12 den sonra mı atıyor yoksa sen elle mi ayarlıyorsun.

Kapıları çalan benim kapıları birer birer.
      Gözünüze görünemem göze görünmez ölüler.
      Hiroşima'da öleli oluyor bir on yıl kadar.
      Yedi yaşında bir kızım büyümez ölü çocuklar.
      Saçlarım tutuştu önce gözlerim yandı kavruldu.Bir avuç kül oluverdim külüm havaya savruldu.
      Benim sizden kendim için hiçbir şey istediğim yok.Şeker bile yiyemez ki kâat gibi yanan çocuk.
      Çalıyorum kapınızı,teyze, amca, bir imza ver.Çocuklar öldürülmesin şeker de yiyebilsinler.
    • Teğmen
      135 Mesaj
      01 Haziran 2010 12:59:13
      tarih değişmiyor ayarlıyorsun öyle kalıyor dijital değil

quote:

Orijinalden alıntı: gokmavı

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Swatch Secret Code Yüzük
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.