Şimdi Ara

||| ASUS N61JA-JX114V ve ASUS N61JA-240DV KULLANICILARI ||| 104 ÜYE (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.847
Cevap
13
Favori
290.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben ilkten n61JQ modelini düşünüyordum fakat sonradan bi arkadaşımın önerisyle kararımı değiştirdim n61jq biraz pahalı gibi ve n61ja ile aralarında çok fark yok dediler ekran kartları aynı model tek fark işlemci bu çok büyük fark yaparmı
  • İkisnide kullanan birisinin yorumlaması lazım. Ama önemli olan sizin isteklerini karşılaması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uffuk

İkisnide kullanan birisinin yorumlaması lazım. Ama önemli olan sizin isteklerini karşılaması.

sende msn son sürüm yüklü halde mi geldi..

yoksa güncelleme istedi mi..
  • Ben msn kullanmıyorum ama güncelleme istemesi normal birşey...
  • bir + da ilk inceleme sürericinde benden gelsin..

tuş takımı çok yumuşak.. çok kullanışlı..

yön tuşları acer da ki gibi ufacık değil..

ses zaten altec lansing ile mükemmel seviyede..
  • Arkadaşlar 3. sayfaya resimler ekledim. Albüm olışturmaya çalıştım ama beceremedim. SEVGİLİ VE SAYGILI ADMİNLER MESAJLARIMA CEVAP VERİRLERSE NASIL OLUŞTURULMASI GEREKTİĞİNİ DE ÖĞRENİCEM. BELKİ BURDAN BİR ADMİN GÖRÜRDE CEVAP VERİR BANA...
  • şans işte, başkennte akşam 17:30 a kadar elektrik kesikti ancak yükleyebildim fotoğrafları.

||| ASUS N61JA-JX114V ve ASUS N61JA-240DV KULLANICILARI ||| 104 ÜYE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BuRAk- -- 6 Haziran 2010; 20:11:31 >

• Arkadaşlar oyunlardn screenshot nasıl alınıyor bende GTA 4 den görüntüler göstereyim bari. ????
  • quote:

Arkadaşlar oyunlardn screenshot nasıl alınıyor bende GTA 4 den görüntüler göstereyim bari. ????

yukarda delete tuşunun yanında prt sc tuşu ile..

uffuk bende şu mesajların sağ üstünde bulunan butonlar(alıntı, değiştir v.s.)bulanık gösteriyor..

sende de öylemi..

explorer kullanıyorum bu arada..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 6 Haziran 2010; 20:50:40 >
  • quote:

Arkadaşlar oyunlardn screenshot nasıl alınıyor bende GTA 4 den görüntüler göstereyim bari. ????

bu program ile çekebilirsin, gta yı ben de çok merak ediyorum, önceki bilgisayarımda çalışmıyordu.

http://www.fraps.com/download.php
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

yukarda delete tuşunun yanında prt sc tuşu ile..

uffuk bende şu mesajların sağ üstünde bulunan butonlar(alıntı, değiştir v.s.)bulanık gösteriyor..

sende de öylemi..

explorer kullanıyorum bu arada..

O prt tuşu oyunlarda işe yaramıyor.

Hayır bulanık değil bende. Mozilla kullanıyorum ama explorer da da normal.
  • GTA 4 görüntüleri;

• arkadaşlar notebookun üstü kırmızı renkmi sitelerde hep kırmızı gözüküyor arkadaşın resminde bi değişik geldide
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert!!

arkadaşlar notebookun üstü kırmızı renkmi sitelerde hep kırmızı gözüküyor arkadaşın resminde bi değişik geldide

evet kırmızı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert!!

arkadaşlar notebookun üstü kırmızı renkmi sitelerde hep kırmızı gözüküyor arkadaşın resminde bi değişik geldide

evet üzeri görüş açına göre kırmızı yansıyor.
  • Kırmızı kırmızı çizgiler var diyelim :D
  • resimlerden gördüğüm kadarı ile yön tuşları ve üstteki tuşlardaki mavilikler led ışıklı olduğundan öyleyse gayet güzel duruyor.kasada kaba denmiş ama yine resimlerden gayet zarif duruyor en azından bir hp kadar (neden hp kadar dışı güzel içi boş bana göre ):D
  • Kasası bence gayet hoş gelmeye başladı. Ben sony i çok beğeniyordum mesela sony daha güzel keisnlikle kasa olarak. Ama bunun görüntüsü kesinlikle kötü değil. Gün geçtikçe benim hoşuma gidiyor. NBe biliim beyaz led ışık ve kasanın kırmızı çizgileri havalı bir görüntü katıyor açıkcası... bu benim düşüncem. touch pad in yanlarınd yumuşak bir tabakayla kaplı. o bölgenin verdiği his gayet güzel bence....
  • c.tesi sipariş verdim, havaleyi yaptım bildirim formu doldurum hala sitede bir gelişme yok havalem bile incelenmemiş, aradım c.tesi pazar kapalılar heralde telesekreter çıkıyor, pakalım p.tesi ürün elime gelecekmi gelince kımset olursa aşama aşama foto çekcem
  • ya ben de istiyorum çok ! xD şu finaller bi bitse de eve gidip alsam bi an önce !
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.