Şimdi Ara

Navitech, Nav-pxb 210F, Yeni Nesil Navigasyon Kullananlar ve Alıcak Olanlar Buraya.. (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
474
Cevap
1
Favori
75.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onnumara

Merhaba arkadaşlar,
    Ben de 210f kullanıcısıyım. Dün akşam 3 boyutlu yapılar için son güncellemeyi yapmak istedim. Fakat sonrasında kötü bir sürprizle karşılaştım. Şimdi navigasyon bölümüne giremiyorum. Haritayı yüklerken şöyle bir hata veriyor: "Initialization error: no language files were found" Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? Ne yaptıysam çözemedim. Her türlü tavsiyenize açığım.

sanırım navigasyonla alakalı dosyaları silmişsin. geri de yükleyemezsin. servise göndermen gerekiyor.
  • arkadaşlar bugun araba geldi ve navigasyonu deneme amaçlı kullandım ilk defa :) rotadan şaşınca çıktın yoldan diyor tekrar oluşturmuyor eski yol renkli kalıyor bir de bu fm transmitter olayını anlamadım aracın radyosunu ayarlayamadım boş frekans yok bir de yayın gücü az galiba cihazın geri kalan özellikleri çok güzel :S ama sorun fm transmitter ve telefon rehberi aktarımı rehber sorun değil de radyo yayınını yapabilirsem çok güzel olacak bu arada araç yeni kasa civic anteni nerde bilmiyorum :DD:D cihaz da hemen müzik sis. üstünde
  • aklıma bir fikir geldi arabada aux girişi var cihazın kulaklık çıkışını araca bağlasam sanırım sorun oradan kalkar ne dersiniz :D :D :D
  • Sevgili arkadaşlar,navigasyon için cihaz alacaktık..önce bir tane 210F alıp deneyelim dedik ama bu aşağıdaki sorunu çözemezsek cihaz bizim için pek de kullanışlı değil demektir;
    biz gideceğimiz yeri tek bir kelime yazarak aratabilmek ve sonra navigasyon yapmak istiyoruz. örneğin ankarada ulucanlar göz hastanesine mi gideceğiz;cihaza arama kısmına ulucanlar göz yazınca o bana adres seceneğini bulsun biz de uygunsa tıklayıp navigasyonu başlatalım...istediğimiz bu..bu başka cihazlarda yapılabiliyor kesin biliyoruz..(POİlerin arasından hastaneleri ordan da ulucanlar gözü bul falan öyle yapınca oluyor ama istediğimiz tabi ki bu değil...)
    bu cihazda bunu başaramadık acaba bu özellik yok mu biz mi hata yapıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: balkonkusu

aklıma bir fikir geldi arabada aux girişi var cihazın kulaklık çıkışını araca bağlasam sanırım sorun oradan kalkar ne dersiniz :D :D :D

arkadaşlar denedim oldu :D kablo kısa ama 1 metretlik aux kablosu alınca iş tamamen çözülecek bendeki 15 cm yetişmedi cama :) ses süper cızırtı felan yok navigasyon ve 6 hoparlör muhteşem :)

bu arada @murathoca

senin dediğini bu cihaz yapıyor şuna dayanarak söylüyorum ben ankara üniversitesi veteriner fakültesi diye yazdım araya bastım buldu ki şöyle buldu mesela liste çıktı orda patoloji anabilim dalı cerrarhi anabilim dalı olarak ek adresler de çıktı :)
  • balkonkusu tam olarak nereye yazdın ve ara'ya bastın.hangi menu?adım adım soyleyebilir misin?simdiden tesekkurler.
  • şimdi navigasyon menusune girip arama yapıyoruz ülkeyi ve ili seçiyoruz cadde veya sokak yazan yere direk ismi yazıyoruz çıkıyo bende öyle yani ama siz yine de bizzat deneyiniz :S:S:
  • merhaba arkadaşlar;

birşey sormak istiyorum.
    Ben cihazı alalı 1.5 2 ay oldu.

cihazı alırken 1 yıllık ücretsiz güncelleme hediyesi var diye aldım. ama toolbox a giriş yaptığımda yükleme için satın alınmış güncelleme bulunmamaktadır diyor.
    güncellemeyi nasıl yapabilirim.

bir de toolbox ta naviextra.com daki kullanıcı adım ve şifrem ile giriş yapamıyorum.

bu konuda yardımcı olabilecek var mı?

teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agorgulu -- 13 Ekim 2010; 13:56:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agorgulu

merhaba arkadaşlar;

birşey sormak istiyorum.

cihazı alırken 1 yıllık ücretsiz güncelleme hediyesi var diye aldım. ama toolbox a giriş yaptığımda yükleme için satın alınmış güncelleme bulunmamaktadır diyor.

bir de toolbox ta naviextra.com daki kullanıcı adım ve şifrem ile giriş yapamıyorum.

teşekkürler.

toolbox'a baglandığınızda ücretsiz güncelleme yok diyorsa tollbox'u eklentileri ile kaldırıp yeniden kur bakalım deşişiklik olacakmı
  • bende görünenler aynen bu şekilde,
    bu durumda free map update yide yükleyecekmiyim. yoksa ona gerek yok mudur.

• türkiye olanı yükle
  • arkadaşlar yaklaşık 1 haftadır forumdaki navigasyon konularını okuyorum ve bu ürünün özellikleri gayet hoşuma gitti.Kullananların yorumlarını almak istiyorum.Dokunmatik ekranı nasıl,yoldan çıktığımızda alternatif yol çizme hızı nasıl,bluetooth,fm transmitter gibi ek özellikler düzgün çalışıyor mu yoksa sıkıntılı olduğu taraflar var mı. Kısaca artıları ve eksileri nelerdir ? Ay sonu ankaraya gideceğim,o zaman almayı planlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _İMKANSIZ_

quote:

Orijinalden alıntı: agorgulu

merhaba arkadaşlar;

birşey sormak istiyorum.

teşekkürler.

toolbox'a baglandığınızda ücretsiz güncelleme yok diyorsa tollbox'u eklentileri ile kaldırıp yeniden kur bakalım deşişiklik olacakmı

teşekkürler.. bugün söylediğiniz şekilde yapıp tekrar deneyim bakalım olacak mı.

• arkadaşlar,

Navitech NAV-PXB 215F Modelini almak istiyorum ancak AV-IN(geri vites kamera bağlama yada harici dvd) özelliği varmı bu cihazda? bilen varsa ve cevap verirse çok mutlu olacağım.
  • Arkadaşlar Slmlar,Nav-pxb 210F i yaklaşık 3 ay önce, hiç bilmediğim ve yeni yerleştiğim İstanbulda kullanmaya başladım, alet çok başarılı özellikle İstanbulda çok iyi çalışıyor, aynı zamanda İzmirdede kullandım istediğim her yere sorunsuzca ulaştım tabi ilk defa bu tarz bir alet kullanacaklar için şunu belirtmek gerekirki başlarda alete alışana kadar yalnış yollara falan girmeler oluyor tabi ama olayı kavradıktan sonra 3.göz gibi birşey oluveriyor,yani artık yanımda navigatör olmayınca kendimi eksik hissediyorum ve acaip rahatsız oluyorum, hatta arife gününde aleti bir kapattım ne olduysa bir daha açılmadı acaip şekilde moralim bozuldu çünkü bütün bayram planını navigatöre güvenerek yapmıştım, arife günü olmasına rağmen hemen teknik servisi aradım, aleti resetlememi söylediler, ben o tuşu görmemişim neyseki basit bir sorunmuşta reset olayı düzeltmeye yetti böylelikle teknik yardım olayınıda bir deneme fırsatım olmuş oldu ve o hizmetten de gayet memnun kaldım, hemen yardımcı oldular, aletin benim gördğüm tek sıkıntısı navigasyondayken başka özelliklerinden yararlanılamıyor olmak onun dışında ben herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum...

• bu cihaza AV girişi yapamıyoruz demi hiç bir şansımız yok mu geri görüş kamerası için :)
  • Arkdşlr merhaba.FM Transmitter ile telefon görüşmesi nasıl yapabilirim 210F ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: esarac

Arkdşlr merhaba.FM Transmitter ile telefon görüşmesi nasıl yapabilirim 210F ile

Merhaba;

Bildiğim kadarıyla Fm transmitter navigasyon sesini araç hoparlöründen dinleme imkanı vermek için tasarlanmıştır. Telefonunuza bluetooth ile eşleştirerek telefon görüşmelerini cihaz üzerinden yapabilrsiniz.
  • Adres araması yaparken sadece sokak cadde girerek değilde yer ismi girmek mümkün değil mi? Örneğin Anıtkabir , galata kulesi gibi.... Anıtkabiri yakalamak için Fevzi Çakmak Caddesi olarak seçimden daha kolay bir yol yokmu? Benzer konu birkaç kez sorulmuş ancak cevaplayan olmamış. Bir de gene sorulan ama cevaplanmayan soru, tabela işaretlerinin görünürlüğü üst kısımda demo fotoğrafta olduğu gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hodoras

Adres araması yaparken sadece sokak cadde girerek değilde yer ismi girmek mümkün değil mi? Örneğin Anıtkabir , galata kulesi gibi.... Anıtkabiri yakalamak için Fevzi Çakmak Caddesi olarak seçimden daha kolay bir yol yokmu? Benzer konu birkaç kez sorulmuş ancak cevaplayan olmamış. Bir de gene sorulan ama cevaplanmayan soru, tabela işaretlerinin görünürlüğü üst kısımda demo fotoğrafta olduğu gibi.

Dogrudan yazin.. gelen seceneklerde yakalayabilirsiniz.. ozellikle ekiplerimizin dikkat ettigi bir sey Otobus duraklarini da girmek... mesela Sazlicesme duragi filan gibi.. yani yer adini, semt adini filan bu sekilde yakalatmaya calisiyoruz...

ayrica bildiginiz gibi son haritamizda site adlarini da yerlesim yeri adi gibi, yani koy, kent arar gibi arayabiliyorsunuz...

Tabela'lar... son haritayi yuklemeniz lazim!!!

calismazsa firmaya bir danisin...

kolay gelsin.

Alim K.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.