Şimdi Ara

TEMPRA İÇİN NİYE KÖTÜ YORUM ALIYORUM.KULLANAN VARMI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
65.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Tempraların görünüşüne adeta vurulyorum.çok ama çok havalı.95 model tempra slx 5 tl ye buldum.çok hoş görünümü var.ama sw kullanan biri uzak dur ocağına incir ağacı diker dediler sebepleri
    yedek parça yok
    bulursanda çok pahalı
    yakıtı iyidir
    alt takımı köy yoluna gelmez
    asfaltta yağ gibi akar
    elektonik çabuk bozulr bozuluncada arkası bitmez sürekli sorun çıkarır aldığına binpişman olursun
    kullanan arkdaşalrn yorumları çok önemli lütfen...

• 12 yıl boyunca toplam 193.000 km kullandım. 1994 Model SX-A.

Ben kullanırken yedek parça sorunu yoktu, şuan bilemem.

Yakıt konusunda çok cimri olduğu söylenemez

Döneminin en iyi rüzgar direnç katsayısına sahip araçalrdan biri olsa da yan rüzgarlardan fazla etkilenir.

Elektronik kaynaklı bir sorun yaşamadım. (Göstergeler sağlamdı ben satarken ama soğuk havalarda motor ısınana kadar araç kontrol gösterkesindeki her ışık yanmaya başlamıştı, ısınınca düzeliyordu)

Aracı hor kullanmamama rağmen 6 - 7 defa ön salıncaklar değişti.

EDIT: Bir de yağ eksiltme sorunu vardı. Artık yağ kontrol etmek tik olmuştu bende. 10.000 km'de bir bakıma giriyordu ama o zaman içinde duruma göre 1 - 1.5 Litre yağ ekliyordum. Şuanki aracım 30.000 km'de ve daha 1 gr yağ eklemedim. bakımdan bakıma komple değişti ve hiç eksilmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.S 43

quote:

Orijinalden alıntı: ekremdumanli

Arkdaşlar,
    Tempraların görünüşüne adeta vurulyorum.çok ama çok havalı.95 model tempra slx 5 tl ye buldum.çok hoş görünümü var.ama sw kullanan biri uzak dur ocağına incir ağacı diker dediler sebepleri
    yedek parça yok
    bulursanda çok pahalı
    yakıtı iyidir
    asfaltta yağ gibi akar
    elektonik çabuk bozulr bozuluncada arkası bitmez sürekli sorun çıkarır aldığına binpişman olursun

Tempranın slx diye bir modeli yok arkadaşım.

http://www.sahibinden.com/search.php?a=8&&b[search]=fiat&b[page]=1&b[sort_field]=date_first_activated&b[sort_order]=desc&c2=23671&c=23671&sKlasik=1&b[page]=1&c=7964&c2=7964
    var

• quote:

Orijinalden alıntı: samet

quote:

Orijinalden alıntı: E.S 43

quote:

Orijinalden alıntı: ekremdumanli

Arkdaşlar,
    yedek parça yok
    bulursanda çok pahalı
    yakıtı iyidir
    asfaltta yağ gibi akar

Tempranın slx diye bir modeli yok arkadaşım.

http://www.sahibinden.com/search.php?a=8&&b[search]=fiat&b[page]=1&b[sort_field]=date_first_activated&b[sort_order]=desc&c2=23671&c=23671&sKlasik=1&b[page]=1&c=7964&c2=7964
    var

Ben bunları sadece 1.6 i.e olrak biliyordum. Ama kapının yanındada slx yazıyor. ona hiç dikkat etmemiştim. bilgilendirme için teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.