Şimdi Ara

Cep telefonu tamir (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.196
Cevap
102
Favori
144.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bakmadan bişey demek zor hocam ama şunu söyleyebilirim pek yazılımsal olacak bir arıza değil.. Belki ufak bir arızası vardır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BesTCooL -- 2 Eylül 2011; 23:58:17 >
  • desire hd ye jtag yapıyormusunuz?
  • desire HD jtag normalde var ama bazı desire HD larda malesef JTAG koruması var bu da henüz aşılamadı cihazı bağlamadan da koruma olup olmadığı anlaşılmıyor..
  • hocam htc desire s'e custom rom yükledikten sonra açılışta htc logosunda takılı kalmaya başladı, servis yapamayız dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cornetto89 -- 8 Eylül 2011; 14:40:04 >
  • hocam adresi PM ile attım gönderin hallederiz gerekirse JTAG yaparız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BesTCooL -- 5 Eylül 2011; 16:46:45 >
  • merhabalar. hocam htc hd2 t-mobile cihaz rom yüklerken kapandı ve açılmıyor. aktif haldeyken işlem sırasında sustu. yardımcı olabilirminiz. saygılar
  • tabiki kargolayın hocam hallederiz.
  • ben de logodan ilerisini yüklemeyen htc desire s'imi gönderdim, haber bekliyorum :)
  • Usta bende de HTC HD2 T-Mobile cihaz var yanlış rom sonucu çöktü şu anda hiç açılmıyor.Sana göndereceğim ama bana adresini gönderirmisin sana zahmet.
  • Hocam benle acil iletişime geçer misin hafta sonuna kadar halledelim şunu.
  • PM attım usta adresi..
  • Yav usta herkesinkini yaptınız bi benimkini tamir edemediniz yav :D
  • Vlla kısmet be hocam elimizden geleni yaptık ama işlemci değişmesi mümkün değil.. Seninki işlemci sorunu olan cihazlardan. Tek yol bord almak, oda cihaz parası ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BesTCooL -- 21 Eylül 2011; 18:11:53 >
  • merhaba arkadaşalr benim şöyle bir sorunum var samsung f480 kullanıyorum geçenlerde bizim birader biraz telefonu karıştırmış şimdi telefon hiç açılmıyor.anlattıgına göre versiyon yüklemesi yapacakmış ses açma power ve bir tuşta daha var onları aynı anda basmış telefonda bazı yazılar çıkmış ondan sonra telefon kapanmış şimdi hiç açılmıyor sorun nerde arkadaşlar bilen varsa yardım ederse çok makbul geçer.
  • Yav usta biyerlerden board eline geçerse tak senin eline geçer, parasını anlaşırız gerçekten telefonsuz kaldım telefonuda çöpe atmak istemiyorum daha yeniydi yurtdışından yeni gelmişti. O benim cep bilgisayarımdı çok üzüldüm:(
  • tamm ustam gelirse haber vercem sana
  • ortalama kaç tl hocam jtag işlemleri.
    mesela i900 veya htc hd2 tarzı cihazların jtagı ne kadar ucret tutuyor.
  • Hocam bende yurtdışından gelme samsung i9003 var, daha önce 1-2 yere götürdüm yapamadılar i9003 e daha dünyada jtag yapan yokmus.Bende sen dünyaca ünlüsün diye bi sorıyım dedim mümkün mü tamiri?
  • s.a bestcool abi beni eklersen sevinirim admin_dj_balikesirliii@forumgokkusagi.com
  • Merhaba
    Gaaxy S I9000 telefon. Wireless açılınca devamlı kendi kendine açılıp kapanıyor. Wireless ile ilgili donanımsal bir sorun olabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.