Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.009
Cevap
62
Favori
730.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşımın kullandığı blackberry telefonunu kullanmaya başladım. Whatsapp uygulamasını actıktan sonra telefon nuamrası ıstıyor yazıp gonder dediğimde ''java.io.IOException: timed out '' hatasını veriyor ve kodu göndermiyor. Tekrar silip tekrar kurdum uygulamayı ama sorun değişmiyor. sadece normal ınternet paketim var ve hem wıreless a baglıyken hemde degılken denedım. Lütfen yardımcı olun kafayı yemek uzereyım.
  • Arkadaslar bu last seen'i kapattığımızda,biz arkadaslarımızın durumunu göremiyoruz,iste ne zaman girmiş,su an online mı diye. Peki karsı tarafta last seen kapali degil ise bizim o an online olup olmadığımızı ve en son ne zaman online oldugumuzu arkadaslarımız görebiliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Android platformundan ios'a mesaj gelmiyor. İos'tan Android'e sorunsuz şekilde geliyor. Aynı sorunu yaşayan var mı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

Arkadaşlar Android platformundan ios'a mesaj gelmiyor. İos'tan Android'e sorunsuz şekilde geliyor. Aynı sorunu yaşayan var mı acaba ?

hayır yok hatta şuan s3ü olan arkadaşımla konuşuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bestanden

quote:

Arkadaşlar Android platformundan ios'a mesaj gelmiyor. İos'tan Android'e sorunsuz şekilde geliyor. Aynı sorunu yaşayan var mı acaba ?

Yanliz durum şu:
    İphonede arka planda çalışırken zaten geliyor mesajlar ama kapalı iken Android işletim sistemli bir telefondan mesaj atildiginda ancak programi açınca mesaji görüyorum.

• merhaba arkadaşlar, whatsapp iyi hoş ama kişisel gizlilik konusunda çok duyarsız. telefon numarası değiştirtecek sonunda.

-anladığım kadarıyla bizim telefon numaramız birinin rehberinde kayıtlıysa onun listesinde görünüyoruz ve ruhumuz bile duymuyor. yok mudur kimin listesinde yer aldığımızı görmenin bir yolu.

-bloke sistemi çok saçma, karşı taraf direk anlıyor bloke edildiğini ve hala listesinde durmaya devam ediyoruz. bloke ettiğimiz kişilerin listesinden tamamen çıkmak mümkün mü?

-bloke ettiğimiz kişiler profil resmimizi görebiliyor mu? görebiliyorsa kaydedebiliyor mu?
  • quote:

quote:

quote:

Yanliz durum şu:
    İphonede arka planda çalışırken zaten geliyor mesajlar ama kapalı iken Android işletim sistemli bir telefondan mesaj atildiginda ancak programi açınca mesaji görüyorum.

hayır bende kapalıyken de atılan mesaj geliyor güncel sürüm

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yanliz durum şu:

hayır bende kapalıyken de atılan mesaj geliyor güncel sürüm

Aynen benim surum de guncel ama oyle bir sorun yasiyorum maalesef. Neyse bi silip yeniden kurmayi deneyim belki sonuc verir.

• Kart kullanmadığım için satın alamıyorum ücretsiz olur mu olursa ne zaman belli mi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih`

Kart kullanmadığım için satın alamıyorum ücretsiz olur mu olursa ne zaman belli mi acaba ?

bedava olana kadar benim apple kullanici adim ile alabilirsiniz isterseniz pm atiniz

• Arkadaşlar whatsapp'ta biri bizi engellerse engelleyen kişiye yazdıklarımız iletilir mi? Ve last seen'i gözükür mü o kişinin?
  • Blackberry kullanıyorum,WhatsApp mesaj gecmisini email olarak gonder diyorum txt dosyası olarak eki hazırlıyor fakat gelen mailde bu ek dosya gozukmuyor , sebebini bilen yada cozum onerisi olan varmı?

Konu hakkında yardım edebilecek?
  • bende nokia c3-00 cep telefonu var, daha önce whatsapp yüklemiştim sorunsuz çalışmıştı ama daha sonra silmek zorunda kalmıştım. geçen gün yine yüklediğimde telefon numaramı girerken "no internet connection error #53" gibi bi hata verdi. varmı sorunun sebebini ve çözümünü bilen birileri?
  • Whats appı ücretli olarak indirmiş arkadaşımız varsa yardımcı olabilir mi ? Kredi kartı kullanmıyorum da :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

Arkadaşlar whatsapp'ta biri bizi engellerse engelleyen kişiye yazdıklarımız iletilir mi? Ve last seen'i gözükür mü o kişinin?

Bilgisi olan yok mu?

• quote:

quote:

Arkadaşlar whatsapp'ta biri bizi engellerse engelleyen kişiye yazdıklarımız iletilir mi? Ve last seen'i gözükür mü o kişinin?

Bilgisi olan yok mu?

Denemedim hiç ama büyük ihtimal engellediği için yazdıklarımız iletilmez diye düşünüyorum... Denersem yazarım buraya
  • Arkadaşlar yeni sürümü yüklememle birlikte ortaya bildirim ve mesajların geç gelmesi sorunu ortaya çıktı. Bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir?
  • whatsapp tekrar ücretsiz oldu,,

• Yuklenin arkadaslar suan free whatsapp

• Benim bir sorum olucak,whatsapp güvenligiyle ilgili..simdi ben iphone kullaniyorum baska bir iphone kullanicisi whatsapp i yuklese sonra gelip benim numarayi yazsa nolacak benim hesabimla mi girecek veya telefona sifre felan geliyor mu ? Öyle yasak girisleri yani baskasinin girmesini engellemek icin...simdiden tesekkurler...

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.