Şimdi Ara

N78-N79...Fm Transmitter RDS Özelliği ile Şarkı İsminin Radyoda Görünmesi Mümkün Mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
10.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Nokianın birkaç modelinde fm transmitter özelliği var.(En azından Benim n79 da var birde n78 de olduğunu biliyorum başka hangi modellerde var bilen yazsın lütfen.)

Çokta başarılı, ses kalitesi........vb. piyasadaki fm transmitterlerin üstünde.Aynı zamanda transmitter rds yayınıda yapıyor.Rds li araç radyolarında NOKİA yazısı çıkıyor.İşte benim takıntımda burada başlıyor.

Nokia Yazısı yanında çalan parçanın isminide yazsa tadından yenmezdi diye düşünüyorum.
    Mesela: Nokia-Tarkan Kıl oldum abi............vb. gibi.

Nokia istese bunu çıkaracağı bi güncellemeyle halleder.yani bu işin yazılımsal olarak halledileceği kanaatindeyim.

Acaba bu işi yapan N79...vb. ye uygun bir program varmı.Yoksada yazılamaz mı.DH forumda cep telefonu programı yazan arkadaşlar var mı bilmiyorum,varsa şu işe bir el atsınlar!!!Nokianın Fm transmitterli modellerinin arasında bu işi yapabilen model var mı?Şu işe bir aydınlık getirelim....
     N78-N79...Fm Transmitter RDS Özelliği ile Şarkı İsminin Radyoda Görünmesi Mümkün Mü?

Edit:Başlık değiştirildi........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi br251 -- 31 Aralık 2009; 16:31:39 >

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.