Şimdi Ara

Trident W-T1 veya W-T2 kullananlara sorum var (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.125
Cevap
2
Favori
163.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben WT2 aldım, dokunmatigi dahil çogu özelligi gayet güzel çalışmakta. bence tek kusuru hafıza kartı hediyesi yok! 309 tl ye ereyondan almıştım. bir tane daha almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım çünkü wentto F8 diye yeni bir model çıkarmış ki bu üründe GPS özelligi var.ama fiyatı biraz pahalı gibi geldi 500 tl. biraz zaman geçsin kararımı verecegim.

quote:

Orijinalden alıntı: ysa1992

Arkadaşlar Bugün Almak İçin Elektroword e gittim wt1 satılıyo 290 ytl ye baktım orada denemek için dokumatiği çok kötü almıyor nerdeyse bastırmak gerekiyo birde 4 kişi telefonu iade etmek için getirmiş vaz geçtim almaktan zaten orada çalışan adam bile önermiyor yinede karar sizin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n72 -- 28 Aralık 2009; 12:59:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: n72

ben WT2 aldım, dokunmatigi dahil çogu özelligi gayet güzel çalışmakta. bence tek kusuru hafıza kartı hediyesi yok! 309 tl ye ereyondan almıştım. bir tane daha almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım çünkü wentto F8 diye yeni bir model çıkarmış ki bu üründe GPS özelligi var.ama fiyatı biraz pahalı gibi geldi 500 tl. biraz zaman geçsin kararımı verecegim.

quote:

Orijinalden alıntı: ysa1992

Arkadaşlar Bugün Almak İçin Elektroword e gittim wt1 satılıyo 290 ytl ye baktım orada denemek için dokumatiği çok kötü almıyor nerdeyse bastırmak gerekiyo birde 4 kişi telefonu iade etmek için getirmiş vaz geçtim almaktan zaten orada çalışan adam bile önermiyor yinede karar sizin...

Hocam Bu Telefona Başka Temalar Yükleyebiliyormuyuz? Bataryası Ne Kadar Gidiyor? Birde Televizyonda Star tv,Atv,Kanal d felan çekiyormu? Birde Konuşurken Karşıya Ses Az Gidiyo Diyorlar Doğrumu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tamam. -- 29 Aralık 2009; 13:15:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: goko123

ARKADASLAR BU TELEFONDAN ALICAGIM GORDUGUM KADARI İLE BENİM SORUMU KİMSE SORMAMIS YADA KİMSE OYUN OYNAMIYOR :D

BU TELEFON IPHONE OYUNU YADA JAR OYUN CALISTIRYORMU

DİYELİMKİ CALISTIRIYOR NASIL YUKLEME YAPILIYOR

SAMSUNG STAR GİBİ YUKLEME YAPILABİLİYORMU
    VE SENSORLUMU OYUNLAR
    YADA SENSORLER NEREDE KULLANILIYOR
    OPERA YENİ SÜRÜMÜ CIKINCA YUKLEYEBİLİCEKMİYİZ

BUNUN GİBİ SORULARIM VAR TATMİN OLDUMMU ALICAGIM KESİN BİRDE SARJ NE KADAR GİDİYOR MP3 ZİL SESİ OLUYORMU

TEK TEK CEVAPLARSANIZ MİNNETAR KALIRIM SAOLUN

forumu baştan aşağı taramadan sorular soruluyor sanırım. yine de cevaplayayım.

Telefona full dokunmatik oyunlar yüklenebiliyor. Jar. uzantılı dosyayı hafıza kartına atıyorsun. telefonun dosya yöneticisinden çalıştırıyorsun ve yükleme işlemini yapıyorsun.
    Ancak full dokunmatik oyun bulmak biraz sıkıntılı.. Samsung un bir modeli var unuttum, 3 inc ekranlı altta 3 düğme var, yes, no, bir de ortada olmak üzere. Bu telefonun oyunları bizim cihazımıza oluyor. Ancak bizim cihazda yes, no tuşu olmadığından oyun çalışsada devamını getiremiyoruz. Yani bize iphonunkiler gibi oyunlar lazım. Yok değil. Biraz araştırırsak buluruz.

opera 5 beta yüklü bende. internetten indirdim. harika çalışıyor. sensör çalışıyor telefonu yan yatır yan olsun dik çevir dik olsun.
    telefonun sesi çok iyi, kulaklık sesi yeterince iyi
    bence iade edenler iphone gibi bir telefon beklediklerinden hayal kırıklığına uğramışlardır.
    iphone 1300 lira bu 300 lira, o kadar olsun.
    dokunmatiği çok müthiş isteyen arkadaşlar varsa da, gitsinler 1300 liraya iphone alsınlar derim :)))

Tekrar belirtiyorum. Aynı symbianlı nokialar gibi jar jad uzantılı bu telefonun ekranına uygun oyunları programları telefona yükleyebilirler.

• Hocam Bu Telefona Başka Temalar Yükleyebiliyormuyuz? Bataryası Ne Kadar Gidiyor? Birde Televizyonda Star tv,Atv,Kanal d felan çekiyormu? Birde Konuşurken Karşıya Ses Az Gidiyo Diyorlar Doğrumu?

telefonun teması var mı bilmiyorum, hiç araştırmamıştım. Batarya kullanıma göre max.2 gün gider. Tv de bulunduğun şehirdeki karasal tüm yayınları izlersin. Konya da 24-25 kanal çekiyor. Vericiye yakın olmakta artı tabiki. Ama inanılmaz derecede güzel bence, çünkü normalde aldığın bir tv ye anten takıyorsun, yok yükseltici takıyorsun da görüntü ancak istediğin gibi oluyor. Bu veletin içinde nasıl bir yükseltici vardır ki bu kadar net çekiyor hayret doğrusu :)))
  • Sağol Rekli9
  • rekli9 arkadaş açıklayıcı cevaplar vermiş ve kendisine katılıyorum...

yukarıda bir önceki mesajımı editlemek zorunda kaldım. sebebini aynen hizlial.com müş.hiz. de yazdıgım gibi burada da paylaşıyorum...

"bu ürün 28.12.09 tarihi gece saat 02:00 sularında baktıgımda 280 TL ye satılıyordu
    sepetime eklemiş almayı düşünüyordum ve hatta üye oldugum forumlarda en iyi fiyatın hizlial.com da oldugunu söylüyor sitenizi övüyordum ki sabah siteye baktıgımda ne göreyim!!! ürünün fiyatı 339 TL oluvermiş!
    tam 60 TL zam gelivermiş! bu zammı kim hangi densiz neye göre yaptı belirledi bilmiyorum ama milleti keriz,enayi yerine koymayın... ben siteye hizlial.com da fiyat 280 TL diye yazıyorum,hatta garanti bonus kredi kartınız varsa 260 TL diye yazdım ama sabah bi baktım ben yalancı olmuşum!!!herkesin herşeyden haberi var ve ne yazıkki hizlial.com olarak güvenimi kaybettiniz... bu zihniyetle müşteri kaybetmeye devam edin... başarılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: n72
    "bu ürün 28.12.09 tarihi gece saat 02:00 sularında baktıgımda 280 TL ye satılıyordu
    sepetime eklemiş almayı düşünüyordum ve hatta üye oldugum forumlarda en iyi fiyatın hizlial.com da oldugunu söylüyor sitenizi övüyordum ki sabah siteye baktıgımda ne göreyim!!! ürünün fiyatı 339 TL oluvermiş!
    tam 60 TL zam gelivermiş! bu zammı kim hangi densiz neye göre yaptı belirledi bilmiyorum ama milleti keriz,enayi yerine koymayın... ben siteye hizlial.com da fiyat 280 TL diye yazıyorum,hatta garanti bonus kredi kartınız varsa 260 TL diye yazdım ama sabah bi baktım ben yalancı olmuşum!!!herkesin herşeyden haberi var ve ne yazıkki hizlial.com olarak güvenimi kaybettiniz... bu zihniyetle müşteri kaybetmeye devam edin... başarılar...

Ohaa nolmuş bu ya dün bende baktım Trident W-T2 260 tl idi Garanti bonus karta şimdi 322 TL olmuş. Acaba indirimi yanlış modele mi yaptılar ? Trident W-T1 in fiyatı 274 tl den 255 tl ye düşmüş .

• Arkadaşlar Yazık Etmeyin Paranıza Yaramaz Bu Telefon Alan Geri İade İçin Getiriyomuş Bilginize... 299 Ytl Verene Kadar 150 daha verin gidin Nokia 5800 Alın Öneririm Tüm Özellikleri War...
  • Arkadaşlar wi-fi den internete nasıl gircem lütfen yardım bunun için özel bir ayar yapılması gerikiyormu internet ağını buluyor adresi yazıyorum ekrana görüntü gelmiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: karizma2546

Arkadaşlar wi-fi den internete nasıl gircem lütfen yardım bunun için özel bir ayar yapılması gerikiyormu internet ağını buluyor adresi yazıyorum ekrana görüntü gelmiyor...

bir bilgisayara adsl modemi nasıl tanıtıyorsan, bu telefona da aynı işlemi yapıyorsun.. ip ve dns ayarları varsa onları gideceksin. yoksa adsl isimlerini listeledikten sonra, kendi modemini seçince varsa wap wep şifreleme onu giriyorsun. sonra bağlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rekli9 -- 29 Aralık 2009; 12:53:10 >
  • kafam çok bulandı biri menulerde gezerken bir VİDEO çeksin donukmatik olayı nasıl işliyor yavaş mı? opera ve msn olması fazlasıyla zaten yeterli hayvan gibi ekran var. birde DİVX izleyebiliyormuyuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yerçekimi -- 29 Aralık 2009; 19:03:07 >
  • hayvan gibi ekran :))))))))
  • arkadaşlar iki sorum var önce kamerası varmı bide flaşı varmı ???
  • Arkadaşlar zor şeyler istemeyin video falan çekmekle kim uğraşır, bulunduğunuz yerde bu telefondan satan bir telefoncuya gidin canlı canlı kullanın telefonu.

@askın50 Telefonun özelliklerine bakmadan soru sormayın lütfen.

http://www.trident.com.tr/urunler/cep_telefonu/

buraya gir ve istediğin telefonun özelliklerine bak. Trident W-T2 nin özelliklerinde açıkça yazmışlar kamera özelliklerini :

* Kamera (Ön:0,3 Mpiksel / Arka: 2 Megapiksel, 1600 * 1200 Pixel, Entegre Flaş)
    * Resim Görüntüleyici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglarus -- 30 Aralık 2009; 11:40:18 >
  • ya bişi solıcegim bu oyuna oyun yukleyen varsa resmini cekebilirmi yada dokunmatik oyun paylasabilirmi
  • Güzel makina aldım kullanıyorum fiyat performans makul.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OtoTurk -- 30 Aralık 2009; 22:46:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglarus

Arkadaşlar zor şeyler istemeyin video falan çekmekle kim uğraşır, bulunduğunuz yerde bu telefondan satan bir telefoncuya gidin canlı canlı kullanın telefonu.

@askın50 Telefonun özelliklerine bakmadan soru sormayın lütfen.

http://www.trident.com.tr/urunler/cep_telefonu/

buraya gir ve istediğin telefonun özelliklerine bak. Trident W-T2 nin özelliklerinde açıkça yazmışlar kamera özelliklerini :

* Kamera (Ön:0,3 Mpiksel / Arka: 2 Megapiksel, 1600 * 1200 Pixel, Entegre Flaş)
    * Resim Görüntüleyici

Flash ve kamera var ama megapiksel çözünürlük hikaye arkadaşlar
    640*480 gibi bişey bunun görüntüsü.

ben bu kötü kamerayı bile bile aldım. çünkü fotoğraf çekmek için güzel bir fotoğraf makinem var zaten.. telefonda ihtiyaç duymuyorum foto olayını.

Flash aynı zamanda el feneri olarakta bağımsız kullanılabiliyor.

• Arkadaşlar teknik serviste çok problem yaşadım. Gönderdiğim ürünün ellerinde olduğunun farkında bile değiller. 25 aralıkta gönderdim 26 aralıkta teslim edildiği yazıyor internette(aras kargo) ama bugüne kadar hergün aradım ve hergün aynı problemle karşılaştım. Ürün elimize ulaşmamış diyip duruyorlar kargo takip numarasını veriyorum sonra tamam yarın halledicez diyorlar. Böyle 3 gün sürdü bu olay. Bugün sonunda bilgisayara girmişler cumartesi kargoya verilecekmiş. Bunları gördükten sonra telefonun ne halde olduğunu çok merak ediyorum. Daha çok bozup mu gönderdi acaba bu şaşkın insanlar.
  • iphone'in sensorlu oyunları yuklenebiliyor mu ? :)
  • sağolun
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.