Şimdi Ara

METRO+ DA ÇALAN TÜM ŞARKILAR (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.276
Cevap
19
Favori
336.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yokmu benim parçayı bulan lütfen ya 1 yıldır arıyorum ortalama rap kısımlarını bi erkek söylüyo keçi sakallı ve şapkası arkaya dönük

ilk başı şöyle başlıyo

dıtdırınınıt dıttırnıntı
  • lütfen arkadaşlar
  • arkadaşlar önceki sayfalarda msj lar var şu bond kızları ile ilgili klip bazıları grubun isminin wild olabileceğini söylüyo bende arıyorum o klibi ve kesin bond kızları çünkü onların başka kliplerine ulaştım onayladım ama izlediğim kliplerine ulaşamadım klipte bunlar herzamanki gibi kemanlarını çalıyorlar ve hepsi tamamen siyah giyinmiş bulundukları yerde karanlık loş bi yer mağara gibi yanlış hatırlkamıyorsam bi piyano filanda vardı şarkı çok hareketli bana storm victory explosive olabilir dediler ama değil baktım hepsine kliplerinede ulaştım değil belki bunlar yardımcı olur buklalım şu klibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: fenah2007

arkadaşlar önceki sayfalarda msj lar var şu bond kızları ile ilgili klip bazıları grubun isminin wild olabileceğini söylüyo bende arıyorum o klibi ve kesin bond kızları çünkü onların başka kliplerine ulaştım onayladım ama izlediğim kliplerine ulaşamadım klipte bunlar herzamanki gibi kemanlarını çalıyorlar ve hepsi tamamen siyah giyinmiş bulundukları yerde karanlık loş bi yer mağara gibi yanlış hatırlkamıyorsam bi piyano filanda vardı şarkı çok hareketli bana storm victory explosive olabilir dediler ama değil baktım hepsine kliplerinede ulaştım değil belki bunlar yardımcı olur buklalım şu klibi

yardımcı olurmu bilemem ama tek albümleri warmış bu grubun şarkılarda şunlar:
    "Hipnotic"
    "Fiesta"
    "Time & Silence"
    "The Eve Of The War
    "Sun Forest"
    "Ave Maria"
    "Running Free"
    "No More"
    "The Thunder Anthem"
    "Princess Ashani"
    "String Fever"
    "Reload"
    "Living In The Land"
  • walla ne çok metro izleyen varmış yazık ettiler kanala
    herkes bişeyler sormuş ve onlar sayesinde biçok video yu indirdim.
    bide böyle 3 kadının left right filan diyerek steps yaptıgı bi klip vardı bana
    onların ismini şarkıyı söyleyebilecek olan varmı acaba?????
  • SLM ARKADAŞLAR BENDE METRO TV DE ÇALAN Bİ ŞARKI SORUCAM HERKESE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER KLİPDE Bİ KADIN VAR ESMER KÜT SAÇLI KLİBİN BAŞINDA DANGEROUS DİYE Bİ LEVHA FALAN GEÇİYOR ŞARKI RİTMİK KADIN PARMAKLARINI DAWN DAWN DO DO THE DOWN GİBİSİNDEN BİŞEYLER SÖLÜYOR SANKİ OLMAZ DER GİBİ SİNDEN

BAŞKA BİR ŞARKI DAHA VAR ELEMAN SARHOŞ ÖNCE TUVALETE GİRİYOR KIZ ONU BEKLİYOR FALAN KOS YOUR MY LOVE FREE LOVE SWEET WE LOVE GİBİ ŞEYLER SÖLÜYOR HAREKETLİ Bİ ŞARKI

YARDIMCI OLURSANIZ
  • SLM ARKADAŞLAR BENDE METRO TV DE ÇALAN Bİ ŞARKI SORUCAM HERKESE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER KLİPDE Bİ KADIN VAR ESMER KÜT SAÇLI KLİBİN BAŞINDA DANGEROUS DİYE Bİ LEVHA FALAN GEÇİYOR ŞARKI RİTMİK KADIN PARMAKLARINI DAWN DAWN DO DO THE DOWN GİBİSİNDEN BİŞEYLER SÖLÜYOR SANKİ OLMAZ DER GİBİ SİNDEN

ARKADAŞLAR KADINLARIN ELLERİNDE YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM BASTON VAR KAFALARINDA ŞAPKA DONE DONE DO THE DO THE DONE GİBİSİNDE N ŞEYLER SÖLÜYORLAR ACİLL CEVAP BEKLİYORUM
  • metro+ kanalında bi şarkı çıkıyordu , hepiniz hatırlıyorsunuzdur , böyle çok slow ama kadının sesi biraz jazz gibi...

ilk önce bir adam kadını arıyor , kadın telefon kulübesine gizleniyor daha sonra kadın araba sürüyor , birilerinden kaçıyor gibi , araba sürerken bi adam yoluna çıkıyor , kadın geri geri geliyor , sonra araba merdivenlerden kayıyor , kadın arabadan iniyor , sonra birisiyle çarpışıyor istasyonda , anahatarı filan düşüyor , üstünü filan değiştiriyor , en sonunda sürekli telefon çalıyo ama kadın açmıyor , şarkıda "cos I , she" gibi birşey söylüyor ama anlayamadım onu tam...Ondan sonra çıkan klip te çok harikaydı ama onun da ismini bilmiyorum..

yardımcı olabilir misiniz?
  • ya yardımcı olsanız bi yukarıdada yazmıştım bi kadın var yanında bir kaçtane daha kadın var onlar eşlik ediyorlar şarkıya metro klipleri değiştirmeden önce çalıyordu yani 2005 yazında falan şarkı sözleri türkçesini yazıyorum done done do the do the down gibi you rust me rust me rust me sözleri klibin başında dangerous diye bi levha var klibin girişi martin solveigin jealousy klibinin girişine benziyor kadınlar şarkıyı sölüyorlar şapkaları var bastonları var ellerinde şarkıyı söyleyen kadın da esmer güzel bi kadın uzun boylu manken gibi hadi evo ve diğer arkadaşlar bi yardımcı olabilirmisiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: onur2200

metro+ kanalında bi şarkı çıkıyordu , hepiniz hatırlıyorsunuzdur , böyle çok slow ama kadının sesi biraz jazz gibi...

ilk önce bir adam kadını arıyor , kadın telefon kulübesine gizleniyor daha sonra kadın araba sürüyor , birilerinden kaçıyor gibi , araba sürerken bi adam yoluna çıkıyor , kadın geri geri geliyor , sonra araba merdivenlerden kayıyor , kadın arabadan iniyor , sonra birisiyle çarpışıyor istasyonda , anahatarı filan düşüyor , üstünü filan değiştiriyor , en sonunda sürekli telefon çalıyo ama kadın açmıyor , şarkıda "cos I , she" gibi birşey söylüyor ama anlayamadım onu tam...Ondan sonra çıkan klip te çok harikaydı ama onun da ismini bilmiyorum..

Natalie Imbruglia - Shiver
  • quote:

Orjinalden alıntı: nsfavc

quote:

metro+ kanalında bi şarkı çıkıyordu , hepiniz hatırlıyorsunuzdur , böyle çok slow ama kadının sesi biraz jazz gibi...

Natalie Imbruglia - Shiver

çok teşekkürler , harikasınız...
  • quote:

Orjinalden alıntı: isik.ozer

walla ne çok metro izleyen varmış yazık ettiler kanala
    herkes bişeyler sormuş ve onlar sayesinde biçok video yu indirdim.
    bide böyle 3 kadının left right filan diyerek steps yaptıgı bi klip vardı bana
    onların ismini şarkıyı söyleyebilecek olan varmı acaba?????

Socca girls - Cha Cha Slide

videosu :http://www.youtube.com/watch?v=fKNlcwBFfTA

kolay gelsin...
  • quote:

ya yardımcı olsanız bi yukarıdada yazmıştım bi kadın var yanında bir kaçtane daha kadın var onlar eşlik ediyorlar şarkıya metro klipleri değiştirmeden önce çalıyordu yani 2005 yazında falan şarkı sözleri türkçesini yazıyorum done done do the do the down gibi you rust me rust me rust me sözleri klibin başında dangerous diye bi levha var klibin girişi martin solveigin jealousy klibinin girişine benziyor kadınlar şarkıyı sölüyorlar şapkaları var bastonları var ellerinde şarkıyı söyleyen kadın da esmer güzel bi kadın uzun boylu manken gibi hadi evo ve diğer arkadaşlar bi yardımcı olabilirmisiniz.

arkadaşlar bu şarkıyı bilen yokmu ya
  • quote:

quote:

ya yardımcı olsanız bi yukarıdada yazmıştım bi kadın var yanında bir kaçtane daha kadın var onlar eşlik ediyorlar şarkıya metro klipleri değiştirmeden önce çalıyordu yani 2005 yazında falan şarkı sözleri türkçesini yazıyorum done done do the do the down gibi you rust me rust me rust me sözleri klibin başında dangerous diye bi levha var klibin girişi martin solveigin jealousy klibinin girişine benziyor kadınlar şarkıyı sölüyorlar şapkaları var bastonları var ellerinde şarkıyı söyleyen kadın da esmer güzel bi kadın uzun boylu manken gibi hadi evo ve diğer arkadaşlar bi yardımcı olabilirmisiniz.

kardeş biraz daha bilgi versen , mesela şarkı hakkında , slow , pop? , ya da klipte geçen olaylar hakkında daha iyi bir detay? kadınların sesi hakkında? hangi klipten önce ve ya sonra , mekânlar...vs , hiç olmadı şarkıda geçen ensturmanlardan bahset biraz :)
  • arkadaşlar lütfen bana yardım edin

aradığım cok eski bir parca tahminimce 90'lı yıllara ait, bir kadın vokal söylüyor parçayı sarkıda su sözler geciyor; all bottom money un the dım dım dırırımrım, i dont thing opf money fln sozleri sallıyorum cunku bilmiyorum gecen cuma gecesi metro fmde caldı hatta, vokalin sesi gwen a benzio ama o diil, i dont think a bally, under the moony fln dio bole hızlı pop sarkısı lütfen yardım edn bna yıllardır arıyorum hep dilimde ama bulamıyorum, gecen gece kalbim durcaktı metrı flm de dinledğmde aradım ama cvp vermediler bana yrdm ednnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

but all the money dım dım dırı dım dım dırırım rım, nanananana you can only seee
    under the moony, i cant it sell bla.. bla... bla... sozler bole ama sallıourm yrdm please
  • quote:

Orjinalden alıntı: abbreviation

arkadaşlar lütfen bana yardım edin

aradığım cok eski bir parca tahminimce 90'lı yıllara ait, bir kadın vokal söylüyor parçayı sarkıda su sözler geciyor; all bottom money un the dım dım dırırımrım, i dont thing opf money fln sozleri sallıyorum cunku bilmiyorum gecen cuma gecesi metro fmde caldı hatta, vokalin sesi gwen a benzio ama o diil, i dont think a bally, under the moony fln dio bole hızlı pop sarkısı lütfen yardım edn bna yıllardır arıyorum hep dilimde ama bulamıyorum, gecen gece kalbim durcaktı metrı flm de dinledğmde aradım ama cvp vermediler bana yrdm ednnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

but all the money dım dım dırı dım dım dırırım rım, nanananana you can only seee
    under the moony, i cant it sell bla.. bla... bla... sozler bole ama sallıourm yrdm please

arkdşlar bulduk bu sarkıyı az önce diğer konuda bir arkadş saoulsn =) suan ck mutlu oldm yha anlattmm =)

sizde istrseniz bi dinleyn tavsiye edrm

maje- its all about the money

=) =) =) =) = ) =)
  • quote:

quote:

quote:

kardeş biraz daha bilgi versen , mesela şarkı hakkında , slow , pop? , ya da klipte geçen olaylar hakkında daha iyi bir detay? kadınların sesi hakkında? hangi klipten önce ve ya sonra , mekânlar...vs , hiç olmadı şarkıda geçen ensturmanlardan bahset biraz :)

done done done yada dawn dawn dawn yada down down yada no no no diyorlardı kadınlar parmaklarını uzatıp olmaz işareti yapıyorlardı tiyatro sahnesi gibi bi yerde geçiyor klip kadınların ellerinde bastonlar var ritmikbi şarkı ama öyle abartı değil klibin girişinde danger ous diye bi levha var şarkıyı kadınlar sölüyor sanırım grup metroda klipler değişmeden önce çalıyordu 2005 yazında şarkıyı söyleyen kadın esmer uzun boylu kafasında fötr şapka var kadınların valla bildiğim herşeyi yazdım :DD
  • quote:

quote:

quote:

quote:

done done done yada dawn dawn dawn yada down down yada no no no diyorlardı kadınlar parmaklarını uzatıp olmaz işareti yapıyorlardı tiyatro sahnesi gibi bi yerde geçiyor klip kadınların ellerinde bastonlar var ritmikbi şarkı ama öyle abartı değil klibin girişinde danger ous diye bi levha var şarkıyı kadınlar sölüyor sanırım grup metroda klipler değişmeden önce çalıyordu 2005 yazında şarkıyı söyleyen kadın esmer uzun boylu kafasında fötr şapka var kadınların valla bildiğim herşeyi yazdım :DD

Elinde baston olan tek uzun boylu esmer kadın , Jennifer Lopez - Get right , ki onda senin dediğin gibi , no , no deyip olmaz jest leri yok...Öte yandan metro+ da tiyatro sahnesinde geçen tek şarkı da , Jamelia - Superstar diye hatılıyorum...Ama senin tarif ettiğin şarkıyı mutlaka biliyorumdur , en azından sözlerini biliyorumdur, aklıma gelmiyor, çok aradım bulamadım :{
  • ya ben bir şarkı arıyorum , ama şarkı böyle sevilmicek gibi değil , ilginç olan da bu ya ,o kadar harika bir şarkı ve ben metro+ dan başka biyerde duymadım :)

ŞARKI YER YARILDI , YERİN DİBİNE GİRDİ :(
    bu şarkı , metro+ nun son dönemlerinde , hatta "kelly clarson - since you've been gone" şarkısından sonra çıkıyordu heralde...

mavi kot , elbiseler giymiş , 3-4 kişi , beyaz bir stüdyo , gitarları var ve en öndekinde mikrofon

şarkı slow ve böyle çok tatlı , gerçekten böyle insanı başka bir havaya sokuyor...

telafuz olarak şöyle birşey diyolardı galiba (saan lantı taaaaaaan , evribodi cast ken faa) , bi de my name love , gibi birşey söylüyorlar ama tam olarak bu olduğunu sanmıyorum...

didik didik aradım , inanamıyorum , kim bilir kaç kişi arıyordur, lütfen en azından bir tahminnnnnnnnnnnnnnnnnn plssssssssssssssssssssssssssssss , lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

inanın hayyatımda hiç bir şarkıyı bu kadar aramamıştım...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

evet arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum şöyle liste varmı bütün şarkıların olduğu yada bulabileceğim bi yer şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.