Şimdi Ara

League of Legends Ana Konu (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.618
Cevap
12
Favori
285.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: huso_2002

quote:

Orijinalden alıntı: Tormintor

League of Legends Ana Konu

Ashe'yi sevdim

ashe yi sevdin de ilk defa alıosun galpa,
    ne biçim itemlar onlar

oynadıkça öörenceksiniz tabi :D

İtem alma ekranının sağındaki tavsiye edilen itemleri alıyorum.
  • quote:

quote:

quote:

League of Legends Ana Konu

Ashe'yi sevdim

ashe yi sevdin de ilk defa alıosun galpa,
    ne biçim itemlar onlar

oynadıkça öörenceksiniz tabi :D

İtem alma ekranının sağındaki tavsiye edilen itemleri alıyorum.

o itemları alma, çok gereksiz ve saçma item lar tavsiye ediolar
  • bugün tüm herolar açık herkez girip denesin server war yok zannedenle için bir uyarı!!!!!!!!!!!!
  • evet arkadaşlar hepsi açık,girin denemediklerinizi,denemek istediklerinizi deneyin, bnm oynamadıım bi akali kalmıstı, şimdioynuyorum onunla,
    ama dikkat kazandığınız ip ve xp ler jaydedilmiyor, unutmayın, lvl atliim die kasmayın boşuna :D
  • quote:

evet arkadaşlar hepsi açık,girin denemediklerinizi,denemek istediklerinizi deneyin, bnm oynamadıım bi akali kalmıstı, şimdioynuyorum onunla,
    ama dikkat kazandığınız ip ve xp ler jaydedilmiyor, unutmayın, lvl atliim die kasmayın boşuna :D

Akşama Gelince Denemelerini Yaparım Artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: ClammY

quote:

evet arkadaşlar hepsi açık,girin denemediklerinizi,denemek istediklerinizi deneyin, bnm oynamadıım bi akali kalmıstı, şimdioynuyorum onunla,

Grup'a ve Vente gelsene Clammy
  • Msn Gruptan beni kim attı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proud2BeTurk

quote:

Orijinalden alıntı: ClammY

quote:

Grup'a ve Vente gelsene Clammy

Akşama Ordayım
  • Oyun Offline Oldu Ne Güzel Champions Deniyorum
  • oyun online oldu yine, ama championlar yine gitmiş :D
    deneyen denedi :D bakınız Beetleguese :D
    2 kere karthus la oynadım 3 kere akali ile, 1 kere twitch ile,sadece1 oyun kaybettim, gerçi ben alkali dışında hepsiyle oynamıştm daha önce, akali de iimiş ama :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeyth

Msn Gruptan beni kim attı ?

Ben çıkardım kaç kere mesaj attım zeyth kim nerde diye sürekli online sın bi selam bile vermiyorsun hadi onuda geçtik maç yapıcaz maçlarada gelmiyorsun vente de girmiyorsun, başka bi arkadaşınla sürekli aynı modda takılıyorsun. Grup'a girme amacın neydi bilmiyorum ama istersen misafirimiz olabilirsin aktif olucaksan. Grup demek sohbet muhabbet + paylaşım demek ama sende ne selam ne cevap hiç bi şey yok arkadaşım kusura bakma

@Clammy

Akşama gel hacım bekliyoruz
  • USA da twitch kullanıyorum oyunun başında birkaç kill alırsanız oyun sonunda kimse karşınızda duramıyo . Ultisi sayesinde geçen penta kill aldım 5 full hp li hero açtım ultiyi allah ne verdiyse daldım sonuç penta ve birkaç kez de quadra aldım .
    Benim bir sorum var . Önümüzdeki iki gün aktarım falan varmış galiba ama ne olduğunu anlayamaıdm birisi açıklayabilirmi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogii

USA da twitch kullanıyorum oyunun başında birkaç kill alırsanız oyun sonunda kimse karşınızda duramıyo . Ultisi sayesinde geçen penta kill aldım 5 full hp li hero açtım ultiyi allah ne verdiyse daldım sonuç penta ve birkaç kez de quadra aldım .
    Benim bir sorum var . Önümüzdeki iki gün aktarım falan varmış galiba ama ne olduğunu anlayamaıdm birisi açıklayabilirmi acaba ?

Grupta anlatıyorlar ordan bilgi alabilirsin
  • quote:

USA da twitch kullanıyorum oyunun başında birkaç kill alırsanız oyun sonunda kimse karşınızda duramıyo . Ultisi sayesinde geçen penta kill aldım 5 full hp li hero açtım ultiyi allah ne verdiyse daldım sonuç penta ve birkaç kez de quadra aldım .

aktarım, aslında büyük değişim diye geçiyo forumlarda, pek çok değişiklik yapılcakmış, hatta şimdi oyuna girseniz bile değişiklik olacağını anlarsınız,
    usa ve eu serverları birleştrilicek ve pek çok sorun ortadan kaldırılcak,

ayrıca evet msn grubu iyi bişeye benziyor ancak, bana çok gereksiz ve kullanışsız geldi zira msn deyken zart zurt birilerinin ordan konuşması ve sürekli ışığımın yanması sinir etti, ayrıca oyun dışında pek çok şey konuşuluyo, daha çok samimi arkadaşların kendileri için açtığı bi grup olduğu kanısındayım, bu nedenle engelledim grubu,

bnden yardım isteyenlere burdan yada oyundan yardım etmeye devam edicem...

Beetleguese
  • Ya şaka gibi şansa bak,sabahleyin tüm herolar açıkdı ve zamanım dar olduğu için birkaç tanesini denemiş vede akşama çoğunu denerim diye sallamıştım.Şimdi ise tekrar eski halini almış durumda olduğunu söylüyorsunuz,yok böyle birşey ya Şu anda oyun offline En çokda Kennen,Gragas vede Nidalee yi merak ediyordum,artık işimiz perşembe günlerine kaldı,hayırlısı...Bu arada arkadaşlar bir önceki sayfada yeni hero gelecek diye bilgiler paylaşılmıştı,o hero geldimi?Bende şuan şans eseri o hero hakkında detaylı bilgiler buldum,paylaşıyorum;

Malzahar;http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Malzahar_The_Prophet_of_the_Void
  • quote:

quote:

aktarım, aslında büyük değişim diye geçiyo forumlarda, pek çok değişiklik yapılcakmış, hatta şimdi oyuna girseniz bile değişiklik olacağını anlarsınız,

ayrıca evet msn grubu iyi bişeye benziyor ancak, bana çok gereksiz ve kullanışsız geldi zira msn deyken zart zurt birilerinin ordan konuşması ve sürekli ışığımın yanması sinir etti, ayrıca oyun dışında pek çok şey konuşuluyo, daha çok samimi arkadaşların kendileri için açtığı bi grup olduğu kanısındayım, bu nedenle engelledim grubu,

Beetleguese

Yani şimdi ben usa karakterimle eu da oynayabilecekmiyim ? forumda tam tersi cevaplar gördüm sanki her kafadan ayrı bir ses. Tam anlayan biri varsa biraz detaylı bir anlatım fena olmaz hani
  • quote:

quote:

quote:

Beetleguese

Yani şimdi ben usa karakterimle eu da oynayabilecekmiyim ? forumda tam tersi cevaplar gördüm sanki her kafadan ayrı bir ses. Tam anlayan biri varsa biraz detaylı bir anlatım fena olmaz hani

Hayır oynayamazsın, Serverların birleşmesinden kasıt europe sunucusu artık global serverı yöneten ekibin eline geçiyor ayrıca sunucu almanya ya taşınıyor buda bizim için daha az lag demek. Önceden global server eu dan daha öndeydi şimdi bu problem olmayacak ikiside eşit gidicek yani tek elden yönetilecek oyun fakat yine eu - usa ayrı ayrı sunucular olucak
  • quote:

Arkadaşım msn grubuna ben yeni katıldım ve oyuna yeni başladım gruptaki arkadaşlar bana her konuda yardımcı oldular.. ayrıca neden farklı şeyler konuşulmasın ki ? arkadaş ortamı oluşması için başka şeylerdende muhabbet olmalı başta yabancı kalıyorsun fakat yavaş yavaş kaynaşıyorsun..

Herkese grubu tavsiye ederim özelliklede yeni başlayacak arkadaşlara

ayrıca grup olarak oynuyoruz herkes Türk olduğundanda oyun daha zevkli oluyor
  • Selamlar,
    Dun itibariyle bende oyuna baslamis bulunuyorum. Tahmin ettigimden iyi cikti. Ozellikle DOTA yapimcilarinin konuya el atmis olmasi oyunu guzel bir hale getirmis. Cakma DOTA lardan cok cok iyi. Dun 4 yenilgi 1 zafer almama ragmen lvl 2 olmayi basardim. Mastery Pointler ve daha fazlasi icin sizlerden yardim bekliyorum. Sanirim bir MSN gurbunuz var. Konuyu henuz bastan sonada inceleme firsatim olmadi. Takildigim konularda buradan yada MSN gurbuna katilirsam oradan sizlere sormayi dusunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GurcellOnline -- 26 Mayıs 2010; 11:41:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: huso_2002

Görüşüne saygılıyım, fakat gruptaki herkes yeni tanışıyor birbiriyle kimsenin önceden arkadaşlığı yoktu gruptan önce. Oyun içi oyun dışı olsun vent te muhabbetler süper oluyor bazen gülmekten oyun oynayamıyoruz. Yani sürekli lol hakkında kim konuşabilir ki zaten lol'un kapasitesi belli bi yere kadar taktik rune masteries vs konuşabilirsin. Ben şahsen çok güzel dostluklar edindim burdan oyun olmasa bile gruba yada vente girdiğimde can sıkıntımı gideriyorum arkadaşlarla ^^ Yeni gelen arkadaşların soruları geri çevrilmeden sürekli aynı sorular olsa bile cevaplanıyor oyuncular tarafından benim içinde en önemli unsur budur. Akşamları ve özellikle hafta sonları 10-15 kişi online playerımız var.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.