Şimdi Ara

League of Legends Ana Konu (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.618
Cevap
12
Favori
285.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mert1905x

BENDE 15DK FLN Surdude sildm hmen oyunu hoslanmadım

Hocam halbuki o kadar battleforge oynamıştın seninle.
  • Arkadaşlar 1350 puanlık herolardan hangisini önerirsiniz? Annie düşünüyorum ama
    Master Yi ve Kayle var. Kayle ile ilk aldığım zamanlarda terör estiriyordum fakat ara verince oynamayı unutmuşum sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timecatz

O bahsettiğiniz patch gerçekten çok can sıkıcı gerçekten,ama sabredin.15 dk oynayıpda silen arkadaşıda garipsedim doğrusu,15dk oynama ile nasıl bir yargıya varmış anlamış değilim.Ben oyunu 2-3 haftadır oynuyorum,inanılmaz iyi işlenmiş bir alt yapısı var,daha öncede bahsettiğim gibi tek kusuru varsa;oda haritalarıdır,biraz daha geliştirilmesi gerekiyor..Neyse ben ip puanı biriktiriyorumda ,sizlerden Kennen vede Malphite konusunda bilgi edinecekdim.Bu 2 heronun skilleri ne işe yarar vede combatlardaki vazifeleri nelerdir,bilgilendirirseniz memnun olurum.Bu hafta gece-gündüz oynamayı planlıyorum,S.Name:Timecatz ekleyin,hiç olmazsa anlaşabileceğim vede keyif alabileceğim insanlarla oyun atarım.

Patch can sıkıcı mı? Patchı 5 saattir indiriyorum ( dün 2 saat indirmiştim onuda sayın) ve şuanda kalan süre 12 saat diyor İndirme hızı launcher ilk açıldığında 50den 100lere çıkıyor 5dk sonra gelip bakıyorum 9 ile 12kb arasında gidip geliyor...

Altı üstü 400mblik bi patch için 7 saat bekledim üstüne 12 saat daha var diyor bu sürede kimbilir kaç GB oyun indirirdim Sanırım bu oyunu denemek kısmet değilmiş....
  • quote:

O bahsettiğiniz patch gerçekten çok can sıkıcı gerçekten,ama sabredin.15 dk oynayıpda silen arkadaşıda garipsedim doğrusu,15dk oynama ile nasıl bir yargıya varmış anlamış değilim.Ben oyunu 2-3 haftadır oynuyorum,inanılmaz iyi işlenmiş bir alt yapısı var,daha öncede bahsettiğim gibi tek kusuru varsa;oda haritalarıdır,biraz daha geliştirilmesi gerekiyor..Neyse ben ip puanı biriktiriyorumda ,sizlerden Kennen vede Malphite konusunda bilgi edinecekdim.Bu 2 heronun skilleri ne işe yarar vede combatlardaki vazifeleri nelerdir,bilgilendirirseniz memnun olurum.Bu hafta gece-gündüz oynamayı planlıyorum,S.Name:Timecatz ekleyin,hiç olmazsa anlaşabileceğim vede keyif alabileceğim insanlarla oyun atarım.

oyunu anlamayla bi alakası yok benim oynadgım kadar online oyun oynasaydın anlardın beni :) hoşlanmadım dedim sadece oyunu kotulemedim panik yapmaya gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azure Wrath

Arkadaşlar 1350 puanlık herolardan hangisini önerirsiniz? Annie düşünüyorum ama
    Master Yi ve Kayle var. Kayle ile ilk aldığım zamanlarda terör estiriyordum fakat ara verince oynamayı unutmuşum sanırım.

valla senin oynayışına göre değişir sonuçta herhangi bi champion dierinden daha iyi diyemem ama ability power oynarım diyosan evelynn ve ryze' ı öneririm, aynı zamanda zilean'la da karsindakileri aglatabilirsin iyice alisirsan

yok ben kayle gibi tank oynamayı seviyorum dersen o zamanda Nasus yada Amumu derim

Not : Bunlar diğerlerinden iyi demiyorum, yanlış anlama. Sadece benim oynamayı sevdiğim champ'ler

Edit : sabrederim diyosan her hafta gelen bedava champ'lerle oynayıp onlardan beğendiğiklerini satın al . Bilmediğin bi champ satın alıp 2-3 oyun kaybedince insanın oynayası kalmıo... Ben sabredemediğim için para geldikçe alıp alıp bir iki oyundan sonra bıraktım hep..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FenrirG -- 30 Mayıs 2010; 16:11:24 >
  • quote:

Annie alıcaksan al derim ama oynamaya alışması uzun sürer biraz.
    ayrıca 5 v 1 gibi durumlarda pentayla çıkabilirsin annie ile
  • son 3 haftadır jaxla terrör estiriyorum 2v1 lerde hatta 3 v 1 lerde bile karşıdakileri deviriyorum ss son oyundan
     League of Legends Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __BadblooD__ -- 31 Mayıs 2010; 20:32:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katıksız Manyak!

quote:

FenrirG'in önerdiği Ryze güzel geldi. Arada kaldım ya.
  • quote:

quote:

oyunu anlamayla bi alakası yok benim oynadgım kadar online oyun oynasaydın anlardın beni :) hoşlanmadım dedim sadece oyunu kotulemedim panik yapmaya gerek yok

İnsan ego'sunu tatmin etmenin bir başka yolu ,vede tüm mmo ların kralıyım diyorsun yani,ne kadar oyun dünyasının içinde olduğun beni pek ilgilendirmiyor açıkcası,benim bu dünyanın içinde ne kadar olduğumuda bilemezsin hiç bir zaman.Benim zaten panik yapar gibi bir halim yok,sadece 15 dk da bir yargıya varıp silmiş olman hoşuma gitmedi,hani deneyimlisin ya,belki biraz daha kurcalar denerdin.15 dk da ancak grafiklere bakarak,bu benim tarzım değil diyebilirsin,yoksa 2-3 skill sallamayla ,bir iki item kasmakla ,''adam ölmüyor arkadaş'' der gibide oyunu hiçbir şekilde bilemezsin.

Ayrıca party time ,patch bekleme konusu can sıkmakdan öteye gitmiyor bana göre,birkaç kez kapatıp açmayı deneseydin;indirme değerlerinde değişim görebilirdin diye düşünüyorum ben.Neyse artık olan olmuş.
    Konu hakkında tatsızlıkda çıkarmak istemiyorum,lakin ;oyun dünyasının kralıyım edaları estiren insanlarıda haz edemiyorum.Son olarakda,sizden Kennen hakkında bilgi istiyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Ryze biraz daha zor vede sorumluluk isteyen bir champ. bana göre.Buna nazaran Annie daha keyifli vede eğlenceli görünüyor bence.
  • quote:

quote:

quote:

İnsan ego'sunu tatmin etmenin bir başka yolu ,vede tüm mmo ların kralıyım diyorsun yani,ne kadar oyun dünyasının içinde olduğun beni pek ilgilendirmiyor açıkcası,benim bu dünyanın içinde ne kadar olduğumuda bilemezsin hiç bir zaman.Benim zaten panik yapar gibi bir halim yok,sadece 15 dk da bir yargıya varıp silmiş olman hoşuma gitmedi,hani deneyimlisin ya,belki biraz daha kurcalar denerdin.15 dk da ancak grafiklere bakarak,bu benim tarzım değil diyebilirsin,yoksa 2-3 skill sallamayla ,bir iki item kasmakla ,''adam ölmüyor arkadaş'' der gibide oyunu hiçbir şekilde bilemezsin.

Ayrıca party time ,patch bekleme konusu can sıkmakdan öteye gitmiyor bana göre,birkaç kez kapatıp açmayı deneseydin;indirme değerlerinde değişim görebilirdin diye düşünüyorum ben.Neyse artık olan olmuş.
    Konu hakkında tatsızlıkda çıkarmak istemiyorum,lakin ;oyun dünyasının kralıyım edaları estiren insanlarıda haz edemiyorum.Son olarakda,sizden Kennen hakkında bilgi istiyorum.

Sorma en az 10 kere launcher baştan başlattım en başta 100le indiriyor 5dk sonra bakıyorum 10kb ya düşmüş artık belki sınavlar bitince bi gece pcyi açık tutar kalan patchı indirip denerim
  • Bu Warwick'e çok gıcık oldum. Adama 100 vuruyorum 200 dolduruyor canını.
  • quote:

quote:

quote:

Annie daha kolay kullanılıyor, misal Ryze ile oyunun başında annie ile alacağın killi zor alırsın.(ryze kullanmayı öğrenmişsen ryze başdada sondada öttürür)

Annie ile oyunun başında kill almak ve farm yapmak daha kolay. Oyunu uzun süre oynayacaksan ve ilk başta yenilmeye dayanırsan(hevesini kaçırmazsa kaybetmek) Ryze al derim.

Bu arada master yi müthiş 4 v 1 giriyor adamlar hız+lifesteal olunca hepsini alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Party_time

Sorma en az 10 kere launcher baştan başlattım en başta 100le indiriyor 5dk sonra bakıyorum 10kb ya düşmüş artık belki sınavlar bitince bi gece pcyi açık tutar kalan patchı indirip denerim

Aslında dediğin gibi manual patch olayını yapmaları lazım,çünkü oyuna başlama hevesiyle yanıp tutuşanlar bu patch konusunda oyundan soğuyor gibi görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timecatz -- 30 Mayıs 2010; 22:10:57 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Annie daha kolay kullanılıyor, misal Ryze ile oyunun başında annie ile alacağın killi zor alırsın.(ryze kullanmayı öğrenmişsen ryze başdada sondada öttürür)

Annie ile oyunun başında kill almak ve farm yapmak daha kolay. Oyunu uzun süre oynayacaksan ve ilk başta yenilmeye dayanırsan(hevesini kaçırmazsa kaybetmek) Ryze al derim.

Bu arada master yi müthiş 4 v 1 giriyor adamlar hız+lifesteal olunca hepsini alıyorum.

Annie aldım gitti.
  • quote:

Annie aldım gitti.

iyi şanslar
  • @dahi anlamındaki de
    Tavsiyeni okumak simdiye nasip oldu. Haftasonu kendimi kaptirmisim lvl 10 oldum :D Akali yi oldukca ve dedigin gibi genelde oyuna baslarken boots of speed le basliyorum. Malum minion lar cikmadan 1 adam alsam kaptirip gidiyorum :D Item larin adlarini pek bilmiyorum ama onerilenlerdeki unique botu tamamliyorum daha sonra 4000 golda mal olan onerilen listesindeki son itemi yapiyorum. Onun haricinde %40 attack speed ve critik veren kirmizi kilic simgesi artik her neyse adi onu yapmaya calisiyorum.
    Oyunda yeniyim surada en fazla 1 haftalik bir gecmisim var. O yuzden item ve hero lar olarak fazla bilgim yok. Kafanizi bu konuda agritabilirim. MSN gurubuda loco da oldugu icin orada 1-2 kisiden fazla kimseyi bulamiyorum. Onlarda surekli oyunda olduklarindan fazla cevap veren olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: __BadblooD__

son 3 haftadır jaxla terrör estiriyorum 2v1 lerde hatta 3 v 1 lerde bile karşıdakileri deviriyorum ss son oyundan

eziklere denk gelmişsindir inşaatçı nasıl becermiş 12 kere yatmayı inşaatçı iyi oynarsa yatmaz hatta mid de hayvan gibi kasar 2 kişi zor dayanırsınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Es_eS_26

quote:

Orijinalden alıntı: __BadblooD__

son 3 haftadır jaxla terrör estiriyorum 2v1 lerde hatta 3 v 1 lerde bile karşıdakileri deviriyorum ss son oyundan

eziklere denk gelmişsindir inşaatçı nasıl becermiş 12 kere yatmayı inşaatçı iyi oynarsa yatmaz hatta mid de hayvan gibi kasar 2 kişi zor dayanırsınız...

haydardümeni(heimerdinger) bırak udry nasıl 8 kere ölmüş ben onu anlamadm, udry öldürmek çok zordur adam biraz iyiyse...
    sen çömezlere denk gelmişsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurcellonline

@dahi anlamındaki de
    Tavsiyeni okumak simdiye nasip oldu. Haftasonu kendimi kaptirmisim lvl 10 oldum :D Akali yi oldukca ve dedigin gibi genelde oyuna baslarken boots of speed le basliyorum. Malum minion lar cikmadan 1 adam alsam kaptirip gidiyorum :D Item larin adlarini pek bilmiyorum ama onerilenlerdeki unique botu tamamliyorum daha sonra 4000 golda mal olan onerilen listesindeki son itemi yapiyorum. Onun haricinde %40 attack speed ve critik veren kirmizi kilic simgesi artik her neyse adi onu yapmaya calisiyorum.
    Oyunda yeniyim surada en fazla 1 haftalik bir gecmisim var. O yuzden item ve hero lar olarak fazla bilgim yok. Kafanizi bu konuda agritabilirim. MSN gurubuda loco da oldugu icin orada 1-2 kisiden fazla kimseyi bulamiyorum. Onlarda surekli oyunda olduklarindan fazla cevap veren olmuyor

oyundayken tr chat kanalına gir,biz orda 10 kişi kadar oluyoruz akşamları, sen bişiler yaz, millet oyunda olsa bile oyundan çıktıklarında cevap verirler, merak etme,
    chat kanalını autojoin yaparsan her oyuna girdiinde otomatik açılır, uuraşmazsın bidaa girmeyle
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.