Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1924. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19221923192419251926
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9. gün son yıkama yapıldı, bundan sonrası Allah'a kalmış, ekilen greftlerin %80-90 çıksa yeter de artar bile hayırlısıyla... en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • eray1906 E kullanıcısına yanıt
    Ekim yaptırdınız mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ddenizcii D kullanıcısına yanıt
    valla toplam 2 günde 5000e yakın graft ekildi..graftler alındıktan sonra saydık..yaklaşık bir kabın içinde 250 graft vardı..o şekilde sayması kolay oldu..şon yıkamada doktor bey enseye tekrar baktı ve dediğine göre sakaldan bile almaya gerek yok 2000 daha çıkar enseden dedi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa TC

valla toplam 2 günde 5000e yakın graft ekildi..graftler alındıktan sonra saydık..yaklaşık bir kabın içinde 250 graft vardı..o şekilde sayması kolay oldu..şon yıkamada doktor bey enseye tekrar baktı ve dediğine göre sakaldan bile almaya gerek yok 2000 daha çıkar enseden dedi..

Maşallah, hepimiz icin umarım sonucuda iyi olur. Hemen hemen aynı günlerde operasyona girmisiz takipte kalalim gelişmeleri paylaşalım...

• Beyler Ekim yaptırıp sigara ya devam eden oldumu aranızda ben günde ortalama 5 adet içmeye devam ediyorum azalttım yani sizce bi sıkıntı olur mu tecrübeli arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum

• Arkadaşlar bu eklediğim resimlere göre saç ekimi yaptırmak mantıklı mı?tahmini kaç greft veya kök çıkar ve Ankara da nereyi tavsiye edersiniz?
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

• Allah Allah. Başka bir nedeni olmasın bir araştırsaydın keşke.

• Arkadaşlar 24 yaşıma gireceğim en iyi saç ekim merkezi neresidir  en iyi saç ekim merkezi neresidirbende saç ektirmek istiyorum istanbulda uygun fiyata önere bilceğiniz ekim merkezi var mı ? en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • KISA2016 kullanıcısına yanıt
    ense bölgem gür saçlarım yağlı iken cekilmiş fotolardır yağsızken belli olmuyor.
  • Saçıma sürmediğim, denemediğim şey kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmtYILDIRIM -- 29 Şubat 2020; 20:12:35 >
  • AhmtYILDIRIM kullanıcısına yanıt
    ektirmek dısında çözüm yok ne sürersen sür.
  • bence ön çok önemli önce ön ekilsin sonra tepeyi düşünürsün
  • 180. Gün arkadaşlar. Önümde bir 6 ay daha var.kısmet artık
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

• quote:

Orijinalden alıntı: supersport87

bence ön çok önemli önce ön ekilsin sonra tepeyi düşünürsün

Hocam size ulaşabilirmiyim bende izmir aliağada yaşıyorum saç ektirmeyi düşünüyorum eğer yardımcı olursanız telefon numaramı özel mesaj ile göndermiştim

Bu arada Rotalife ile görüştüm İsmet Yılmazer ve supersport87 arkadaşımızın ekim yaptırdığı Sibel Ulusan var kafamda ama Sibel hanım ile daha görüşmedim supersport87 arkadaşımızın yorumlarını almak isterim diğer arkadaşlarında bu konuda yorumlarını almak isterim

Sibel hanımın konusu forumda baya bi geçmiş olumsuz yorum görmedim ama RotaLife ile ilgili bir yorum göremedim İsmet Yılmazer bey e saç ekimi yaptıran oldumu yorumları nelerdir yardımlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Javs-45 -- 12 Aralık 2016; 13:59:45 >
  • sevenlve2260 S kullanıcısına yanıt
    dostum kaç graft ektirdin? bence gayet başarılı..
  • en iyi hastane en iyi doktor neresi bana bu konuda gerçek tecrübe sahibi ve gerçek memnuniyet alan arkadaşlar lütfen yardım etsin ayrıca şöylede bir kanı var seyrekleşen saçlara genelde iyice dökülsün öyle ekim yapalım diyorlar bu bana anlamsız geliyor çünkü hepsi dökülünce yine tam kapanmamış olacak .halbuki önceden ekim yapılırsa aradaki normaller bile dökülürse görüntü güzel olur diye düşünüyorum fikirlerinizi lütfen paylaşın
  • Herkese merhabalar,

İlk başta kendim için olmadığını söyleyeyim. Koray erdoğan ve muttalip keser hariç manuel alım yapan klinikleri araştırıyorum.

İohair ve hlc yi önerir misiniz ?

Bir de biotin hariç kesinlikle hiç bir takviye alınmayacağını bildirmek isterim.

Saç ektirmeyi düşünen kişi norwood 4a kategorisinde diyebiliriz.

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • Arkadaşlar merhaba ,

Bu işi az çok bilen ve yurt dışında araştıran biri olarak

Bazı tavsiyelerim olacak ;

- Kafanız Norwood 5 , 5A , 6 ve 7 ise kesinlikle saç ekimine uygun değilsiniz . Yaptırmayın kardeşim hem paranıza yazık hem umutlarınıza . 100 mt. den saç ekilmiş olduğu belli oluyor .
    - 1 günde 4500 , 5000 , 6000 kök ekerim diyen yerlerden uzak durun .
    - İsminin önünde hair center , este vb. geçen estetik merkezlerinden uzak durun .
    - Saç ekimi yaptıracağınız kişiyle her şeyi konuşun . Uzmanlığı nedir , operasyonun hangi kısmını kendi yapacak , cm' ye kaç kök ekecek , fatura verecek mi ?
    - Saç ekiminin kök alım , kanal yerinin açılması ve köklerin yerleştirilmesi plastik cerrah tarafından yapılmalıdır . Köklerin ayrılması vb. diğer işler yardımcılar tarafından yapılmalıdır. Bunun dışında saç ekimi bir ekip işidir vs. saçmalıklara uymayın . Bir ameliyat oluyorsunuz .
    - Saç ekimi örneğin 3000 greft 2 günde yapılmalı kökler dışarıda bekletilmemelidir.
    - Doktorların ve forum üyelerinin paylaştığı hileli fotolara inanmayın . Çoğu toppikli veya reklamcı veya ışık hilesi ile çekilmiş .
    -Yurt dışında bu işi iyi yapan tüm doktorlar bu işi garantili yaparlar kesinlikle garanti isterler .
    - Paranız kısıtlı ise bu işe girmeyin . Sonra bütçeye göre bir yer bulunup yanlış işler yapılıyor.

Forumda uzun zamandır İlhan Serdaroğlu kavgası görüyorum . Yüzlerce foto ve canlı yaptırmış gördüm .

İlhan hocanın eksileri ;

Ön çizgiyi sık ekiyor ama saç yönleri düzensiz . ( Kendi açmıyor kanalları )
    Ön çizgi arkaları her ekimde seyrek .
    Kendisine mail attım nekroz olayını sordum 2 kez başıma geldi yalan değil dedi ama karalama kampanyası yapılıyor dedi. Bu konuda katılıyorum . İstediği paraya o işi iyi yapanlardan .

Artı yanı işinin arkasında duruyormuş .

Ama benim kriterlerime göre ekim yaptırmak çok mantıklı değil . Gerçekten seyrek ekiyor ön çizgi gerisini ...

Zekeriya Kul hoca istediği ücretin bence tam karşılığı değil. Özen gösterse istese bence en iyi ekimi o yapabilir ama gerçekten diğer estetik operasyonlar ile çok meşgul ve sanırım birazda kendini beğenmiş . Ama hocayla konuşulup istekler bildirilip daha iyi bir sonuç yakalanabilir...

Muttalip zaten bütçe düşmanı . İstediği paraya dünyanın her yerinde ekim yapıyorlar . Adam zaten yabancı odaklı çalışıyor ...

İyi forumlar . Reklamcılara dikkat ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddenizcii

9. gün son yıkama yapıldı, bundan sonrası Allah'a kalmış, ekilen greftlerin %80-90 çıksa yeter de artar bile hayırlısıyla... en iyi saç ekim merkezi neresidir

eskı halın nasıldı resım atarmsn kendımle bı kıyaslıyım bakalım
  • nasıl foto atabiliyoruz?
  • 
Sayfa: önceki 19221923192419251926
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.