Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1909. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19071908190919101911
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    30 yasindayim 21-22 yaslarimda sakalarimda acilma oldu ve ondan sonra pek ilerlemedi.Ailedeki acilmada bendeki kadar oldugu icin daha devam etmiycegini dusunerek sac ektirmeye karar verdim.Uzun zamandır bende iyi bir saç ekim merkezi arayışındayım,aşağı yukarı 3-4 sene oldu ve bu zaman zarfında forumuda devamlı takip ettim.Karar vermeden önce 3-4 merkezle görüştüm en sonda koray erdoğan ile görüşmeye gittim ve orda karar kıldım çünkü en güven veren doktor ve klinik orasıydı.Görüşmede saçlar incelendi,asistanı ve kendisiyle konu hakkında uzun uzun konuştuktan sonra kliniği gezip gördüm ve 1-2 hafta sonra karar verip kapora yolladım.Şuan ekimin 11. günü herşey iyi gidiyor ve şu zamana kadar olan süreçteki herşeyden çok memnun kaldım.Fiyat gayet yüksek ama gidip görüştükten,merkezi gördükten ve operasyondan sonra hak ettiğini düşündümve şuana kadar pişman olmadım..Kliniğin kalitesi çalışanların ilgi alaka ve profesyonelliği,her konuda gösterilen titizlik vs. herşey üst düzeyde..Dediğim gibi şuana kadar memnunum sonuç için çok erken fakat onuda ilerleyen zamanlarda görücez umarım memnuniyetim devam eder..

Ekim Bilgileri
    *Dönor Bölge: 11.800 Greft
    *Ekilen Greft: 2513 Adet
    *Ekim Alanı:50 cm2
    *Ekilen Ortalama Saç Teli: 2.38 Tel
    *Ortalama Greft Sayısı: Cm2'de 70
    *Ekilen Ortalama Greft: Cm2'de 50
    *Saç Kalınlığı: 60 Mikron
    *Kullanılan Uç: 0.6
    *Fiyat: 21.000 tl
    Son yıkamada söylenene göre kabukların kafa derisini germesinden dolayı kökler birbirinden uzakmış bisüre sonra kökler birbirine yaklaşıp daha sık bir görüntü elde edilcekmiş.

en iyi saç ekim merkezi neresidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi al!!! -- 8 Kasım 2016; 20:57:33 >
  •  en iyi saç ekim merkezi neresidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi al!!! -- 8 Kasım 2016; 20:12:18 >
  • al!!! A kullanıcısına yanıt
    Reklam olduğu ne kadar belli değilse bile o paraya yazık bu işlem için..
    Hocam hayırlı olsun cok iyi gözüküyor umarım hepsi tutar. Hangi yöntemle ekim yapıldı?
  • Forumun ve konunun amaci dahilinde devam etmesi icin bilgi edindigim yerde bende bilgi paylasma geeksinimi hissederek usenmeden resim cektim yukledim ama bu kadar onyargili ve cahilce yorum yapilmasi sadece can sıkıyor ve forumu faydasiz bir hale getiriyor.Reklam diyen arkadaslara tum ekim oncesi sonrasi ve ekim sirasinda cekilen fotolarla hatta banka odeme ekstresi ile gereken cevabi her daim verebilirim,ayrica bahsi gecen klinigin inanin ne reklam cabasi var nede ihtiyaci..Bu islem icin o kadar paraya ne gerek var demek icinde bilgi ve tecrube sahibi olmak lazim sizde hangisi var acaba ? Ekim fue teknigi ve manuel punch denen bir yontemle yapiliyor bildigim kadariyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi al!!! -- 9 Kasım 2016; 0:59:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar reklam olayını geçelim herkeze allah akıl fikir vermiş iyice araştırıp bolca soru sorup bizim gibi ektiren arkadaşlara danışıp bu gibi sitelerde yapılan paylaşımlarla insanlar kararını versin , bize düşen kendi hikayemizi anlatmak herkezin bütçesi ayrı ben 5 bine yaptırmışımdır diğer arkadaş 20 bine sorun değil forumu her kesimden arkadaş takip ediyor hepinize selamlar
  • 21bin lira çok iyi para. keşke zamanında mühendislik yerine tıp yazsaymışım.
    hayirlisiolsun Ben begendim.
  • 147. Gün arkadaşlar süreç normal devam ediyor.

en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

• Coestar3333 kullanıcısına yanıt

• hocam bu adam yüzde yüz sonuç alacağı kişilere ekim yapıyo kötü reklamım olsun istemiyo serdar hocaya alpaslana kula sordum hepsi olur dedi. ama ben zekeriya hocada karar kıldım izin ve randevu olayını hallettikten sonra operasyonu gerçekleştircem birazda euroyu bekliyorum düşsün diye ters köşe yaptı resmen :D
  • her geçen gün farkediyorda fark heralde 130. gün belli olmaya başlıyor?

birde bu çıkanlar nokta gibi ne kadarda büyüyo çıkan ufak saçlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coestar3333

En iyi saç ekim merkezi İsveç Estetik diyebilirim. Bizim Murat diye bir arkadaş var, isveç estetik ile çalıştı şuanda gerçekten sağlıklı saçları var. Öneririmhttp://www.isvecestetik.com/sac-ekimi/ bu firma işini biliyor.

reklam olmus
  • Arkadaşlar bu miracle losyonu kullanan kimse var mı? Saçlı derideki kızarıklık vs dışında hormonal olarak bir yan etki yaşayan var mı?

• alp_1001 A kullanıcısına yanıt
    bende aslında bı gıdıp görüşmek isterdım zekerıya kul ıle ama şişli bana çok ters kalıyor genelde kendı bölgemde anadolu yakasında araştırıyorum yarın eseraydogdu ya gıtcem onuda bı arkadas tavsıye ettı bu bayan ıyı ekım yapıyomus gorusmelerımı aktarırım burdan
  • ryanmason R kullanıcısına yanıt
    Kullandığım sürede cinsel anlamda sıkıntı yaşatmıştı o losyonun tek etkisi var olan saç tellerini kalınlaştırması. Minoxa yakın bir maliyeti illa ilaç kullanıcaksan onu kullan ikisinide bırakınca her şey eskisi gibi oluyor en azından FDA onaylı bir ürün kullanmış olursun..
  • ryanmason R kullanıcısına yanıt
    miracle losyon içinde ne var ? sık kullanılan bir ürün mü?
  • 150. Gün Arkadaşlarrr :)

• sevenlve2260 S kullanıcısına yanıt
    hocam sizin hiç ekim yaptırmadan öncesi nasıldı bir foto koyabilir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: gothic10

hocam sizin hiç ekim yaptırmadan öncesi nasıldı bir foto koyabilir misiniz

Hocam 8-9 mesaj önce yukarıda var bakabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 19071908190919101911
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.