Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1885. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18831884188518861887
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mrcnmstf

Merhaba hocam çok iyi gidiyor maşallah daha 75.gün de böyleyse ilerde daha iyi olur inşallah.bende 38. Gündeyim şok dökülmem çok azaldı.Doktorun verdiği Argan yağı şampuan ve serumu haftada iki defa kullanıyorum .Bugün rogaine minoxidil köpük aldım kullansam mı kullanmasam mı diye düşünüyorum karar veremedim hala.

Teşekkürler. İnşallah sizlerin de iyi olur. Ben ilaç konusunda hassasım minoxsidil yada proscar doktorum tavsiye etti ama yan etkilerini okuyunca kullanmak istemedim. Ekimi yapan hemşireyede sormuştum ilaç kullanayım mı diye. Cevap ise BAŞLARSANIZ BIRAKMAYACAKSINIZ,BIRAKACAKSANIZ BAŞLAMAYACAKSINIZ dedi. Bende böyle düşünüyorum, tercih sizin tabi ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevenlve2260 -- 31 Ağustos 2016; 5:51:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eskişehir için tavsiye verebilecek olan varmı benimde önler açıldı
  • arkadaşlar bundan 95 gün önce ekimden hemen sonra fotolarımı sizlerle paylaşmıştım bugun 95.gündeyim doktorum yıldız hnm 120.gunden sonra çıkmaya başlayacağını söylemişti ama saçlarım erken çıkmaya başladı ve ben söylemeden ekim olduğunu kimse anlamıyor saçlı günler yakın hissediyorum hem sevincimi sizlerle paylaşmak istedim hemde paranızı ve saçınızı sokağa atmamak için yeni resimlerimi ve eski resimlerimi paylaşacağım numaramı vericem tekrar yıldız hanıma ektirmek isteyenleri yönlendirebilirim ama dha öncede söylemi,ştim kendisi ayın 20 günü almanyada ekim yapıyo 10 gün türkiyede mecidiyeköydeki kliniğinde yapıyo ona göre planlama yapmanız gerekiyo telefonum 0534 785 88 76 ismim selçuk en iyi saç ekim merkezi neresidir
     en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • Bu x pecia denen vitamin ii mi doktorum onu onerdi baska bisey kullanmiyorum baya da pahali bi vitaminmis
  • selcukor80 S kullanıcısına yanıt
    hayirlisi olsun gayet iyi gidiyorsun
  • Ben İlhan Serdaroğlunun kliniğinde saç ektirmiştim. 2011'de yaptırmıştım. Şakak bölgelerime yapıldı ekim. Çok başarılı olduğunu düşünüyorum şahsen. Yüzümü göstermeden sizinle paylaşıyorum.

Öncesi

Sonrası
  • yeniyim10 Y kullanıcısına yanıt
    Benimde kabuklar cok sert ve 50 yikama yapsam cikniyordu 8.gunden sonra hafif bastirarak kabuklari dok losyon la birlikte dedi acilsin iyilesme hizlansin 10.gun tek tum kalmasi lazim kabuk

• izmir veya istanbulda tavsiye edilen yer nereler var ? izmir sibel hanım 6500 istiyor biraz pahalı geldi
  • Benim bir sorum olacak lütfen yardımcı olun.
    Öncelikle saç ekimi için tam anlamıyla kel mi olmak lazım ? Yoksa aralara da saç ekimi yapılıyor mu ?

Bilgili arkadaslara selam olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: the mavi

Benim bir sorum olacak lütfen yardımcı olun.
    Öncelikle saç ekimi için tam anlamıyla kel mi olmak lazım ? Yoksa aralara da saç ekimi yapılıyor mu ?

Bilgili arkadaslara selam olsun

Açıklık alan fazla ise(Tam kellik söz konusu olursa) 2 seansta ekim başarılı olabilir. Benim ön taraf açıktı arka tarafta aralara ekim yapıldı.Donör yani arka tarafta ki(iki kulak hizasi) saç kökleri ne kadar verimli va kalın telli ise başarı o kadar fazla oluyor.Kısacası tam kel olsanızda, seyrek saçlı olsanızda ekim yaptırabilirsiniz. Tabi ki bekletiyi çok fazla yükseltmemek gerek.

• arkadaşlar benim saç böyle bu geriye taranmış hali ıslak bide burda ve ışık saçıma vururken çektim ;http://hizliresim.com/E3Y8qA

buda fön çekip sprayle kapatıncaki hali ;http://hizliresim.com/dX53kX

sizce ne yapmalıyım dökülme devam ediyor, şuanda minoxil ve bioxcin kullanmaya başladım 1 yıl kadar kullanmayı düşünüyorum en azından orta sıklaşsın diye eğer istediğim gibi olursa böyle devam ederim, verim alamazsam kesin olarak ektirmeyi planlıyorum ancak dökülme devam ederken ekilme yapılması sağlıklı mıdır? prp tedavisi falanda diyorlar bu nedir ve benim için uygun mudur?
  • Arkadaşlar bugün ekim yapılalı 25 gün oldu, tecrübeli arkadaşlar donör alan hakkında yorum yaparlarsa sevineceğim, gidişat normal mi, kızarıklıklar fazla mı, kısa olduğu halde o bölgedeki saç eksikliği çok belli oluyor zamanla bu kötü görüntü düzelir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak.dede -- 4 Eylül 2016; 21:29:37 >
  • hocam bnm durum da aynı senin gibi. yanlardan içe doğru epey bi dökülme oldu. sn suan ne kullanıyosun ve faydasını gördüğün ürünler var mı? eğer ekim yaparsam da haberleşelim ben de ona göre hareket edicem.....
    saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexumt

hocam bnm durum da aynı senin gibi. yanlardan içe doğru epey bi dökülme oldu. sn suan ne kullanıyosun ve faydasını gördüğün ürünler var mı? eğer ekim yaparsam da haberleşelim ben de ona göre hareket edicem.....
    saygılar.

daha yeni 15 gündür falan minoxil ve bioxcin kullanmaya başladım bi sene şans vercem bu ürünleri fayda göremezsem ektirmeyi düşünüyorum bakalım, bunun dışında bişey yok hocam kullandığım, kellik kaçınılmaz saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenansipahi23 -- 3 Eylül 2016; 1:54:25 >
  • Arkadaşlar bahsettiğiniz minoksil ilacı devam ettiğiniz sürece sıkıntı olmaz bırakırsanız tekrar dökülür. Boşuna 1 yıl kimyasal almayın. Başlarsanız bırakmayacaksınız, bırakırsanız başlamayacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: sevenlve2260

Arkadaşlar bahsettiğiniz minoksil ilacı devam ettiğiniz sürece sıkıntı olmaz bırakırsanız tekrar dökülür. Boşuna 1 yıl kimyasal almayın. Başlarsanız bırakmayacaksınız, bırakırsanız başlamayacaksınız.

eğer güzel sonuc verirse devam edicem zaten hocam
  • Merhaba arkadaşlar Eskişehir de 02.09 itibariyle bende saç ektirenler kulübüne üye olmuş bulunmaktayım.

3900 TL ye 3000 greft ekim yaptım. Değişik yerlerden fiyatlarda aldım çok saçma fiyat verenlerde oldu. Benim kriterim hastane olması ve doktor şartıydı, iyi kide öyle yapmışım birçok arkadaş güle oynaya yapılan bi işlem gibi anlatmış ancak kafa bölgesine çok ciddi lokal anestezi yapılıyor, benim işlemim sabah 9 akşam 8 arası sürdü 3 defa toplamı yarım saat süren mola verildi sadece. onun haricinde iğne ağrısından başka bir ağrı gerçekten hissetmiyorsunuz, fakat sabit durmanız gerekiyor fazla hareket edemediğiniz için oldukça sıkıcı bir işlem oluyor. Benim işlemimin %30-40 kısmını doktor diğer kısımları 2 asistanı gerçekleştirdi.
    Bugün ilk günüm dün akşam gibi dokuzda eve geldim ilaçlarımı aldıktan sonra kütük gibi uyudum. Ağrı kesici ilaçtansa olabilir fakat hiçbir ağrı hissetmiyorum.

Not:resim isteyen arkadaşlar olabilir telefondan resim ekleyemedim bu post üzerine birkaç foto ekleyeceğim.

Resimleri ekledim umarım olmuştur.
    ekim öncesi uzun
    http://i.hizliresim.com/A3nRd0.png
    Ekim öncesi kısa
    http://i.hizliresim.com/0ylMo8.png
    Ekim bitimi
    http://i.hizliresim.com/znaP7Y.png
    Ekimden sonraki gün
    http://i.hizliresim.com/G3P8O2.png
    Ekimden sonraki 5. Gün( 4. gün ilk yıkama dahil kendim iki yıkama yaptım, bugün 3. Yıkamadan sonraki durum bu şekilde, kırmızılık azaldı 2-3 yıkamadan sonra kabuklar gidecek gibi duruyor)
    http://i.hizliresim.com/2jrjEv.jpg
    Ekimden sonraki 10. gün ( kabuklar oldukça azaldı günde bepantholsüz 2 yıkama yapmaya devam ediyorum 2 gündür.)
    http://i.hizliresim.com/G39kEZ.png

İlk 10 gün ki izlenimlerim; arkadaşlar bende herkes gibi işlem öncesi ciddi araştırmalar yaptım. Edindiğim izlenim komple kafa üst bölgesine 3-4 bin greftin yeteceği şeklindeydi. Fakat üzülerek söylüyorum ki doğal bir görünüm elde edebilmek için ( saç durumu önemli burada benim saçlarım kalın telli) tüm kafa bölgesine 6-7 bin greft gerekir gibi duruyor, yani beklentinizi fazla yükseltmeyin. Benim saçlarım kalın telli ve ekim yapılan bölge üst bölgesinin %40-45 ı olmasına rağmen 3000 greft ekim sonrası orjinal bölgenin yanında seyrek kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tmhwish -- 13 Eylül 2016; 11:48:27 >
  • geçmiş olsun hocam umarım faydalı olur.
  • burak.dede kullanıcısına yanıt
    Normal gidiyor. donör bölge bir aydan önce
    normal haline dönmüyor tam olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: tmhwish

Merhaba arkadaşlar Eskişehir de 02.09 itibariyle bende saç ektirenler kulübüne üye olmuş bulunmaktayım.

3900 TL ye 3000 greft ekim yaptım. Değişik yerlerden fiyatlarda aldım çok saçma fiyat verenlerde oldu. Benim kriterim hastane olması ve doktor şartıydı, iyi kide öyle yapmışım birçok arkadaş güle oynaya yapılan bi işlem gibi anlatmış ancak kafa bölgesine çok ciddi lokal anestezi yapılıyor, benim işlemim sabah 9 akşam 8 arası sürdü 3 defa toplamı yarım saat süren mola verildi sadece. onun haricinde iğne ağrısından başka bir ağrı gerçekten hissetmiyorsunuz, fakat sabit durmanız gerekiyor fazla hareket edemediğiniz için oldukça sıkıcı bir işlem oluyor. Benim işlemimin %30-40 kısmını doktor diğer kısımları 2 asistanı gerçekleştirdi.
    Bugün ilk günüm dün akşam gibi dokuzda eve geldim ilaçlarımı aldıktan sonra kütük gibi uyudum. Ağrı kesici ilaçtansa olabilir fakat hiçbir ağrı hissetmiyorum.

Not:resim isteyen arkadaşlar olabilir telefondan resim ekleyemedim bu post üzerine birkaç foto ekleyeceğim.

Eskişehirde nerede yaptırdınız acaba.tavsiye edermisiniz.örnek resim video yada yaptıran kişilerle görüstunuzmu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 18831884188518861887
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.