Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1096. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10941095109610971098
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SelamiSeref

İyi akşamlar arkadaşlar. İzmirde yaşıyorum ve yaşım 32. Saç konusunda uzun zaman çok büyük sıkıntılar çektim ve saç ekim tedavisine başvurmayı düşünmeye başlamıştım ancak bir korkum vardı ya istediğim gibi olmazsa diye. Alsancaktaki Likya Estetiği telefonla aradım bir gün ve daha detaylı görüşmek için kendi yerlerine çağardılar. Görüşmeden sonra içimde bir korku kalmadı çünkü gayet iyi bir şekilde bilgi verdiler. Ertesi gün saç ekimi operasyonuna gittim. Fue tedavisi uyguladılar ve 3000 greft ektirdim. Tedaviyi yaptıralı 1 yıl oldu ve şu an hala aldığım sonuca inanamıyorum. Şiddetle tavsiye edebilirim. Gördüm ki bu forumda bir çok kararsız insan var bu yüzden yardımcı olmak istedim. Eğer saç ektirmeyi düşünüyor iseniz İzmir Likya Estetik'e gidip Zerrin Kara ile görüşmenizi tavsiye ederim herkese iyi akşamlar diliyorum

fotoğraf görebilir miyiz?
  • Tekniker senin kafada çok acikmis arkadaş . tamam bende birinci derece kelim (on + tepe+ arka) ama sende geniş alanda gidiyor. Yani acikcasi ben dr olsaydim senin kafayi yapmazdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sacin ekilmesi icin tamamen kel olmasi mi gerekiyor?
  • whouse W kullanıcısına yanıt
    Ekim cuma günü oldu bugün 6.gün bi hata yapıp bere taktık ama kafayı tam saran bir bere değildi geniş bol bir bereydi daha da takmıycam 3 tane greft düştü acaba çok sıkıntı olur mu ekim bölgesinde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Tekniker__

ayşegül sevinç, 4500 greft, 6 ayı aşmış fotosu,bundan sonra her yeni sayfada bir foto yayınlamaya karar verdim

en iyi saç ekim merkezi neresidir

Her yeni sayfadamı? güzel fikir...

www.sacekimisonuclari.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reciproc -- 24 Mart 2018; 20:14:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

Tekniker senin kafada çok acikmis arkadaş . tamam bende birinci derece kelim (on + tepe+ arka) ama sende geniş alanda gidiyor. Yani acikcasi ben dr olsaydim senin kafayi yapmazdim.

Bence açıklığı çokta olsa genede sonucu böyle olmamalıydı,yukarda safir41 in paylaşımınıda gördük,onun öncesi durumuda tekniker kadar olmasada pekte iç açıcı değilmiş,yalnız teknikerin olan saçı çok cansız zayıf gibi görünüyor,döner bölgenin fotosu olsa daha net belli olurdu...

• Erbay- kullanıcısına yanıt
    Dostum ben onu bunu bilmem,bilgi önemli tamam ama gözleme dayalı bilgi benim için her zaman için daha değerlidir,benim edindiğim izlenim şu:kafada az biraz saç var ekim sonucu iyi,kafada hiç saç yok ekim sonucu kötü ve bazende bizim tekniker gibi sonuç hüsran,ben bunu çok rahat şu ana kadar bu forumlarda yeterince gözlemledim,her paylaşılan fotoyu üstünkörü değil detaylı olarak gözlemlerim,hatta sana şunu söyleyeyim,ekim sonucu fotolara baktığın zaman her zaman için hiç saç olmayan yerlerde saç olan yerlere göre aşırı bir seyreklik olmakta,bu benim teorimi destekliyor,yalnız dediklerim sıklaştırma anlamında sık olan yerlere yapılan ekimi kastetmiyorum,seyrek saçlı bölgelerle tamamen kel olan bölgeleri kıyaslayarak söylüyorum..
    Şimdi senin fotoları çok iyi hatırlamıyorum ama durum pek içaçıcı değildi sanki,belkide arada kuşbaşı foto çekip ona bakarak karar vermelisin,aynanın karşısına geçip bakınca olay daha farklı sanki durumlar çok iyiymiş gibi görünebilir sana,belkide sen haklısındır,dedim ya çok iyi hatırlamıyorum durumunu...

• quote:

Orijinalden alıntı: Orhan1007

Ekim cuma günü oldu bugün 6.gün bi hata yapıp bere taktık ama kafayı tam saran bir bere değildi geniş bol bir bereydi daha da takmıycam 3 tane greft düştü acaba çok sıkıntı olur mu ekim bölgesinde

o greftlerin zarar görmüş olma ihtimali yüksek tabiki çok büyük zararlar vermez ama dikkatli olmak lazım
  • whouse W kullanıcısına yanıt
    Siz düşen greftler için mi dediniz zarar görmüş oLma ihtimali yüksek diye bu arada ekim bölgesinde bi problem yok hocam birde işe giderken kapşon takarsam problem olur mu?

• obbbaaaaa ikimizde ayşegülde ektirdik ikimizinde ekim süresi hemen hemen aynı 6 ay arkadaşlar kimin saçı güzel çıkmış benimmi arkadaşınmı?

en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orhan1007

Siz düşen greftler için mi dediniz zarar görmüş oLma ihtimali yüksek diye bu arada ekim bölgesinde bi problem yok hocam birde işe giderken kapşon takarsam problem olur mu?

evet dökülenler için söyledim kapşondansa şapka bence daha iyi bir tercih
  • onurguner kullanıcısına yanıt
    hocam ayşegülde ektirmiş zafka vardı buralarda benle onun derece hemen hemen aynıydı zaten ben ondan ilham aldım gittim ektirdim oda son zamanlarda açık açık reklamsı şeyler yapmaya başalyınca millet onu reklamcı diye suçladı çıktı gitti,onun saçı iyi çıkmıştı bendede çıkmaması için bir neden yoktu üstelik saçlarım kalın telliydi ve ayşegül hep senin saçın iyi olacak saçın iyi olacak dedi, özentili bir ekim yapmadılar bikere bana ekibi o gün 2 kişiyede daha ekim yaptı onlar 20-21 civarı çıktı beni sona bırakdılar ben gece 2:00 civarı çıktım.bu ayşegül birazda adamına göre ekim yapıyor diye düşünüyorum baktıki ben sessiz sedasız biriyim tanıdığı falan değilim gitti 21 yaşlarında buket denen kızı başıma getirdi ekimci diye düşünüyorum,kendiside rahatsızım rahatsızım diyip iş yapmadı
    aslında ben orad tepkimi koyuyordum az daha şöyle bir ekibe baktım kızını getirmiş ekimci yapmış 2 yıldır çalışıyor, 21 yaşında buket denen kızı getirmiş 2 yıldır çalışıyor bir rabia dedi ben 3 yıldır çalışıyorum, ben onları gördükten sonra bu işin olmayacağını anlmıştım zaten hatta ben o buket denen kıza ekimimi sen yapma dediğim zaman benle kavga etti,herneyse ben vazgeçecektim ama buralardaki ekimler aklıma geldi lan dedim adamalra acaba bunlarmı ekiyor bir şansımı deneyeyim dedim sonuç bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Tekniker__ -- 26 Şubat 2014; 23:57:16 >
  • arkadaşlar dikkat ettiyseniz ne zaman birileri ayşegül sevinç hakkında olumsuz konuşsa hemen forumlarda birileri çıkıp orda ektirdiğini söylüyor ve devamında olumlu fotolar paylaşıyor aman dikkat
  • _Tekniker__ kullanıcısına yanıt
    Senin psikolojik desteğe ihtiyacin var.

• quote:

Orijinalden alıntı: andree03

Bence seninde terbiyeye ihtiyacın var...

• quote:

arkadaşlar dikkat ettiyseniz ne zaman birileri ayşegül sevinç hakkında olumsuz konuşsa hemen forumlarda birileri çıkıp orda ektirdiğini söylüyor ve devamında olumlu fotolar paylaşıyor aman dikkat

Müneccim gibisin vallahi,hemen arkandan damladı,hemde hakaret ederek,sorsan kesin ayşegül sevinçte ektirmiştir,bu mesajıda yazdığın iyi olmuş,dikkat diye uyarmasan vaziyeti çakmayacaktık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reciproc -- 27 Şubat 2014; 1:40:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: andree03

ayşegül abla senmisin?hoşgeldin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reciproc

quote:

arkadaşlar dikkat ettiyseniz ne zaman birileri ayşegül sevinç hakkında olumsuz konuşsa hemen forumlarda birileri çıkıp orda ektirdiğini söylüyor ve devamında olumlu fotolar paylaşıyor aman dikkat

Müneccim gibisin vallahi,hemen arkandan damladı,hemde hakaret ederek,sorsan kesin ayşegül sevinçte ektirmiştir,bu mesajıda yazdığın iyi olmuş,dikkat diye uyarmasan vaziyeti çakmayacaktık...

:)) hocam zaten orda ektirdiğini söyledi birde bana destek olacakmış ,arakdaş sen tam ayşegülün bu başarısız patates tarlası ekimini yayınla adamın biri ikisi hemen çıksın piyasaya benim saçım 6 aydan sonra çıktı,bilmem biri diyor ayşegül bana otel parası verdi saçımtedavisinde krofesyonel nickli biri hiç yazmamış ne işdir oda tam da böyle bir zamanda piyasaya çıkıp foto payaşıyor

BU OYUNLARI YEMEYİZ KENDİNİ DAHA FAZLA REZİL ETME KİM OLDUĞUNU BİLİYORUM BURALARDA DOLANDIĞINIDA ÇOK İYİ BİLİYORUM OYUN BİTTİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Tekniker__ -- 27 Şubat 2014; 1:50:41 >
  • Herkese merhabalar abilerim sizlere saçlarımın fotosunu yüklüyorum saç ektirmek istiyorum ankarada ama neresi güvenilir bir türlü karar veremedim bana yardımcı olursanız çok sevinirim saçlarımın şuanki durumu bu

görüşlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Reciproc

quote:

:)) hocam zaten orda ektirdiğini söyledi birde bana destek olacakmış ,arakdaş sen tam ayşegülün bu başarısız patates tarlası ekimini yayınla adamın biri ikisi hemen çıksın piyasaya benim saçım 6 aydan sonra çıktı,bilmem biri diyor ayşegül bana otel parası verdi saçımtedavisinde krofesyonel nickli biri hiç yazmamış ne işdir oda tam da böyle bir zamanda piyasaya çıkıp foto payaşıyor

BU OYUNLARI YEMEYİZ KENDİNİ DAHA FAZLA REZİL ETME KİM OLDUĞUNU BİLİYORUM BURALARDA DOLANDIĞINIDA ÇOK İYİ BİLİYORUM OYUN BİTTİ

Hahahaha ben fotoğraf yayinladikca sen catla. Ne halin varsa gor. Sana destek oldukca hala reklamci diyorsun. Saclarim cikti hemde lule gibi ...Ayrica ne olursun kinm oldugumu soyle bende bileyim. Yemin ediyorum senin gibi gaza geleni gormedim. Eli boş adamlar seni elinde oynatiyor. Sen Aysegulun pesinde koşmaya devam et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andree03 -- 27 Şubat 2014; 2:53:58 >
  • 
Sayfa: önceki 10941095109610971098
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.