Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (760. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 758759760761762
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 21.gün şok dökülme bende 9. Gün başladı ama adının hakkını veriyor şok etti gerçekten ve halA devam ediyor. Açıkcası eskiden daga sıktı saçım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wesley1010

21.gün şok dökülme bende 9. Gün başladı ama adının hakkını veriyor şok etti gerçekten ve halA devam ediyor. Açıkcası eskiden daga sıktı saçım

9.gün .biraz erken deilmi hocam ya şu dökülme olmadan saçlar direk uzasa ne iyi olur arkadaş
  • Açıkcası ben şok dökülme olayını anlamadım. Benim kabuklarla beraber ekilen saçların çoğu gitti zaten, sonra biraz daha gitti. Kabuklar döküldükten sonra saçlarının hepsi ekildiği gibi duran var mı?

• Wesley1010 kullanıcısına yanıt
    hocam kabuklarla gitmiyor siz heralde kabukları doktor tarafından temizletmişdiniz demi? kabuk 10 gün içinde dökülüyor ondan sonraki aşamada şok dökülme başlıyor benim gidişat öyleydi şahsen 16.günden sonra şok dökülme başladı ne zamana kadar devam ediyor işin aslı bende çok merak ediyorum
  • O zaman şöyle sorayım, kabuklar tamamen temizlendikten sonra ekilen yerlerde durum nasıldı? Ekildiği günki gibi mi? Yoksa daha mı seyrek

ekildiği gün gibiydi kabukla beraber en fazla 20 tel gitmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selenga_68 -- 10 Ağustos 2013; 2:03:49 >
  • Benim kabuklarla beraber çoğu gitti. Ben 8. Gün kabuklar inanılmaz kaşıntı yapıyordu. Elimle ileri geri yapıp döktüm çoğunun tabi beraberin saç telleride döküldü. İnşallah köklere zarar vermemişimdir

• bu sitede bize de yardımcı olacak bir Allahınkulu yok mu acaba? :)
    hocam ben deli gibi kaşınıodum sorma aynı şekilde bi kaç kaşıdım uğraştım bakdım saç çıkıyor çıldırsam bile uğraşmıcam dedim dokunmadım inşallah hocam sonuçlarımız güzel olurda verdiğimiz parayada çekdiğimiz ızdırabada zorluğada değer
  • İnşallah kardeşim şuan yemin ederim hayatımın merkezi oldu saçlarım. Bi zaman makinası olsada zamanı 7-8 ay ileri alabilsem sonucu görmek için, artık hayırlısı diyip beklemekten başka çare yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wesley1010 -- 10 Ağustos 2013; 2:15:34 >
    hocam benim de kabuklar geç döküldü 20. günde.bu yüzden dökülenlerin çoğunluğu kabuklarla birlikte döküldü.halen de şok dökülme devam ediyor.29. gündeyim.ektirdiğim yeri aradım.saç kökleri 8.günde sağlamlaşmıştır dediler.bu yüzden masaj yaparak dökün kabukları dediler.dökülenler saç telleridir kökler derinin altındadır dediler.ancak ben yine de emin olmak için 14.günde masaj yapmaya başladım ve kabukların dökülme süreci öyle hızlandı.birçok saçta kabuklarla birlikte döküldü.araştırdım.birçok yerde kanama olmadıktan sonra bu durumun normal olduğu yazıyor ve doktorlar öyle diyor.
  • Bende öyle düşündüm kardeşim hastanede son yıkamaya 1 gün vardı zaten ve kaşıntı dayanılıcak gibi değildi. Bende kibarca döktüm çoğunu zaten sabah gittim onlar benden daha sert bi işlemle temizlediler hepsini

senin kabuklar kaçıncı günde temizlendi?kökler 10.günde iyice sağlamlaştığına göre sorun olmaz diye düşünüyorum.dökülenler köksüz saç telleridir büyük ihtimalle :))
  • Arkadaşlar ekimden 6 gün sonra çekilmiş olan resimler. Ekilem kısımda 2800 greft olduğunu söylediler. Sizce doğrumudur. Birde alın şeklimi V olarak yaptırdım.
    Doğal gözükür mü ? Eski saçımda buna benziyordu.
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • Bugün bir rüya gördüm aslan yelesi gibi saçlarım vardı daha doğrusu şakaklarım vardı muhtemelen top model sevgilim vardı onla kavga ediyordum bir yandan .. saçlarımı geriye doğru atıp duruyordum acayip mutlu uyandım ya yok böyle bir şey
  • Bu arada benim kabuklar ekimin 6. gününde döküldü hafif masaj yaparak ilk günden beri temizledim kabukları kanama çok az oldugu icin kabukta azdı dökülmede bitti sonra hep ilaç kullandım dün baya saçım döküldü bugün durdu bu şok dökülme kaç gün sürer bugünde dökülür diye bekledim ama dökülmedi. Kabuklarla beraber zaten saçım gitmişti birazda dün gitmişti umarım başka saçım gitmez de rahat ederim
  • benimde şok dökülme yoğun şekilde devam ediyor. 16. gündeyim
  • bendeki süreçte ilk 10 gün pek bi hareket yoktu. 10-13 gün arası kabuklar tamamen gitti. kısmen beraberinde saçta gitmiştir. 13. günnden itibarende şoktayım :D saçlarım intahar ediyor.
  • Arkadaşlar bu sitedeki minoxil forte sahte falan değildir değilmi. 3 tanesi 80 lira ezcanede teki 55 lira. Sipariş veriyimmi.

http://www.minoxilsprey.com/siparis.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurguner -- 10 Ağustos 2013; 13:53:51 >
  • selenga_68 S kullanıcısına yanıt
    Dökülenler bende golf sopası gibi dökülüyor. sizdede aynımı :D
  • 
Sayfa: önceki 758759760761762
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.