Şimdi Ara

Vodafone`dan SMS Paketi ayda sadece 9 TL'ye 3000 SMS HER YÖNE [Sadece VODAFONE`DA] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
0
Favori
769.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar GPRS tarifesi için 3g'nin çıkmasını beklememiz gerekeiyor kanımca. o zmn kmse tutamaz heralde Vodafone'u ;)
  • günlük 100 sms sınırı var ama bence gayet ideal.. 100sms haftalık satın alıyorduk şimdi günlük .. en azından benim açımdan süper birşey oldu bu..

günlük 100 sms e burun kıvıranlar var hala.. vodafone ne yapması lazım acaba komple bedava mı yapsın herşeyi ama eminim ona da bir kulp bulurlar
  • son kalan turkcell hattımı da vodaya taşıyorum 4 ay boyunca 1000 dk konuşucam çatlayıncaya kadar mesaj atıcam(aylık 1000 sms si geçmez)YAŞASIN REKABET YAŞASIN TÜKETİCİ DOSTU FİRMALAR
  • Turkcell'in zamanında numara taşımaya neden karşı çıktığını şimdi anlıyoruz...
  • kullanan arkadaşlar var mı bu günlük 100 sms bakiyesi her gece mi sıfırlanıyor işleyiş nasıl.arkadaşım c.tesi akşam 9 da başlattı hala o 100 lük smsin bakiyesinden düşüyor çünkü dün gece 12 de sıfırlanmamış.Bu gece 12 de de sıfırlanmazsa nasıl olcak gün içinde sms 0 olursa yok yere kntrden mi düşcek

Ekleme: bu gece 12 itibariyle tekrar 100 e tamamlanmış.24 saatten fazla oldu ilk kullanımdan ötürü herhalde.bundan sonra her gece 12 de sıfırlanıcak demek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 8 Haziran 2009; 0:13:17 >
  • Sınırlama bence yanlış olmuş.
  • sınırlama bencede yanlış olmuş sanırım bu görüşe katılanlar var katılmayanlar eşit.ama sevgili ve bir kaç arkadas ile sık mesajlasanlar bırakın 100ü 200 den fazla atıyor günde.( kendimden biliyorum ) ya zaten vodafon canım ülkemize geldiginden beri dogru durust bir kampanyası olmadı en son kampanyaları biraz iyi işte onlardada şartlar martlar var.ama yinede bu guzel bir kampanya.sık mesajlasmayanlar için ve aveanın her yone si kesmeyenler için bomba olmuş.sanırım bende abone olurum test amaçlı
  • quote:

Orjinalden alıntı: aristokrat06

sınırlama bencede yanlış olmuş sanırım bu görüşe katılanlar var katılmayanlar eşit.ama sevgili ve bir kaç arkadas ile sık mesajlasanlar bırakın 100ü 200 den fazla atıyor günde.( kendimden biliyorum ) ya zaten vodafon canım ülkemize geldiginden beri dogru durust bir kampanyası olmadı en son kampanyaları biraz iyi işte onlardada şartlar martlar var.ama yinede bu guzel bir kampanya.sık mesajlasmayanlar için ve aveanın her yone si kesmeyenler için bomba olmuş.sanırım bende abone olurum test amaçlı

Yalnız değilmişim yalnız değilmişim

• quote:

Orjinalden alıntı: aristokrat06

sınırlama bencede yanlış olmuş sanırım bu görüşe katılanlar var katılmayanlar eşit.ama sevgili ve bir kaç arkadas ile sık mesajlasanlar bırakın 100ü 200 den fazla atıyor günde.( kendimden biliyorum ) ya zaten vodafon canım ülkemize geldiginden beri dogru durust bir kampanyası olmadı en son kampanyaları biraz iyi işte onlardada şartlar martlar var.ama yinede bu guzel bir kampanya.sık mesajlasmayanlar için ve aveanın her yone si kesmeyenler için bomba olmuş.sanırım bende abone olurum test amaçlı

gerçekten haklısın. Sana katılmakla beraber avea numaramı da vodafone taşıdım.İkinci telefonum artık vodafone olacak. Vodafone da güzel kıpırtılar var.

Sonuç olarak bu operatör kapışmasını kim kazanır bilinmez ama KAZANAN BİZ OLACAĞIZ...

• quote:

Orjinalden alıntı: n1mble

BUNA GEÇERLİMİ ?????????

tabiki hayır. Özel servis numaraları her zaman geçersizdir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HmB_SaL -- 9 Haziran 2009; 18:19:27 >
  • quote:

hem imzanızı, hem mesajınızı şikayet ettim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: piri.reis

quote:

ben anlamadım ne anlattığını mesajın. Sadece özel bi numara sandım. Neydi ki o..
  • quote:

Orjinalden alıntı: HmB_SaL

quote:

Orjinalden alıntı: piri.reis

quote:

ben anlamadım ne anlattığını mesajın. Sadece özel bi numara sandım. Neydi ki o..

onun yazdığını yapanların hattından onlarca kontör düşüyor ve bir oyunda ona puan kazandırmış oluyor. güç veriyor vs. vs.
  • Bazı oyunlara puan işte. sacma
  • Sorgulama numarası kaçtı arkadaşlar ?
  • ne zamana kadar acaba 35kontöre her yöne 3000sms alabiliyoruz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Noxco

Sorgulama numarası kaçtı arkadaşlar ?

BAKIYE yazıp 7333'e sms gönderilmelidir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Noxco

Sorgulama numarası kaçtı arkadaşlar ?

Kalan bakiyeni öğrenmek için "BAKIYE" yazıp 7333'e sms göndermelisin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: syruse

ne zamana kadar acaba 35kontöre her yöne 3000sms alabiliyoruz?

Kampanyanın bitiş tarihi yok şu an..
  • Vodafone'a geçecektim ciddi ciddi ama şu günlük 100 mesaj sınırı can sıkıcı.

Sevgilim günlük 100 SMS sınırım dolmuş mesaj atamayacam dediğinde ne olacak gör bakalım.

Gitmiyo falan deniyor ama AVEA şu anda yine önde görünüyor 100 SMS sınırından sonra.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.