Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (1315. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
29.266
Cevap
202
Favori
1.965.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13131314131513161317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

i20 zamlanır mı? ucuzlar mı acaba?
  • Arkadaşlar navigasyon ekranından memnun musunuz çok takılıyor,güneşli günlerde görünmüyor tarzı yorumlar okuyorum siz ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wesley1010 kullanıcısına yanıt
    Fiyat listesi açıklanmış. Bilginize
  • focus, mazda 3, i30, astra. test sürüşlerini yaptım, hiç biri benim 2011 model i20 nin direksiyonu gibi hisli gelmedi bana. virajdamısın değilmisin belli değil virajlarda. arabamı daha bi sevdim.

• 2016 model kullaniyorum Sag on cam diger camlardan daha yavas kapaniyor boyle bi sorula karsilasan ve cozum yolu bulan var midir?15000 bakiminda gostersem garantiden hallederler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezermsk

2016 model kullaniyorum Sag on cam diger camlardan daha yavas kapaniyor boyle bi sorula karsilasan ve cozum yolu bulan var midir?15000 bakiminda gostersem garantiden hallederler mi?

Aynı problem bende de var.
  • İ20'yi takip eden arkadaşlar 1750tl indirim ve 20000 tl sıfır faiz alınır mı ben yeni bakmaya başladım eski fiyatlara gore nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dorukk61

İ20'yi takip eden arkadaşlar 1750tl indirim ve 20000 tl sıfır faiz alınır mı ben yeni bakmaya başladım eski fiyatlara gore nasıl?

Haftasonu gittim,1750 indirimin dışında 1 kuruş indirim yapmadılar. Satışları iyi diye hiç yardımcı olmuyorlar. Bu şekilde aralıktan önce fırsat beklemeyin. Pahalı.

• Dorukk61 D kullanıcısına yanıt
    Ben de bundan yaklaşık 1 ay önce gittiğimde yine böyle ufak bir indirimleri vardı. Ancak sıfır faiz kampanyaları yoktu. Yani eskiye nazaran şartlar daha iyi. Ancak aralık ayı da yaklaşıyor. Aralıktaki malum indirimler beklenebilir.

Ancak şunu söylemem gerekir. Araba parasının her kuruşunu hak ediyor. Klasmanındaki araçlardan f/p olarak çok üstün. Ben bir kaç aylık bir ikinci el aldım ancak bu kampanya olsa sıfıra da yönelebilirdim. Yine de burası sonuçta i20 ana konusu pek de objektif yorumlar beklememek gerekir.
  • Arkadaşlar 0 faiz kampanyasını gördükten sonra 1.2 style + açılır tavan için 53.000 tl teklif aldım. Fiyat nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cand_mag

Arkadaşlar 0 faiz kampanyasını gördükten sonra 1.2 style + açılır tavan için 53.000 tl teklif aldım. Fiyat nasıl ?

Bence normal 54750 fiyati 52 ye kadar cekebilirsiniz diye düşünüyorum

• Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    Fiyat bakımından indirim yapamayacaklarını ancak gittiğimiz zaman hediye verebileceklerini söylediler. Hediye dedikleri havuzlu paspas felandır sanırım ön panjur,bagaj ve cam için krom çıta vereceklerini sanmıyorum.
  • 28 yaşındayım kendime ait ilk aracımı almak istiyorum şu an 2010 model 1.6 benzinli passat kullanıyoruz .. yaş ilerledi kendimize ait bir aracın vakti geldi :) yeni i20 nin dizel versiyonu için ne düşünüyorsunuz ? aralık kampanyalarında alınır mı ? fabia ile i20 arasındayım .. (clio nun 1.2 benzinli olanını kullandım 4 le girdiğim yokuşu 2 ile çıkıyorum aynı model dizel clio ile 4. viteste gaz istiyor bu araçta bu şekilde mi acaba ? o yüzden 1.2 benzinli çok düşünmüyorum) 1.4 motorda manuel yok :D değerli yorumlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hatchway -- 11 Ekim 2016; 23:19:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cand_mag

Arkadaşlar 0 faiz kampanyasını gördükten sonra 1.2 style + açılır tavan için 53.000 tl teklif aldım. Fiyat nasıl ?

Cam tavan metalik gri ile cok guzel duruyor. Metalik farkini da verip tercih edebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hatchway

28 yaşındayım kendime ait ilk aracımı almak istiyorum şu an 2010 model 1.6 benzinli passat kullanıyoruz .. yaş ilerledi kendimize ait bir aracın vakti geldi :) yeni i20 nin dizel versiyonu için ne düşünüyorsunuz ? aralık kampanyalarında alınır mı ? fabia ile i20 arasındayım .. (clio nun 1.2 benzinli olanını kullandım 4 le girdiğim yokuşu 2 ile çıkıyorum aynı model dizel clio ile 4. viteste gaz istiyor bu araçta bu şekilde mi acaba ? o yüzden 1.2 benzinli çok düşünmüyorum) 1.4 motorda manuel yok :D değerli yorumlarınızı bekliyorum

O hacimde hiçbir atmosferik motor 4'le yokuş çıkmaz zaten.i20 3. Viteste 3000 devrin üzerinde girdiğin hiçbir yokusta vites düşürmeni gerektirmez.

Dizelini kullanmadım ben genel olarak dizele karşıyım 3000 devirden sonra boğulan araba hiç bana göre değil isterse 5'le yokuş çıksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hatchway

28 yaşındayım kendime ait ilk aracımı almak istiyorum şu an 2010 model 1.6 benzinli passat kullanıyoruz .. yaş ilerledi kendimize ait bir aracın vakti geldi :) yeni i20 nin dizel versiyonu için ne düşünüyorsunuz ? aralık kampanyalarında alınır mı ? fabia ile i20 arasındayım .. (clio nun 1.2 benzinli olanını kullandım 4 le girdiğim yokuşu 2 ile çıkıyorum aynı model dizel clio ile 4. viteste gaz istiyor bu araçta bu şekilde mi acaba ? o yüzden 1.2 benzinli çok düşünmüyorum) 1.4 motorda manuel yok :D değerli yorumlarınızı bekliyorum

Merhaba 4 yıldır i20 1.2 benzinli modelini kullanıyorum.Daha önceki kullandığım 1.4 lerden daha performanslı.Sizden i20 1.2 aracını denemenizi veya bir arkadaşınızdan alarak kullanmanızı ve ondan sonrada karar vermenizi tavsiye ederim.Küçük ama yaptığı performans sanıldığı gibi küçük değil.

• Tekrar merhaba dostlar 4 mevsim lastik arıyorum, daha önce kullanıp da memnun kaldığınız marka var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: skapudan

Tekrar merhaba dostlar 4 mevsim lastik arıyorum, daha önce kullanıp da memnun kaldığınız marka var mıdır?

şahsen ben michelin kullanıyorum önceki arabalarımda da hep michelin kullandım biraz narin lastiktir ancak son derece konforludur
  • Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    Crossclimate mı hocam bahsettiğin lastik?

• Bir şey soracağım şimdi İstanbul bayileri neredeyse 5 bin lira daha ucuz fiyat veriyorlar hatta en son dayanamadım bulunduğum ildeki bayiye sordum onlar taşıma esnasında zarar görmüş veya önceden plaka takılan araçlardır dedi sizce bayi sallıyor mu yoksa doğruluk payı olabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 13131314131513161317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.