Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (937. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
29.277
Cevap
204
Favori
1.966.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 935936937938939
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alperkmen

ilk bakıma kaç km de gittiniz acaba ? sıfır aldım kaç km de gitmem gerrekiyor?

10bin km veya aracı aldığınız süreden sonra 12 ay dolduktan sonra gideceksiniz hangisi önce dolarsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

quote:

ilk bakıma kaç km de gittiniz acaba ? sıfır aldım kaç km de gitmem gerrekiyor?

10bin km veya aracı aldığınız süreden sonra 12 ay dolduktan sonra gideceksiniz hangisi önce dolarsa.

tesekkurler ilgine
  • birde istanbul avrupa yakasında hangı servısı tavsıye edersınız ?
  • quote:

birde istanbul avrupa yakasında hangı servısı tavsıye edersınız ?

istanbul servislerini bilmem oradaki arkadaşlar öneride bulunacaktır
  • ben aracımı 2.el aldım 14000 km de idi.
    önceki sahibi agresif kullanmış olabilir.
    bu arada diskler değil balatalar bitmiş demiştim !
    zaten diskler bitmiş olsa kesin eski sahibi araba kullanmayı hiç bilmiyormuş derdim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertankrc

ben aracımı 2.el aldım 14000 km de idi.
    önceki sahibi agresif kullanmış olabilir.
    bu arada diskler değil balatalar bitmiş demiştim !
    zaten diskler bitmiş olsa kesin eski sahibi araba kullanmayı hiç bilmiyormuş derdim :)

Azracınız full paketse ön arka disk, full değilse sadece önler disk, disk balatası bu kadar erken tükenmesi uygunsuz kullanıldığı kesin gibi.
  • quote:

slm arkadaşlar dun itibarı ile İ20 1.4 Crdi Jump Almış bulunmaktayım.Şu anlık tek Eksik gördüğüm araç haraket ettikden sonra merkezi kilitleme yapmılmaması ? Bunun ilgili bilgisi olan varmı ?

Hayırlı Olsun,Aramıza Hoşgeldiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

quote:

slm arkadaşlar dun itibarı ile İ20 1.4 Crdi Jump Almış bulunmaktayım.Şu anlık tek Eksik gördüğüm araç haraket ettikden sonra merkezi kilitleme yapmılmaması ? Bunun ilgili bilgisi olan varmı ?

Hayırlı Olsun,Aramıza Hoşgeldiniz.

Teşekkur Edıyorum.Hoşbulduk
  • otomatik kilitlenme sadece tune ve elite modellerinde mevcut.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: bysalwador

[size=7]Yeşil i20 için bazı arkadaşlar resim istemişti

aracımı satmayı dusunuyorum ılk olarak sız i20 severlerle paylasmak istedim burada birçok şey ogrendim arabayla ilgili çok teşekkür ederim. arac 2010 model 32500km de temmuz vergisi yatmış aynalar piano black kaplandı butun bakımları serviste yapıldı park sensoru bile serviste takıldı.. aracın kazası darbesı yoktur ufak tefek boyaları vardır onlarda belli oluyor alana şimdiden hayırlı olsun fiyat olarak 27000 düşünüyorum pazarlık vardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Hayırlı olsun aramıza hoş geldiniz. bazı servisler otomatik kapı kilit işini yazılım atıp çözüyorlar

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın inşallah... Benim aracım benzinli Sense modeli. Ben sizin bahsettiğiniz işlem için servise gittiğimde yazılım atamadılar malesef. Usta ile birlikte baktık PC'ye bende gördüm olmuyor. Tune ve üzeri donanım paketleri için uygun olduğunu söylemişti bu forumdan bir arkadaş da. Dizel modeller için durum farklımıdır bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tunaorul

quote:

quote:

Hayırlı olsun aramıza hoş geldiniz. bazı servisler otomatik kapı kilit işini yazılım atıp çözüyorlar

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın inşallah... Benim aracım benzinli Sense modeli. Ben sizin bahsettiğiniz işlem için servise gittiğimde yazılım atamadılar malesef. Usta ile birlikte baktık PC'ye bende gördüm olmuyor. Tune ve üzeri donanım paketleri için uygun olduğunu söylemişti bu forumdan bir arkadaş da. Dizel modeller için durum farklımıdır bilmiyorum.

yeni makyajlı araçlarda durum farklı demek ki, önceki seri bizim kullandıklarımızda yaptıran arkadaşlar olmuştu

• Ramazan Bayramı Dönüşü Çektiğim Video...
    Zonguldak Devrek çıkışı Mengene doğru.

• Yolculuk yapıyormuşum gibi oldum serkan sana tripot lazım
  • quote:

Yolculuk yapıyormuşum gibi oldum serkan sana tripot lazım

Tripot olsa fena olmazdı Samet böyle zor oluyor biraz
  • Benim i20 bu arkadaşlar, 2012 1.25 mode. Geçen hafta yetkili serviste orjinal hyundai 15 inç alaşım jant taktırdım ve kaliperleride gövde rengi kırmızıya boyattım. Camlarada çizilmez film çektirdim, Nasıl olmuş sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dnz20 -- 8 Ekim 2012; 0:21:31 >

• Maşallah çok güzel olmuş araca ayrı bir hava katmış. jantlar ne tuttu acaba?
  • 1.2 Sense için 30.400 fiyat aldım. Aynı donanıma sahip Polo 29.900. Bence hiç düşünmeye gerek yok. Doğrudan gidip Polo alacağım. Sense 27.000 olsa alabilirdim, fiyatı bence çok. Jump zaten tamamen değerlendirme dışı. O ayna ne ya?

(Bu arada benim için donanımlar ABS, EBD, ASR, ESP, airbag sayısı ve klima.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhandemirhan

1.2 Sense için 30.400 fiyat aldım. Aynı donanıma sahip Polo 29.900. Bence hiç düşünmeye gerek yok. Doğrudan gidip Polo alacağım. Sense 27.000 olsa alabilirdim, fiyatı bence çok. Jump zaten tamamen değerlendirme dışı. O ayna ne ya?

(Bu arada benim için donanımlar ABS, EBD, ASR, ESP, airbag sayısı ve klima.)

O zaman size Poloyla iyi sürüşler
  • quote:

Maşallah çok güzel olmuş araca ayrı bir hava katmış. jantlar ne tuttu acaba?

teşekkür ederim, jantları 600 tl'ye aldım.
  • 
Sayfa: önceki 935936937938939
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.